Jump to content

Red Dragon Triad - Legende/Legends


F4L Oasis9
 Share

Recommended Posts

Nick`ul tau: Manuel

Level: 23

Factiune: Barzini Family

Ce doresti sa le spui: Vreau sa il felicit pe Oasis,Trojan,ByCorleone si Abcro eu am prins vremea lor asa ca.. eram cei tari p'atunci :)) doamne ce vremuri..parca l-am prins si pe Oto nush sigur nu imi aduc aminte bn :)) dar abc,trojan pff ce vremuri :)) abc aducea suc astea.. :)) felicitari inca odata :)

Wrong :O si Zuzu si Hooli :O era sa uit Ba ce vremuri si Bluer :))

Edited by Manuel
Link to comment
Share on other sites

Nick`ul tau: HiNa

Level: 32

Factiune: The Barzini Family

Ce doresti sa le spui: Ma bucur ca am avut ocazia sa-i intalnesc pe cativa dintre cei trecuti pe lista legendelor din Barzini . As vrea sa incep cu Oasis9 [beib <3] , este o persoana deosebita, plina de viata, glumeata si foarte iubitoare :D.. m`am atasat de el inca din primele 3,4 saptamani petrecute in familie :). Pe unk il stiam dintr`o factiune anterioara unde tot asa incepusem sa ne formam o prietenie destul de dragutza, cand ne`am reitalnit am fost surprinsa ca nu se schimbase deloc :P. Cu oTo a fost ceva rapid dar foarte frumos, mi`a povestit in mare cam tot ce a facut pentru Barzini. Haose este "nebunul" familiei :)) sti sa se faca placut, ii place caterinca dar o mai da in bara cateodata :)):*. Mai sunt si alte persoane care mi`au intrat la inima si pe care nu le`am mentionat ;)) .. Pe final vreau sa va felicit din suflet pe toti!

Bravo <3

Link to comment
Share on other sites

Nick`ul tau: Bandido

Level: 18

Factiune: Civil

Ce doresti sa le spui:Respect Oasis pentru ca ai "urcat" Barzini pe primul loc in topul mafiilor ,chiar mai buna decat Corleone :D,si felicitari celorlalti in special lui Prodan_Tudor si Haose

Link to comment
Share on other sites

Nick`ul tau: Diablo

Level: 40

Factiune: The Barzini Family

Ce doresti sa le spui: Felicitari lui [F4L]Oasis pentru tot ce a facut si pentru tot ce face in aceasta factiune minunata ! Felicitari legendelor !

Link to comment
Share on other sites

Nick`ul tau:RoBy_1111

Level:13

Factiune:Civil sper The Barzini FAMILLY

Ce doresti sa le spui:Am vazut liste si liste de legende,dar niciuna ca avoastra.Nume si nume,jucatori de jucatori care merita respectul adevarat poate peste muuuuult timp voi ajunge si eu aici.Sper si voi incerca din toate puterile sa ajung si eu o legenda Barzini.

Link to comment
Share on other sites

Nick`ul tau: AdyLiCi0uS

Level: 17

Factiune: The Barzini Family

Ce doresti sa le spui: Sunteti playeri care au facut Barzini ce este astazi.Sper sa ajung si eu acolo candva.

Link to comment
Share on other sites

Nick`ul tau:rOBY_1111

Level:17

Factiune:The Barzini FAMILLY

Ce doresti sa le spui:O lista...Jos Palaria.Poate in viitor acolo sub kvb_bv ajung si eu cu al meu nick.Mult Succes in continuare!

Link to comment
Share on other sites

Nick`ul tau: Alyn.masteR

Level: 18

Factiune: The Barzini Family

Ce doresti sa le spui: Toti de pe aceasta lista mi-au fost colegi mult timp si i-am cunoscut destul de bine, prieteni adevarati pe care nu ii voi uita, chiar daca majoritatea s-au retras. Sper ca si generatia de astazi sa ajunga pe aceasta lista, si sper ca si noi la randul nostru sa facem ce au reusit ei sa faca....sa aduca Barzini pe primul loc si sa o tina acolo mult timp.

Link to comment
Share on other sites

Nick`ul tau:CouNT

Level:10++

Factiune:The Barzini Family

Ce doresti sa le spui:Vreau sa le urez succes in continuare

La factiunile actuale

Si sa nu uitam de ei

Ca sunt legende Fratii mei ;)

Link to comment
Share on other sites

Nick`ul tau: Geo

Level: 40

Factiune: Paterno Family

Ce doresti sa le spui:Vreau sa ii felicit pentru ca au fost numiti legendele factiunii acesteia care este printre cele mai bune,succes.

Link to comment
Share on other sites

Nick`ul tau: coolio.kill

Level:17

Factiune: The Stracci family

Ce doresti sa le spui: De mult am dorit sa intru in aceasta factiune dar dumnezeu ma ales in STRacci family Eu cred ca liderul acestei family Clau nu va mentine acasta famile ci o va ridica peste asteptari . The Barziny family este o factiune foarte iubita si respectata

Link to comment
Share on other sites

Nick`ul tau: Minghi

Level: 19

Factiune: The Barzini Family

Ce doresti sa le spui:Vreau sa le spun ca au tot respectul meu pentru tot ce au facut pentru barzini,poate ca datorita lor este aceasta mafie asa de respectata acum.

Link to comment
Share on other sites

Nick`ul tau: Micku7zu

Level: 21

Factiune: The Barzini Family

Ce doresti sa le spui: Succes in continuare tuturor, la level 5 cand eram school instructor l-am intalnit pe idolu/mentoru meu [F4L]Oasis9, la level 10 am intrat in respectata familie Barzini unde am fost coleg cu multi de pe acea lista, ii sunt profund recunoscator lu [F4L]Oasis9

[F4L]ZuZu, Haose, a1s, si unK, oTo, Oantzah .Intotdeauna veneam la antrenamentele lui [F4L]Oasis9 cu bucurie nu cu gandul "oare cand se termina?".

[F4L]Oasis9 ma invatat tot ce stiu eu cu deagle-u, si stiu multe, iti sunt profund recunoscator chiar daca poate ai ceva cu mine acum, multumesc pentru sansa acordata in The Barzini Familyavand ca colegi cele mai mari legende.

Link to comment
Share on other sites

Nick`ul tau: LoLLiPoP

Level: 55

Factiune: The Paterno Family

Ce doresti sa le spui: Felicitari tuturor care sunt pe aceasta lista, au muncit din greu la aceasta mafie pe vremea lui Oasis, cu toate ca unii (din punctul meu de vedere) nu au facut cine stie ce si au fost pusi aici doar pentru ca aveau la suflet mafia si au ramas foarte mult in ea.

Link to comment
Share on other sites

Nick`ul tau: cLaU

Level: 28

Factiune: News Reporter

Ce doresti sa le spui: Felicitari celor care sunt pe aceasta lista. Se pare ca munca altor fosti membrii ai acestei familii nu a fost apreciata.

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.