Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Red Dragon Triad - Legende/Legends


F4L Oasis9
 Share

Recommended Posts

Nick: ClaudiuX

Factiune: The Barzini Family.

Mesaj:Felicitari tuturor ce ati ajuns pe aceasta lista si sper ca intr-o zi sa reveniti inapoi aici, in Barzini Family.

RESPECT.

Link to comment
Share on other sites

In curand o sa fiu si eu.

 

Nu sunt eu care vorba aia, am fost lider al acestei mafii. Se pare ca erofturile mele nu i-au convins pe unii care au facut acea lista.

 

ON :

 

Nick: cLaU

Facţiune: Barzini

Mesaj: Bravo voua.

Link to comment
Share on other sites

Nu sunt eu care vorba aia, am fost lider al acestei mafii. Se pare ca erofturile mele nu i-au convins pe unii care au facut acea lista.

Uite, ai ajuns si tu pe aceasta lista. Felicitari !

 

Nick`ul tau: Jomes

Level: 22++

Factiune: The Barzini family

Ce doresti sa le spui: Felicitari tuturor care se afla pe aceasta lista!

Link to comment
Share on other sites

Nick: [F4L]oTo

Factiune: The Barzini Family.

Mesaj: Le transmit felicitari tuturor si au tot respectul meu toti care sunt pe aceasta lista pentru munca depusa in aceasta factiune pentru a o mentine pe primele locuri.

Link to comment
Share on other sites

Nick: AdRiaNN

Factiune: The Barzini Family.

Mesaj: Felicitari tuturor de pe lista pentru munca depusa pentru a tine Barzini pe primul loc.

Edited by Wiz Khalifa
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul tău: Haze.

Level: 48

Facţiune: The Barzini family

Ce doreşti să le spui: Felicitări tuturor. Ati facut cateva lucruri ce vor ramane in memoria noastra multa vreme. Tineti-o tot asa. Jos palaria!

Link to comment
Share on other sites

Nick:[F4L]Nielsen

Factiune: The Corleone Family

Mesaj: Cele aproape 6 luni care le-am petrecut aici au fost extraordinare, nu le voi uita niciodata. Ma simt mandru sa ma regasesc printre clelalte nume mari, aici am invatat si am perfectionat foarte multe lucruri fara de care nu as fi devenit ce sunt in ziua de astazi, le multumesc cel mai mult lui DeviL, Andrey. si Kobra, fiindca fara ajutorul, sprijinul si increderea pe care mi-au acordat-o nu as fi "crescut mare", cu ultimele cuvinte spun ca aceasta familie nu va disparea niciodata din gandurile mele, mereu o sa am amintiri frumoase aici.Felicitari tuturor !

Link to comment
Share on other sites

ick-ul tău: DariusTM

Level: 35

Facţiune: Tow Truck Comapny

Ce doreşti să le spui: Felicitari tutror care se afla pe aceasta lista.

Link to comment
Share on other sites

ick-ul tău: zBangh

Level: 23+

Facţiune: The Barzini Family

Ce doreşti să le spui: Ce sa va spun.... Felicitari tuturor care se afla pe lista aceasta,eu apreciez munca voastra depusa si restect BARZINI si toti care se afla pe lista verzilor.

Edited by zBangh
Link to comment
Share on other sites

Nick:Tenpenny

Factiune: The Corleone Family

Mesaj: In primul rand,as vrea sa spun ca ma simt mandru sa fiu o legenda a acestei mafii.Momentele petrecute aici au fost unice si as vrea sa le multumesc cel mai mult lui Whipper,Mryonutz,Nielsen,Phantom,Ecs7azy,Devil.,Andrey.,Kobra,Conner.,DariusTM deoarece ei m-au invatat multe chestii.In al doilea rand,as vrea sa-i felicit pe toti cei care se afla pe aceasta lista.Jos palaria pentru toti.

Link to comment
Share on other sites

Nick`ul tau: vasyxp

Level: 40

Factiune:Civil

In primu rand vreau sa ii multumesc lui Kobra pentru sansa acordata si lui Nielsen,nu voi uita nicodata timpul petrecut aici,Felicitari tuturor celor care au contribuit cu ceva pentru acceasta mafie

Link to comment
Share on other sites

Nick`ul tau: RazvanyS

Level: 43+

Factiune: PD

Ce doresti sa le spui: Felicitari celor care au ajuns sa se afle pe aceea lista.Vreau enorm de mult sa-i spune lui Don Barzini Kobra:Esti un mare om kobra, te stiu si in game,dar am vazut si poze cu tine Facebook etc,esti mare,dar naspa ca ai fost scos..Nam cuvinte ai fost un lider de miliarde.......

Link to comment
Share on other sites

Nick: NoWay25

Factiune: The Barzini Family.

Mesaj: Nu sunt inca o legenda,nu am fost pus corect pe lista,deocamdata nu am demonstrat nimic,in momentul in care o sa ies de aici si o sa ramana ceva bun,atunci merit. Felicitari persoanelor care chiar au realizat ceva pentru factiune.

Link to comment
Share on other sites

Nume: Zobar

Level: 32.

Factiune: Green Street Bloods.

Ce doresti sa transmiti: Felicitări tuturor ce se află pe această listă, nu se ajunge chair atât de uşor aici.

Link to comment
Share on other sites

Nume: Zobar

Level: 32.

Factiune: Green Street Bloods.

Ce doresti sa transmiti: Felicitări tuturor ce se află pe această listă, nu se ajunge chair atât de uşor aici.

 

Pacat ca pe lista aia nu mai e nimeni.... Post pentru +1.

Link to comment
Share on other sites

Nume : Cranky

Level : 30+

Factiune : Verdant Family

Ce doresti sa transmiti : Felicitări tuturor ce se află pe această listă, meritati !

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.