Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Bug Bunker


DanuT69
 Share

Recommended Posts

Nick-ul tau: DanuT69
Server: rpg2.b-zone.ro
Descrierea bugului: Imi creste foarte putin stoc in raport cu cat aprovizionez, asta o patesc in ultimul timp, insa doar ieri am zis ca fac ss si vin aici cu dovada. Pe 30.01, ora 02:12 aveam stoc 47 si 117 aprovizionat iar seara, dupa aproximativ 17 ore am 0 aprovizionare si doar 58 stoc. In mod normal ar fi trebuit sa am 100 stoc. De ce mi-a crescut atat de putin? Am lasat afk in tot acest timp, n-am mers deloc la bunker, doar acum cat sa dau check. Practic din 117 provizii mi a facut doar 11 stoc. 
Screenshot(s): 
https://imgur.com/a/5IEcntw

Link to comment
Share on other sites

Asta pentru ca nu ai stat pe sleep si sistemul te-a detectat AFK dupa 30 minute si ti-au scazut proviziile, dar stocul ciuciu. Este buguit sistemul de cand au bagat fara kick la 30 min si nu s-a gasit alta solutie decat sleep..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.