Jump to content

Fuziune RPG1 & RPG2 (Pacaleala de 1 Aprilie)


Kelton
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, AnDrEi20021 said:

Foarte bine! O sa se reapuce unii playeri după această fuziune , ar fi bun și unban all , știm toți că samp ul e pe sfârșit, așa ar juca și cei mai vechi playeri banati, ar fi ceva bun

 

Bravo, tu si toti care sunteti unban all, ar fi cazul sa faca treaba asta pentru ca m-au bombardat cu banuri pentru comportament toxic, din 5 banuri doar primul fiind luat pe merit.

Ar cam fi cazul ca administratia sa devina putin mai profi cum era odata pe vremea lu' Basescu, chiar daca s-au plictisit administrand atatia ani eu zic sa nu lase treaba asta sa le afecteze deciziile in cadrul comunitatii.

Sunt convins si eu ca dupa atatia ani Kelton si-a pierdut rabdarea si nu mai are de gand sa stea la discutii prea multe cu orice jucator, dar in cazul meu a cam luat decizii fara sa analizeze situatia in ansamblu si fara sa asculte ce am de zis, si pentru hateri, DA MA PLANG, CA AM FOST BANAT DEGEABA SI CONTURILE MARE AU BLOCATE AVERE PE ELE, TIMP PIERDUT SI GOLD!

 

On topic: fuziunea oricum trebuia sa vina, celelalte comunitati au ramas tot cu cate 1 server si era cazul si aici sa faca munca mai usoara atat a lui cat si a noastra ca jucatori, la inceput o sa fie mai greu cu acomodarea celor de pe rpg2 pe rpg1 dar in timp toti se vor obisnui. 

 

Link to comment
Share on other sites

Atat timp cat se iau decizii corecte si totul va reveni la normal, fuziunea este o decizie buna si dupa parerea mea este mai stabil sa conduci un singur server decat sa te imparti in doua. Asteptam puternic actualizari si update-uri fortzini in continuare 💪

Link to comment
Share on other sites

Cu siguranta fuziunea va veni curand, dar tind sa cred ca anuntul asta e o farsa de proportii. Prima fuziune a fost anuntata cu 3 luni inainte, iar cea care urmeaza se vrea a fi in 2 zile; e cam dubios. Legat de propuneri, mi s ar parea cat se poate de civilizat ca niciun jucator (fie el de pe 1, fie de pe 2) sa nu aiba de suferit sau sa ii fie actiunile constranse din cauza fuziunii. Am ramas o mana de oameni pe ambele servere, deci sunt de parere ca totul ar trebui sa se desfasoare armonios si cumva egal pentru toti jucatorii. Inevitabil vor aparea diverse discordii intre noi, dar pe masura ce ne obisnuim cu fuziunea, sunt convins ca activitatea va decurge cursiv. 

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton changed the title to Fuziune RPG1 & RPG2 (Pacaleala de 1 Aprilie)
  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.