Jump to content

National Guard - Aplicații / Applications


Alexander
 Share

Recommended Posts

  • Nickname: DH01
  • Level: 40
  • De cand jucati SA-MP pe B-Zone?: 1 year and 6 months.
  • Varsta reala: 16
  • Sex (masculin / feminin): Male
  • Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 for /ad aiurea.
  • Nickname-uri anterioare: -
  • Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):
    • Taxi Cab Company - Rank 2 - Leader ZuZu - 2 weeks 5 days
    • Fireman / Paramedic - Rank 1 - Leader Snizel - 1 week
    • The Tattaglia Family - Rank 1 - Leader Dj.Croco - 2 weeks and 1 day
    • The Paterno Family - Rank 1 - Leader ZaNu - 1 week
    • The Cuneo Family - Rank 1 - Leader Mr.GhosTx - 3 days
    • Fireman / Paramedic - Rank 1 - Leader Snizel > Sebby. > ALLEN - 1 week
    • The Stracci Family - Rank 1 - Leader ThE.MiStER - 2 weeks and 1 day
    • Taxi Cab Company - Rank 1 - Leader Mastertrap21 - 2 weeks and 2 days
    • Police Department - Rank 2 - Leader Kelton - 1 month and 2 days
    • The Barzini Family - Rank 1 - Leader Oantzah - 2 weeks
    • The Paterno Family - Rank 1 - Leader Ecs7azy - 3 weeks
    • School Instructor - Rank 1 - Leader [F4L]Dextter - 2 weeks and 1 day
    • The Corleone Family - Rank 1 - Leader ChevChelios - 2 weeks
    • Fireman / Paramedic - Rank 1 - Leader [F4L]Corneliu - 1 week
    • Federal Bureau of Investigations - Rank 3 - Leader [F4L]Klaudiu | Klaudiu - 5 months
    • The Stracci Family - Rank 1 - Leader Caps - 5 days
    • Taxi Cab Company - Rank 1 - Leader Dienutza - 1 week
    • The Corleone Family - Rank 1 - Leader Epsylon - 1 week
    • The Corleone Family - Rank 1 - Leader UnknownX - 2 weeks
    • Federal Bureau of Investigations - Rank 1 - Leader Lorant - 1 week

    [*]Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Federal Bureau of Investigations - Rank 1 - Leader Lorant - 1 week

    [*]Motivul plecarii din ultima factiune: I said something on /r that was inappropriate by accident.

    [*]Skill-uri la joburile secundare: Detective and Mechanic - Skill 5. Fishing - Skill 4. Arms Dealer - Skill 3. Robbery - Skill 2. Rest - Skill 1.

    [*]Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://postimage.org/image/6ml0g8er7/ (had to yesterday's picture because I'm not at home. When I get home if the applicatons are still open I'll update the picture).

    [*]Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Yes

    [*]Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Yes

    [*]Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Yes

    [*]Un interval de timp in care jucati SA:MP: Afternoon and evening.

    [*]Ai mai fost in National Guard?: No

    [*]Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

    [*]De ce iti doresti sa intri in National Guard?: I would like to enter National Guard to guard the jail, help all the civilians and of course, to be a good soldier. I know I failed the test once before, but this time I'm sure I'm good enough to pass the test.

    [*]De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: I know how to handle weapons, how to handle with bad situations. I know all the rules for all the departments and I am a great member of National Guard.

    [*]Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: At Rank 1 they guard the jail. At Rank 2+ they go after wanted 3+, robbers, runners etc.

    [*]Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Yes, of course I will stay for more, though.

    [*]Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Around 7 - 8 hours per day.

    [*]Cum te-ai descrie in realitate?: Hello, my name is Dan and I am from Manchester which is situated in England, in the United Kingdom. I am funny, happy, cool, nice and a good loving guy to everyone. I also never give up and I am always passionate for all my actions.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Trna

• Level: 23

• How much is it you play SA-MP on the B-zone?: 4 months

• Real Age: 18

• Gender (male / female):Male

• Number of sites warn of the game and why you received:0/3

• Nicknames previous:---

• Previous Factions (and time spent there):

Cuneo mafia a week because wipe Leader : [f4l]silver / rank 1

Tattaglia mafia a month because wipe Leader : kelton / rank 2

Taxi cab company two weeks posted dismiss Leader : Dienutza / rank 1

• The last facton and time spent here:Taxi cab company 15 days

• Reason for leaving the last facton:Posted dismiss

• Skills in secondary jobs:

mechanic and detective & fishing - 5

Arms dealer - 3

rob - 2

etc. - 1

• Picture with / stats, detective skills and / time (required):Please click here

• Have the ability to work in teams?:Yes

• Are you able to follow the leader and members of any rank?:Yes

• Are you able to express yourself grammatically correct?:Yes

• A time when playing SA: MP:I'm playing samp since 5 months ago

• Have you ever been in the National Guard?No

• If you have been in the National Guard, why did you leave?:---

• Why you want to enter the National Guard? :Because I want to work as a team vs guilty people and remove criminals on streets

• Why do you think you are suitable for National Guard?:Because I 'm always ready & I'm always there

• What do you think National Guard deal?:Arrest guilty people who do criminals

• You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?:Yes

• How much time you spend with SA-MP, no AFK?:4-5 hours per a day

• How would you describe reality?:I am a teenage from Iran and my name is Saro sadegh ayoubi i am interested in online games from 4 years ago because i can have fun in it and make friends there so i spend my spare time with gaming

Edited by TrNA
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Dreamcool

• Level: 41

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3 ani

• Varsta reala: 16

• Sex (masculin / feminin): masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 dm aiurea

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Toate Famiile,News Reporter Taxi cab Company (2 sapt) The Tattaglia Family ( 3 saptamani, rank2) si The Paterno Family ( 3 saptamani) National Guard x6(3 sapt)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Paterno Family ( 2 saptamani si 2 zile) The Paterno Family (3 sapt)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am vrut sa incerc ceva nou.

• Skill-uri la joburile secundare: skill 5 Mechanic , skill 5 Detective,si restul 1.

• Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): Click

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur ca da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da, nu cred ca vor fi probleme.Am experienta multa.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Pai.. in timpul scolii 14:00-21-22 si in timpul vacantei 9:00 pana seara daca nu intervine ceva.

• Ai mai fost in National Guard?: Da.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Dorinta de a incerca altceva.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Deoarece imi place cu ce se ocupa si este factiunea mea de suflet.Mereu m-am simtit bine aici,a fost casa mea si inca este.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece am mai fost in aceasta factiune de 6 ori ,si am foarte multa experienta.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard este armata ,si se ocupa cu Jail-ul,si wanted 3 +.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Desigur

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: In timpul scolii 4-5 ore+ si in timpul vacantei 8-12.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat de treaba,sociabil,cu multi prieteni,de aceea,imi place mereu sa imi fac prieteni noi,si sa ma distrez mereu ! Ma descurc mereu cu orice problema,de aceea si la scoala am foarte multe pe cap.(fiind seful clasei ) .

Edited by Dreamcool
Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru test sunt:

 

1. Seven_Alexx

2. alesuuu

3. Only0ne

4. TwisT.Vicious

5. Trna

 

 

 

Pentru cei acceptati:

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 3+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare etc.

Nu faceti o noua aplicatie imediat dupa ce ati fost respinsi. Intre cele doua aplicatii trebuie sa existe cel putin o saptamana.

Edited by d R E
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: RobbNicely

• Level: 18

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 3luni

• Varsta reala: 13

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3, am fost cuminte

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

News Reporter - 14 zile

The Corleone Family - 15 zile

School Instructors - 6 zile

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: School Instructors - 6 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune: Ca sa intru intr-un departament.

• Skill-uri la joburile secundare: Detectiv skill 4, mecanic skill 5, arms dealer skill 2.

• Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://postimage.org/image/yqgd658wv/

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 03:00 PM - 10:00 PM

• Ai mai fost in National Guard? Nu, dar la momentul actual, imi doresc mai mult ca orice acest lucru.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca este un departament puternic, ce impune respect, cu un lider grozav, si niste membrii nemaipomeniti. Sper ca in acest departament, sa imi recapat din nou increderea in mine, deoarece, am fost respins de 5 ori in departamente.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece sunt activ, serios, si am capacitatea de a raspunde indrumarilor. Cred mereu ca un sfata este binevenit.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu wanted 3+, administrarea jailului, etcetera.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore / zi

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut, ma numesc Silviu si sunt din Bucuresti. Sunt foarte prietenos cu toata lumea si foarte serios. Telul meu in viata este sa ma intrec mereu in cea ce fac, caci cred ca, pas cu pas se pot face multe. Sper sa fiu acceptat in NG, pentru ca imi doresc asta mai mult ca niciodata! Ma simt pregatit sa incep o aventura alaturi de acest departament.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Qubix

• Level: 23

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 7-8 luni

• Varsta reala: 18 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3 ( abuz de esc on rob / dm ) - ( dar v-oi cumpara clear in urmatoarele zile).

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): School Instructor - 6. Tow Car Company - 1 News Reporter - 1. The Cuneo Family - 2^1^1. The Barzini Family - 1. The Paterno Family - 1.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Cuneo Family - 2 saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune: Nu era organizare, si imi doresc de mult timp sa intru intr-un departament.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 - Mechanic / Detective

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): Click.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: In general dupa-amiaza... acum depinde si de scoala.

• Ai mai fost in National Guard?: Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece imi place cu ce se ocupa acest departament si imi doresc sa il ajut cu tot ce pot.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Primul motiv ar fi, ca imi doresc sa ajut acest departament cu activitatea mea si sunt capabil sa lucrez in echipa.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu robberi, runneri, wanted si de administrarea jail-ului.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6-7 ore pe zi ( depinde de scoala).

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Irinel, am 18 ani, practic fotbalul si tenis de camp. Sunt o fire prietenoasa , glumeata , respectuoasa dar si serioasa cand este necasar. Prefer sa nu ma caracterizez prea mult, ve-ti afla ma imulte despre mine in joc.

Edited by Qubix
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Gawitkkk

• Level: 28

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:8 luni

• Varsta reala: 16

• Sex (masculin / feminin): M

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Tattaglia Family ( 3 saptamani ) The Stracci Family ( 2 saptamani )

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Tattaglia Family ( 3 saptamani )

• Motivul plecarii din ultima factiune:Nu-l mai stiu..

• Skill-uri la joburile secundare:Skill 5 ( Detectiv, Mechanic )

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://imgur.com/G3BTc

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da !

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da !

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 10-03

• Ai mai fost in National Guard? Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece imi plac foarte mult Departamentele si cred ca National Guard mi se potriveste.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece imi place munca in echipa si stiu sa respec pe cei mai "mari" ca mine.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Se ocupa de persoanle care au comis diferite crime.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da !

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 12-13

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt o persoana de incredere, imi place sa muncesc in echipa si stiu cand este loc de glume si cand nu.

Edited by Gawit
Link to comment
Share on other sites

• Nickname:mikai

• Level:18

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:2 luni si 2 saptamani

• Varsta reala:16

• Sex (masculin / feminin):Masculin

']Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:1/3 deoarece am dat /ad cu rob ne stiind ca voi fi sanctionat

]• Nickname-uri anterioare:Nu am mai avut

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):F&M departament-14 zile,The Barzini family-16 zile si The Stracci family-20 zile

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:The Stracci family-20 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune:Am fost demis

• Skill-uri la joburile secundare:Mechanic-skill 5,detective-skill 5,fish-skill 5,

. ']Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu):http://s18.postimage...d/sa_mp_055.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da

]Un interval de timp in care jucati SA:MP:16:0-24:00

• Ai mai fost in National Guard?Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Nu am mai fost dar imi doresc foarte mult sa intru

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Deoarece este cea mai puternic departament si imi place foarte mult,doresc sami fac multi priteni noi si mai ales doresc sa intru deoarece imi place sa fac dreptate

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Deoarece imi place foarte mult si imi voi da toata silinta

]Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:National Guard se ocupa cu arestarea playerilor de rank3 iar in caz ca nu esxista asemenea cazuri vor trece la rank 2 sau chiar 1

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:7-8 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?:Ma numesc mihai am 16 ani si locuiesc in campulung muscel, imi place foarte mult sa joc fotbal,SA-MP si sa merg cu bike in timpul liber

Edited by Mikai3
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: tHe_dOcToR

• Level: 16

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3 luni

• Varsta reala: 21

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1 / 3 (dM)

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire & Medic Department (1 luna si cateva zile) si Taxi Cab Company (6 zile)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi Cab Company (6 Zile)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Wipe

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Detective & Mechanic & Fishing .. Skill 4: Carjacker .. Skill 1: restu'

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://imageshack.us...3/samp065ea.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: La pranz si seara

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doarece imi place sa arestez infractorii, si sa omor robberi / runnerii .. etc

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sper sa pot ajuta la dezvoltarea acestei factiuni

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Arestarea celor cu wanted 3+ in special .. omorarea robberilor / runnerilor .. pazirea jail-ului

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Ciprian, sunt din Bucuresti si am 21 de ani. Sunt un tip de treaba, descurcaret, glumet, insa nu intrec niciodata masura. Imi place sa lucrez in echipa si sa imi fac noi prieteni

Edited by Th3Doctor
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: .Ellusionist.

• Level: 30+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ 4 ani(cu mici pauze)

• Varsta reala: !6 ani.

• Sex (masculin / feminin):Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

• Nickname-uri anterioare: DeadDevil

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

F/M Rank1; 2 saptamani.

The Tattaglia Family Rank1; 2 saptamani.

The Barzini Family Rank2 ;1 luna.

The Cuneo Family Rank1;1 saptamana

The Corleone Family Rank1;3 saptamani

The Cuneo Family Rank1;1 saptamana

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Cuneo Family, o saptamana.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am avut o problema personala la scoala,liderul a avut sedinta iar eu nu am putut ajunge.Ca drept urmare am fost demis.

• Skill-uri la joburile secundare: In primul rand Skill 5 detective,Skill 5 Mechanic, Skill 5 Drugs,Skill 5 Whore,Skill 5 Fishing,Skill 4 Car Jacker,Skill 2 Rob.

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://postimage.org/image/6mmareew9/970da79f/

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da,chiar foarte bine.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: In timpul saptamanii 20:00-11:00/12:00 Iar in weekend mai tot timpul.

• Ai mai fost in National Guard? Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: ...

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece este o factiune serioasa,se munceste mult,respectul vine altfel,ai mereu ceva de facut.Ca o atractie la adresa mea fata de factiune este liderul acestei factiuni,concluzie:imi doresc sa fac parte din aceasa factiune.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Muncesc mult,pun suflet in tot ceea ce fac,iar cand e vorba de ceva serios pot spune ca ma descurc mereu.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Pe scurt: Wanted 3+ ,robberi iar uneori cu ordinea in jail(puscarie).

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Aceasta intrebare e nula pentru mine.Daca am sansa sa intru nu vor exista nici 2 saptamani nici 3 ci mult mai multe..dar vom trai si vom vedea.:D

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Sa-mp-ul este ca un hobby pentru mine deoarece te invata cum sa devii un antreprenor in viata sa sa iti gasesti rostul in aceasta(Referitor strict la B-Zone).Imi petrec mai tot timpul cu acest joc.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Bogdan am 16 ani,sunt din Tecuci Jud. Galati.Sunt o persoana sociabila,imi place sa am prieteni,de felul meu sunt calm,inainte de a lua o decizie trebuie sa ma gandesc nu de 2 ori ci de 10 pentru ca aceasta decizie iti poate schimba viitorul(o spun din proeprie experienta).Ca hobby-uri am Sa-Mp-ul Pictura,Iluzionismul si..foarte putin muzica.Sper ca am fost inteles in mica parte si sper sa ne vedem data viitoare cu mine in National Guard.O seara frumoasa si 10 Infernusuri pe samp tuturor!

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Joe_Hart

Level: 18

How long you play SA-MP on the B-zone?: more than 5 months

Real Age: 15

• Gender (male / female): Male

• Number of sites warn of the game and why you received: 0/3

• Nicknames previous: -

• Previous Factions (and time spent there): The Cuneo Family x2 - 10 days / The Tattaglia Family - 37 days / Police Department - 17 days / School Instructor - 18 days

• The last faction and time spent there: School Instructor - 18 days

• Reason for leaving the last factor: Dismissed for inactive 3 days without request

• Skills in secondary jobs: Skill 5 = Detective + mechanic / Skill 3 = Arms Dealer / Skill 2 = Fish + Drugs dealer / Skill 1 = the rest

• Picture with / stats, detective skills and / time (required): http://imgur.com/jR5TJ

• Have the ability to work in teams?: Of course

• Are you able to follow the leader and members of any rank?: Yes

• Are you able to express yourself grammatically correct?: Yes

• Time playing SA: MP: 17:00 - 20:00

• Have you ever been in the National Guard?: no

• If you have been in the National Guard, why did you leave?: no

• Why you want to enter the National Guard? : Because National Guard is a greatest department (in my opinion), so i always dream of joining National Guard 1 day. And i would like to keep the city clean from criminals and robbers

• Why do you think you are suitable for National Guard?: I have good skill in guns, i can learn and remember things well, and i can work in team very good

• What do you think National Guard deal?: Go after criminals (wanteds) and robbers, guarding jail and keeping the city clean

• You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?: Yes

• How much time you spend with SA-MP, no AFK?: 2 - 3 hours/day (i have school), 7 hours on weekend

• How would you describe reality?: Im born and live in Vietnam. My hobby is playing soccer with my pals, and playing shooting + strategy games, like Call Of Duty, Startcraft 2 and especially SA:MP. Im a kind, funny, hard-working person. I like to make friends. I have a lot of friends in and out-game

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Rubby

• Level: 37+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani de acum.

• Varsta reala: Fara 3 luni, 17.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): FBI - 1 luna.. Pd - 3 luni.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: PD - 3 luni.

• Motivul plecarii din ultima factiune: 3 warnuri.

• Skill-uri la joburile secundare: 5 la mechanic, detectiv si fish.

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu):

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Mai mult seara, cand sunt roberi, dar si dimineata daca nu am de invatat.

• Ai mai fost in National Guard? Nu...

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: N-am mai fost, deci nu am plecat.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca esti singura factiune in care nu am fost, si`mi doresc mult sa intru, sa fac o treaba buna alaturi de voi si sa stau o perioada lunga inNG.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Ca-s activ, serios cand trebuie, lucrez in echipa, imi place cu ce se ocupa.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: NG e o armata, se ocupa cu runneri, cremenalii, administrarea jaiului.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da, normal.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: ~5-7 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un tip de 1.73, ochi albastrii, glumet dar si serios cand e nevoie, prietenos, iubaret, respectuos cu cine trebuie, restu e GANGNAM STYLE.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: endur0_03

• Level: 43

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3 ani.

• Varsta reala: 16 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3, ad aiurea in amble cazuri.

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Tattaglia ( rank2 3 sapt , rank 1 - 2 sapt , rank 1 - 5 zile ) , NG ( rank 2 - 1 luna , rank 1 2 saptamani , rank 1 2 saptamani ) , FBI ( rank 1 - 2 saptamani ) , Stracci ( rank 2 - 2 saptamani , rank 1 - 2 saptamani , rank 1 2 saptamani ) , PAterno ( rank 1 - 3 saptamani [ nu mai aveau lider si am stat o saptamana fara ] ) , Barzini rank 1 - 2 saptamani , F/m ( rank 2 - 2 saptamani ) , PD ( rank 1 - 3 saptamani ) .

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tattaglia family 5 zile .

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am avut PC stricat si nu aveam cum sa fiu activ.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 - Car jackr , Drugs, Mechanic, Detective , Whore , News Reporter , Fishing. Skill 3- Rob , Skill 1 - Lawyer si Arms dealer.

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/vOPoR.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 10:00 - 12:00 ; 19:00-23:00

• Ai mai fost in National Guard? : Da, chiar de 3 ori.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Pentru ca voiam sa incerc si alt ceva.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa imi reiau activitatea in aceasta factiune pentru ca imi place foarte mult si este un departament de elita.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca indeplinesc toate conditiile.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Combaterea infractionalitatii.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-6 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa, imi place sa glumesc, stiu sa ma comport.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: ShikamarU

• Level: 20

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: cateva luni.

• Varsta reala: 16 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3, Dm aiurea , mai demult cand eram incepator.

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Cuneo 2 sapt , Paterno 1 sapt , TTC 2 sapt , Tattaglia 3-4 zile

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tattaglia family 3-4 zile .

• Motivul plecarii din ultima factiune: Wipe.

• Skill-uri la joburile secundare: detectiv 5 - arms 4 - mecanic 5 - car jacker 4.

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://postimage.org/image/x2v9i1tfx/

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: de pe la ora 7 dimineata , pana pe la 4 dimineata . cu o pauza , seara de pe la 20:00 pana pe la 00:00

• Ai mai fost in National Guard? : NU

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in National guard de oare ce vreau sa prind infractorii.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca indeplinesc tot ce imi cereti

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: cu wantedul , roberi , runner ,

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 17/24

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa, imi place sa glumesc, stiu sa ma comport, si imi place sa muncesc in echipa.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:Draco

• Level:26

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:De aproximativ 1 an jumate mai am putin si fac 2 ani.

• Varsta reala:16

• Sex (masculin / feminin):Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:0/3

• Nickname-uri anterioare:Nu am avut

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):S.I rank 1 , Fire & Medic rank 2 , S.I rank 4 , Taxi Cab Company rank 1 , The paterno Family rank 1 , The Barzini Family rank 1, Taxi Cab Company rank 1 .

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Taxi Cab Cmpany rank 1, 2 saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune:Pentru a veni in aceasta factiune.

• Skill-uri la joburile secundare:skill 5 Detectiv/Mechanic

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu):http://imgur.com/9aKno

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA-MP: de dimineatza pana seara

• Ai mai fost in National Guar d?: Nu dar am avut o sansa dar din pacate 3/3 picat .

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Nu am fost dar am avut o sansa.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca este un Dpt foarte organizat cu membrii respectosi si un lider pe masura

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Pentru ca sunt activ , si am capacitatea de a lucra in echipa .

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:N.G se ocupa cu : Prinderea Robbilor , wanted,Runneri si se mai ocupa in special pazirea la jail adica- (paznic la jail)

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:Poi de dimineatza pana seara ca sta si fratimiu cel mare

• Cum te-ai descrie in realitate?:Ma numesc Bogdan,am 15 ani, inaltimea 1.64 ,structura atletica,sunt in clasa a 9a ; sunt un baiat sociabil, am simtul umorului , stiu sa ma port, am un limbaj civilizat si imi place sa imi petrec timpul liber alaturi de prieteni.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Pudics

• Level: 18 +

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 8 luni

• Varsta reala: 15 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi Cab Company - 3 luni , Taxi Cab Company - o luna ; The Barizini Family - o luna ; Fire & Medic Departament - 3 saptamani ; Tow Truck Company - 3 saptamani

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi Cab Company - o luna

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am vrut sa incerc ceva nou .

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 Detective, Skill 5 Mechanic

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://postimage.org/image/734nuczed/

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14 : 00 - 22 : 00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost in National Guard , dar imi doresc foarte mult sa intru

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece mi se pare cel mai activ departament la ora actuala .

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt un jucator activ, serios, responsabil, stiu sa lucrez in echipa si sunt un baiat cu bunul simt .

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa in special cu arestarea si omorarea robberilor si a jucatorilor care nu se predau

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7-8 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat respectuos, descurcaret, responsabil, si imi place sa muncesc pentru a obtine ceea ce vreau.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Kewl

• Level: 20.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3 luni, aproape 4.

• Varsta reala: 18.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0.

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut alt nume pana acuma.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Rank 4 - Taxi Cab Company (1 luna), Rank 1 - The Tattaglia Family (1 saptamana), Rank 2 - The Stracci Family (1 luna fara 4 zile).

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Stracci Family, 1 luna fara 4 zile.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Nu mai aveam rabdare sa merg la war-uri.. de la atatia abuseri mi s-a luat.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 - Detective, Mechanic, Fishing. Skill 4 - Arms Dealer. Restul skill 1.

• Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/ZY1J6.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 10:00 -> 14-15:00 si 20-21:00 -> 00:00.

• Ai mai fost in National Guard?: N-am mai fost in niciun alt departament.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Idem raspunsului anterior.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Pentru ca doresc sa-i fugaresc pe Robberi, si sa stau de paza la inchisoare bineinteles.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece pot lucra in echipa fara probleme, conduc si trag destul de bine deci pot urmari si dobora cu usurinta suspectii care nu mai au drept de predare.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Se ocupa cu administrarea inchisorii dar si cu urmarirea suspectilor care au wanted 3+

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Bineinteles.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Intre 6-8 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Nu-mi place sa provoc discutii sau certuri aiurea care duc la circ. Imi vad de treburile mele, nu sunt recalcitrant sau agitat. Nu raspund la provocari.. ignor cu usurinta daca sunt jignit sau injurat si nu ma aprind usor. Sunt glumet.. rezist la glume daca nu sunt mult prea exagerate. Pe scurt sunt destul de calm.

Edited by Kewlo
Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Gola

• Level:15

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:6 luni.

• Varsta reala:18 ani.

• Sex (masculin / feminin):Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:1/3 /ad

• Nickname-uri anterioare:Nu am avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Fire&Medic Departament;Taxi Cab Company;The Tattaglia family x2.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:The Tattaglia-2 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune:Am demisionat.

• Skill-uri la joburile secundare:Skill 5:fishing,detective,car mechanic,drugs dealer,car jacker.Skill 2:Arms dealer.In rest 1

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu):http://postimage.org/image/5taagb1g3/ http://postimage.org/image/ze6db61ff/

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 16:00-19:00 21:00-00:00

• Ai mai fost in National Guard?Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece cand eram in Fireman/Paramedic vedeam ce se discuta pe chatul departamentelor si incercam sa -i ajut pe baieti cu ce puteam si eu,un refil,un repair,o informatie.. si mi-as dori sa ma implic mai mult in acest domeniu.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece sunt o persoana calculata,astept momentul oportun in diferite situatii si imi pastrez intotdeauna calmul.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard protejeaza si ajuta jucatorii acestui server,noi ne ocupam de spargerile care au loc in cele 2 orase si incercam sa doboram infractorii intru-un timp cat mai scurt.Totodata ,acest departament se ocupa cu arestarea juatorilor de diferite nivele de urmarire ,care au savarsit infractiuni.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard cel putin 2 saptamani? Da

• Cum te-ai descrie in realitate?:Salut,numele meu este Ionut,am 18 ani,1.80 m inaltime,80 kg,ochii albastri,par saten si locuiesc in judetul Calarasi.Pasiunile mele sunt jocurile video si footbalul.Sunt o persoana,in general calma,calculata,incerc intotdeauna sa-mi indeplinesc sarcinile si ma adaptez usor oricaror conditii.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: dRaXx0r

Level: 25

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 3 ani si 4 luni. (cu o pauza de 6 luni.)

Varsta reala: 16

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 - Ad aiurea.

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Paterno 3 saptamani, Police Departament 2 saptamani, Hitman 1 luna, Police Departament 1 luna, Cuneo 2 saptamani, Hitman 3 saptamani, Cuneo 2 saptamani, TTC 3 saptamani, Taxi 1 saptamana, Paterno 1 saptamana, Paterno 1 luna si 1 saptamana.

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Paterno - 1 luna si o saptamana

Motivul plecarii din ultima factiune: Vreau sa intru intr-un departament.

Skill-uri la joburile secundare: Mechanic - 5, Detective - 5, Arms dealer - 3, Fish - 4.

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://imgur.com/SI9ci

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:00 - 21:00.

Ai mai fost in National Guard? Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca imi place cu ce se ocupa si as dori sa imi dedic timpul ajutand aceasta factiune dar si pentru a-mi imbunatatii experienta prin participarea alaturi de ceilalti colegi in diferite actiuni.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt serios, imi place sa lucrez in echipa si am capacitatea de a face asta dar si pentru ca eu consider ca ma pot descurca in orice situatie.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu arresturile playerilor cu wanted 3+ si cu doborarea roberilor, dar nu numai.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Adi, am 16 ani si sunt sociabil, serios, am simtul umorului si sunt intelegator.

Edited by draxx0r
Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru test sunt:

 

1. RobbNicely

2. Gawitkkk

3. ShikamarU

4. Draco

5. Pudics

6. Kewl

7. dRaXx0r

 

Pentru cei acceptati:

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare etc.

Nu faceti o noua aplicatie imediat dupa ce ati fost respinsi. Intre cele doua aplicatii trebuie sa existe cel putin o saptamana.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Squiz

• Level: 41

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 2 ani si jumatate.

• Varsta reala: 15

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3 pentru DM si limbaj ... mi-am iesit din fire acum un an.

• Nickname-uri anterioare: 13slash, Grove05

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fireman/Paramedic - 2 saptamani, Paterno Family x3 - 7 saptamani in total, Stracci Family x3 - 2 luni si 3 saptamani in total, Corleone Family x3 - 6 saptamani in total, Barzini Family x2 - 2 saptamani si 5 zile in total, National Guard - 2 saptamani, Police Department x2 - 5 saptamani in total, Tattaglia Family - 5 zile, News Reporter - 2 saptamani, Taxi Cab Company - 3 saptamani, Tow Truck Company - 1 luna, Federal Bureau of Investigations - 3 saptamani.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Corleone Family - 3 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am vrut sa incerc altceva inafara de mafie.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 3 - arms dealer, rob, Skill 5 - detective, mecanic...

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): Click"]http://i.imgur.com/o99hb.jpg

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: In timpul scolii de la 17:00 - 20:00 si in week-end mai tot timpul dar uneori mai ies afara de pe la 17 la 21 ...

• Ai mai fost in National Guard?: Da.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Am avut o disputa cu unii colegi.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece este departamentul meu preferat, unde se pune accent pe seriozitate si pricepere.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Stiu sa lucrez in echipa, am mai fost in departamente si stiu cam cum sta treaba pe aici.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Arestarea suspectilor periculosi, pastrarea linistii la jail, etc.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Cam 5-6 ore... depinde de ce am de facut in ziua respectiva.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Dragos, am 15 ani si sunt din Radauti. Sunt o fire pesimista, dar cand stiu ca pot am asteptari marete de la mine. Am o slabiciune la oamenii care nu stiu sa vorbeasca corect limba romana si sa o scrie, dar de multe ori incerc sa ma abtin din a face observatii.

Edited by Blackburn
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Pudics

• Level: 20 +

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 8 luni

• Varsta reala: 15 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi Cab Company - 3 luni , Taxi Cab Company - o luna ; The Barizini Family - o luna ; Fire & Medic Departament - 3 saptamani ; Tow Truck Company - 3 saptamani

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi Cab Company - o luna

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am vrut sa incerc ceva nou .

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 Detective, Skill 5 Mechanic

• Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://s1285.photobu...4/AvatarPudics/

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14 : 00 - 22 : 00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost in National Guard , dar imi doresc foarte mult sa intru

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece mi se pare cel mai activ departament la ora actuala .

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt un jucator activ, serios, responsabil, stiu sa lucrez in echipa si sunt un baiat cu bunul simt .

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa in special cu arestarea si omorarea robberilor si a jucatorilor care nu se predau

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7-8 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat respectuos, descurcaret, responsabil, si imi place sa muncesc pentru a obtine ceea ce vreau.

Edited by PuDiCs
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: AUDI_RS8

• Level: 38

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an si 5 luni

• Varsta reala: 18

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Audi_S4

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

 

Taxi Cab Company - rank 4 - lider ZuZu/Mastertrap21, 1 luna si 2 saptamani

Barzini Family - rank 1 - lider unk., 2 saptamani

Police Department - rank 2 - lider Kelton, 1 luna si 1 saptamana

Barzini Family - rank 1 - lider Oantzah, 3 saptamani

News Reporter - rank 5 - lider UnknownX, 2 luni si 2 saptamani

News Reporter - rank 1 - lider UnknownX, 3 zile

Taxi Cab Company - rank 1 - lider Mastertrap21, 2 saptamani

Corleone Family - rank 1 - lider UnknownX, 3 saptamani

Paterno Family - rank 1 - lider LoLLiPoP, 3 zile

Stracci Family - rank 1 - lider Jack, 3 zile

News Reporter - rank 4 - lider everzor, 1 luna si 2 saptamani

Fire & Medic Department - rank 6 - lider ALLEN, 9 zile

School Instructors - rank 6 - lider WeBeR, 2 luni

School Instructors lider, 2 luni jumatate

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: School Instructors lider, 2 luni jumatate

• Motivul plecarii din ultima factiune: Mai multe (monotonia, timpul, o intamplare)

• Skill-uri la joburile secundare: 5 la Detective, Whore, Drugs, Fish, Mechanic, Reporter, skill 3 la Rob si Car Jacker, skill 1 la Lawyer si Arms

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://postimage.org/image/3mccdcnld/

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 18-22, depinde de zi

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece de mult imi doresc sa intru in acest departament, inca de pe vremea lui Ciupanezu

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece am mai fost intr-un departament, PD si m-am descurcat bine.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Paza la jail si omorarea sau arestarea jucatorilor cu wanted 3+

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4 ore+

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma cheama Mihai, am 18 ani, imi place sa ma distrez si sa ma plimb cu prietenii.

Link to comment
Share on other sites

  • BonZy. unpinned, pinned, unpinned and pinned this topic
  • BonZy. unlocked this topic
  • BonZy. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.