Jump to content

National Guard - Aplicații / Applications


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nickname: eLite

Level: 19+

De când jucați SA-MP pe B-Zone?: 8 luni.

Vârsta reală: 16 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

Facțiuni anterioare (și timpul petrecut acolo):The Barzini Family (1 luna), Taxi Cab Company x2 (5 saptămani),The Tattaglia Family (3 saptamani).

Ultima facțiune și perioada de timp petrecută aici: The Barzini Family (1 luna).

Motivul plecării din ultima facțiune: Demisie.

Skill-uri la joburile secundare: Detective - skill 5; Lawyer - skill 1; Whore - skill 1; Drug Dealer - skill 1; Car Jacker - skill 3; Car Mechanic - skill 5; Arms Dealer - skill 3.

Poză cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/8ypcejla3/ .

Bară RPG stats: bar-000330909.png

Aveți capacitatea de a lucra în echipă?: Da.

Sunteți capabili să respectați liderul și membrii de orice rank?: Da.

Ești capabil să te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp în care jucați SA:MP: Pe timp de școala, între orele 14:00-23:00. Pe timp de vacanță între orele 10:00-01:00.

Ai mai fost în National Guard?: Nu.

Dacă ai mai fost în National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iți dorești să intri în National Guard? : Deoarece nu am mai fost și vreau să încerc ceva nou.

De ce credeți că sunteți potrivit pentru National Guard?: Trag destul de bine cu arma și pentru ca știu să lucrez în echipă

Cu ce credeți că se ocupa National Guard?: Păzirea închisorii și cu prinderea suspecților de wanted 3+.

Ești de acord că trebuie să stai în National Guard pentru minim 2 săptămâni?: Da.

Cât timp petreceți cu SA-MP, fără AFK?: Între 7-8 ore.

Cum te-ai descrie în realitate?: Sunt un tip glumeț, dar și serios când este cazul. Îmi place să lucrez în echipă și sunt sociabil. Timpul liber îl petrec cu prietenii, cu familia și în fața PC-ului.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Fatlum_Kurtishi

• Level: 18

• As you play SA-MP on the B-zone?: 3 Months

• Real Age: 17

• Gender (male / female): Male

• Number of sites warn of the game and why you received: 0/3

• Nicknames previous: -

• Previous Factions (and time spent there): Tattaglia 3 Weeks

• The last factor and time spent here: Tattaglia 3 Weeks

• Reason for leaving the last factor: I want to join NG

• Skills in secondary jobs: Detective 5 , Car mechanic 5

• Picture with / stats, detective skills (required): http://s2.postimage.org/43ly68ljt/sa_mp_023.png

• Bar RPG stats: bar-000493726.png

• Have the ability to work in teams?: Yes

• Are you able to follow the leader and members of any rank?: Yes

• Are you able to express yourself grammatically correct?: Yes

• A time when playing SA: MP: 11 - 23 PM

• Have you ever been in the National Guard? NO

• If you have been in the National Guard, why did you leave?: -

• Why you want to enter the National Guard? : It's my favorite faction , i want get fun and new friends , like to arrest suspects , control jail.

• Why do you think you are suitable for National Guard?: I'm quite man , will listen leader .

• What do you think National Guard deal?: Protect and control jail , help cops in hard missions.

• You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?: Yes

• How much time you spend with SA-MP, no AFK?: 9 - 11 hours

• How would you describe reality?: I'm from Kosovo , age 17 , hoby football etc.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Cronen

Level: 25

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 9 luni.

Varsta reala: 14

Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Tow Truck Company 3 Saptamani, Taxi Cab Company 2-3 Saptamani, The Cuneo Family 2 Saptamani, The Barzini Family 2-3 Luni.

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Barzini Family 2-3 Luni.

Motivul plecarii din ultima factiune: Demisie.

Skill-uri la joburile secundare: Skill 5-Mechanic, Detectiv. Skill 4-Arms Dealer.Restu' Skill 1.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://s9.postimage....b/sa_mp_022.png

Bara RPG stats: bar-000442277.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da !

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Cu cea mai mare placere.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Scolar: De la 15:00 pana la 22:00. Weekend: 12:00 pana la 02:00

Ai mai fost in National Guard?: Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in National Guard, pentru ca vreau sa intretin Jail-ul, sa arestez infractorii dar in cele din urma vreau sa-mi fac prieteni noi.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece cred ca sunt capabil sa lucrez intr-un mediu atat de bine dispus.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard are indatorirea de a se ocupa cu administrarea Jail-ului dar si cu inchiderea Suspectilor care au wanted 3+.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Bineinteles.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: In timpul Scolar: 8 ore/zi. Weekend: 12 ore/zi.

Cum te-ai descrie in realitate?: O persoana tanara, de numai 14 ani, care ii place sa lucereze in echipa care doreste mereu sa-si faca noi prieteni, care te ajuta la greu si bineinteles in care poti avea increde.

Edited by Sexy Cronen
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: SandoKan96

• Level: 30

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani (cu pauze)

• Varsta reala: 17

• Sex (masculin / feminin): masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): T.C.C (3 luni),The Paterno Family (2 luni), F/P (1 luna), The Stracci Family (3 saptamani), The Barzini Family (3 saptamani).

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Stracci Family - 3 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demisie.

• Skill-uri la joburile secundare: Detective,mechanic skill 5..

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):

http://imgur.com/L6I82 - /stats

http://imgur.com/0VA....com/0VAru - detective

• Bara RPG stats: bar-000109612.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: In timpul scolii joc intre orele 15:00- 23:00.In vancate interval nedeterminat.

• Ai mai fost in National Guard? Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Vreau sa prind cat mai multi infractori si sa-i impiedic pe acestia sa comita inegalitati.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Imi place sa lucrez in echipa si sa ajut la prinderea infractorilor.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: NG se ocupa cu wanted 3+ si administrarea jail-ului.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Bineinteles.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore in timpul scolii si 6-7 ore in vacante.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Mihai , am 17 ani, sunt glumet dar in limita bunului simt. Imi place fotbalul , sa ies cu prietenii afara si sunt mereu gata de orice.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: DariusTM

Level: 34

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 6luni

Varsta reala: 14

Sex (masculin / feminin): Masculin[/font]

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3[/ad aiurea,jigniri.]

Nickname-uri anterioare: Nu am.

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

 

The Barzini Family-Lider:DeviL(rank2)

Taxi Cab Comapny-Lider:Dienutza(rank1)

The Tattaglia Family-Lider:TheEmperor(rank1)

The Paterno Family-Lider:B0d018(rank1)

The Barzini Family-Lider Kobra(Rank2)

Taxi Cab Comapny-Lider:ALex(rank1)

School Instructor-Lider:M.Andrei(rank2)

The Barzini Family-Lider:Kobra(rank1)

The Paterno Family-Lider:Rizea.(rank1)

 

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Paterno Family-Lider:Rizea.(rank1)

Motivul plecarii din ultima factiune: Nu era de mine paterno.

Skill-uri la joburile secundare: 5 (Detective, Mechanic)

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/of6pyat5d/

Bara RPG stats: bar-000410922.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: In wee-kend 12:00-03:00.si in timp-ul liceului 16:00-00:00.

Ai mai fost in National Guard? Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Vreau sa fie primul meu departament si cred ca aici ma voi simti cel mai bine.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: In RL vreau sa fac acelasi lucru si ma pasioneaza acest departament.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu arrest w3+,fuga dupa robberi.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Cand sunt la liceu 5-6 ore, iar in week-end 10-12.

Cum te-ai descrie in realitate?: Un tip de 16ani la care ii place sa iasa cu prietenii in oras,undeori glumet si siner.

Edited by nWo DariusTM
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Nutu.

• Level: 23

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ 4luni.

• Varsta reala: 16 Ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Nu am mai avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

Tow Truck Company - rank 2 (taryd0n,wanna.fly,Thomas Jefferson), 3 Saptamani.

The Stracci Family - rank 2 (PauL.) 3 Saptamani.

School Instructor - rank 1 (M.Andrei) 2 Saptamani.

Tow Truck Company - rank 1 (Thoams Jefferson , Blue Blood) 2 saptamani

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tow Truck Company 2 saptamani WIPE.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Wipe.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5- Detectiv , Car Mechanic , Skill 3- Arms Dealer , Skill 2-Robbank.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/iQVkF.jpg

• Bara RPG stats: bar-000491241.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:00 - 23:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai facut parte din NG.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : In primul rand as vrea sa va multumesc ca mi-ati oferit sansa de a aplica in National Guard, Nu multi au aceasta onoare , iar cei care sunt acceptati dau cu piciorul in balta. Inca din copilarie aveam un vis , si anume sa devin politist , nu conta unde "lumea reala , cea virtuala" doar sa imi implinesc un vis de mult dorit . De cand m-am apucat sa joc samp pe aceasta communitate , mi-am dorit sa devin un politist respectat . Am incepuit din greu , cu multa munca si rabdare de fier . Am intrat in prima mea factiune si anume Tow Truck Company, iar de atunci viata mea sa schimbat in bine. Cand am avansat in level am intrat si in mafii , facand tot felul de nelegiuiri... Dar acesta nu era visul meu ... , Dupa multe ore de munca cred ca a venit vremea sa-mi indepliinesc visul , si anume sa scap LS-LV de toate nelegiuirile si anume : infractiuni , droguri , war-rui , robBank , etc ... .Am fost intr-o factiune pasnica (TTC) , am fost intr-o mafie (Stracci) , acum vreau sa-mi incerc norocul si intru-un Departament (NG).

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cred ca sunt potrivit pentru National Guard pentru ca imi place cu ce se ocupa si imi place sa practic aceste reguli impuse de NG.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Prinderea infractorilor, cu ingrijirea jail-ului, arestarea suspectilor de w 3 + .

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 9-10 cu mici pauze intre ele.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Ionut Andrei in varsta de 16 ani , elev in clasa a 10-a B, Liceul Grigore Moisil Brasov . Sunt o fire sociabila , deschisa la orice , amabila , responsabila . Pe langa activitatea mea zilnica , fiind jocurile virtuale , imi place si foarte mult sa practic sporturile ce te ajuta in dezvoltarea a intelectului cat si a fizicului , acestea fiind : Natatia , bascketul , dansurile ,box , fotbal. Imi place foarte mult sa spun glume si sa rad cu prieteni , desigur in limita bunului simt . Muncind din greu calm si cu rabdare iti poti creea viitorul perfect.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: LucaAlin

• Level: 18+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Pe B-zone joc de aproximativ 2 ani. ( cu pauze )

• Varsta reala: 18 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 - DM aiurea ( aveam lvl 3)

• Nickname-uri anterioare: Nu am nickname anterior.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Cuneo Rank 2 - 3 saptamani, TTC - rank 1 - 2 saptamani, TTG Rank 1 - 2 saptamani, Cuneo Rank 2 - 3 saptamani, FBI Rank 1 - 4 saptamani.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: FBI - 4 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Vreau sa incerc si alt departament.

• Skill-uri la joburile secundare: Mechanic, Detectiv, Arms - 5, Restul 1.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/5f7eetg2j/ http://postimage.org/image/5iqnngef1/

• Bara RPG stats: bar-000275301.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: In timpul saptamanii 14 - 23. Sambata - duminica 11am - 1 am.

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Vreau sa arestez playeri cu wanted 3+, si sa omor playeri fara drept de predare.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Consider ca am calitatile necesare acestui departament.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu arestarea / omorarea playerilor de wanted 3 + (omorarea in cazul in care nu au drept de predare).

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: In timpul saptamanii 4-5 ore. Sambata - duminica 8-9.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Am 18 ani, sunt din Targu Mures. Sunt o fire sociabila, imi place sa cunosc persoane noi, sa-mi fac prieteni.

Edited by Luca Alin
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: .Mr.Chrys

• Level: 21 [Respect:326/88]

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an.

• Varsta reala: 16 Ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 [ am dat /ad aiurea , vorbeam pe /f]

• Nickname-uri anterioare: Nu am.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

Tow Truck Company- 13zile.

The Barzini Family- 2 zile.

The Tattaglia Family- 1 luna.

The Corleone Family- 2 sap si 5 zile.

 

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tow Truck Company 13 zile -- WIPE.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Wipe.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5- Detectiv , Car Mechanic ,

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): PyOIt.jpg

• Bara RPG stats: bar-000401586.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Dupa-Amiaza si Seara.

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : In primul rand este o factiune foarte frumoasa , plina de actiune si suspance. Am fost acceptat si data trecuta dar am dat gresi la test. De data asta sunt foarte hotarat, si sunt convins ca voi reusi.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt potrivit pentru National Guard deoarece stiu sa lucrez in echipa, imi ajut prietenii la greu si sunt un tragator bun.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Prinderea infractorilor, cu ingrijirea jail-ului, arestarea suspectilor de w 3 + .

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 8/9 ore pe zi.

• Cum te-ai descrie in realitate?:Ma numesc Cristian am 16 ani si sunt din Vaslui. Sunt un baiat muncitor , istet si serios. Imi place foarte mult sa imi ajut prietenii la greu.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: RazzzorR

• Level: 27 + .

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 9 luni .

• Varsta reala: 17 .

• Sex (masculin / feminin): Masculin .

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 , DM .

• Nickname-uri anterioare: Razvan.Rex

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Cuneo family (8 saptamani) , School Instructor ( 3 saptamani ) , The Tattaglia family ( 2 saptamani (wipe) ) , The Barzini family ( 4 saptamani ) , The Stracci Family ( 8 saptamani )

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Stracci ZFamily (8 saptamani)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am luat ban si liderul nu a putut sa ma mai pastreze .

• Skill-uri la joburile secundare:Mechanic , Detective , Drugs - skill 5 , arms skill 4 . Dovada : http://postimage.org/image/nwc72mvbl/

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):http://postimage.org/image/bh025s8zf/

Bara RPG stats: bar-000399795.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da .

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da .

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da .

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 08: 00 - 12 :30 , 16 :00 - 00 :00

• Ai mai fost in National Guard? : Nu .

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi place acest departament si este respectat de cei de pe server .

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Imi place sa respect regulile si stiu sa lucrez in echipa .

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Pai bu Robberi , pazirea jailului si cu wanted .

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da .

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 8-9 ore/zi

• Cum te-ai descrie in realitate?:Ma numesc Florin , sunt din Botosani , sunt un tip de treaba , serios , care stie sa se adapteze intr-un mediu strain , imi place sportul .

Edited by RazzzorR
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: RazvyBest

• Level: 19

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an

• Varsta reala: 15

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 pentru DM

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): School Instructor - 2 zile, News Reporter - 1 saptamana , The Cuneo Family x2 - 1 luna si 1 saptamana - 2 saptamani , The Tattaglia Family - 2 saptamani, Taxi Cab Company - 2 saptamani

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi Cab Company - 2 saptamani ( Demisie 2/3 FW )

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demisie pentru 2/3 FW

• Skill-uri la joburile secundare: Mechanic, detective - skill 5

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/Ag3By.png

• Bara RPG stats: bar-000386145.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 9:00-11:00; 18:00 - 22:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca stiu pe cativa membri + liderul, si sunt de treaba.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cred ca stiu bine cu ce se ocupa, si vreau sa incerc si eu.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard Pazeste Jail-ul si se ocupa de wanted 3 in sus.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore pe zi

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut, sunt Razvan am 15 ani, sunt un baiat de treaba, serios si sincer

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: [b2w]CraNe

• Level: Level 26.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 3 ani.

• Varsta reala: Am 16 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 -> M-am certat cu hooliganu din cauza unui codat si mi-a dat warn deoarece comentam prea mult..

• Nickname-uri anterioare: CaLibrU.xD, iPlay., AlexTeSs si multe altele, dar nu le mai tin minte..

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

  • Fire&Medic Departament -> 17 zile.
  • The Barzini Family x2 -> 1x 51 zile, 2x 17 zile.
  • The Cuneo Family x2 -> 1x 11 zile, 2x 6 zile.
  • News Reporter -> 21 zile.
  • Taxi Cab Company -> 19 zile.
  • The Corleone Family -> 11 zile.
  • National Guard -> 78 zile.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Barzini Family -> 17 zile.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am parasit The Barzini Family in primul rand pentru dorinta de a ma reintoarce in National Guard, iar in al doilea rand deoarece am stat aproape 3 saptamani si nu se tineau sedintele si antrenamentele, iar aceasta era sub standardele mele.

• Skill-uri la joburile secundare: Detective skill 5, mechanic skill 5, drugs dealer skill 5, fishing skill 2, rob skill 2.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/dd35wqvtj/

Bara RPG stats: bar-000383331.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Stima mea ajunge la toti membrii factiunii.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Dimineata si seara. Dimineata: 7:00 - 10:00 sau 12:00, iar seara 18:00 - 22:00.

• Ai mai fost in National Guard?: Da.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Am plecat deoarece am acumulat 2 Faction Warns, unul din cauza unui dusman, iar unul pe buna dreptate. Si am primit al 3-lea Faction Warn deoarece nu am avut net si am avut o poza dubioasa la raport si nu am putut sa explic ce e cu ea si am acumulat 3 Faction Warns.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in National Guard deoarece aici sunt prietenii mei cei mai buni cu care mereu am lucrat foarte bine in echipa, este singura factiune cu standarde ridicate, este factiunea mea de suflet si mi-as dedica tot timpul pentru aceasta.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Eu cred ca sunt potrivit pentru National Guard deoarece am mai fost aici si am acumulat destula experienta, pot lucra deosebit in echipa, am capacitatea de a manui foarte bine armele. De asemenea stiu regulamentul foarte bine.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu pazirea jail-ului pentru membrii de rank 1, cu prinderea infractorilor in urma crimelor comise si multe alte activitati, cum ar fi: Depistarea zonelor in care se desfasoara warurile si oprirea acestora, confiscarea armelor cand acestea sunt la vedere, etc.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da, voi sta aici mult mai mult decat am stat in perioada precedenta, daca se poate chiar si ani buni..

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Aproximativ 5-6 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Alexandru, sunt din Iasi si am 16 ani. Imi place foarte mult sa ma implic in ceea ce este mai greu de facut, sa ies afara cu prietenii, sunt pasionat de IT si Operare-PC si ma pricep foarte bine la acest lucru.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Cysy07

• Level: 24

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Septembrie.2010 dar cu multe intreruperi.

• Varsta reala: 17 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 DM la inceput.

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): -The Stracci Family --Leader ShinyShadow-- 2 luni.-- Rank 4-

-School Instrucor -- Leader WeBeR-- o luna.-- Rank 3

-The Corleone Family -- Leader UnknownX-- 2 zile.--Rank 1-

-School Instrucor -- Leader M.Andrei -- 2 saptamani-- Rank 1

-Tow Truck Company --Leader waNNa.Fly-- Thomas_Jefferson --2 luni Rank 2-

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tow Truck Company --Leader waNNa.Fly-- Thomas_Jefferson --2 luni Rank 2-

• Motivul plecarii din ultima factiune: wipe

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 [Detectiv]-[Mechanic]-[Car jacker]-[Drugs Dealer]-[Fishing], Skill 3 [Rob], Skill 2 [Arms Dealer] http://postimage.org/image/6lp02f98f/

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/lt4zms133/

Bara RPG stats: bar-000300019.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 09:00-12:00 si dupa scoala 20:30-01:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu, dar imi doresc sa intru in primul meu Departament.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Am fost atat in Factiuni pasnice cat si Mafii dar nu mi-am gasit locul, cred ca a venit si timpul sa incerc un Departament nu am incercat pana acuma sa intru crezand ca nu sunt pregatit, acuma cred ca sunt. Din spusele prietenilor NG este cel mai frumos Departament asa ca am incercat aici.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Un membru NG trebuie sa fie serios aplicand o lectie celor care incalca legea, si cred ca sunt acel gen de persoana.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:5-6 h.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Simion Alin din orasul Piatra Neamt am frumoasa varsta de 17 ani. Sunt o persoana sociabila cu multi prieteni stiu cand este momentul de glume si cand trebuie sa fim serios pentru a ne face munca fata de Departament.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:BuNtZ_LoVe

• Level:18

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:2 Luni.

• Varsta reala:15

• Sex (masculin / feminin):Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:Nu am nici unul.

• Nickname-uri anterioare:-

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Fire&Medic departament.

The Stracci Family.

Taxi Cab Company.

The Barzini Family.

Tow Truck Company.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Tow Truck Company 2 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune:Wipe.

• Skill-uri la joburile secundare:Detectiv skill 4,Arms Dealer skill 3,Car mechanic skill 5!

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i50.tinypic.com/98y39l.png

Bara RPG stats: user-000458139.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP:14:00-22:00

• Ai mai fost in National Guard?Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Nu am fost.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi doresc sa incerc si un departament, m-am saturat de mafii si factiuni pasnice.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Deoarece ador tot ce se bazeaza pe Armata,iar aceasta factiune este potrivita.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard este defapt armata serverului si se ocupa cu arestarea suspectilor cu Wanted 3+

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:10-11 Ore in weekend,iar in timpul scoli 8.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut! Ma numesc Ilies Andrei si sunt elev la Scoala Gimnaziala Somes Odorhei din judetul Salaj. Timpul liber mi-l petrec in fata calculatorului jucand SA:MP pe RPG1. In general sunt o persoana de treaba si de incredere. Respect pe oricine, in special pe cei care ma respecta.Sunt un timp detreaba nu imi place sa fiu luat peste picioar.Imi place sa imi fac prieteni noi..Nu beau,nu fumez si nu ma droghez. Imi plac persoanele cu bun simt pentru accea le respect si astept sa fiu respectat.

Edited by BuNtZLoVe
Link to comment
Share on other sites

Nickname:Striker[xD]

• Level:21 rp de 24.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:2 ani.

• Varsta reala:17

• Sex (masculin / feminin):masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:0/3

• Nickname-uri anterioare:Da.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):* School Instructor - rank 1 ; Lider- WeBer.

* The Tattaglia Family- rank 1 ; Lider- Dr.Carter.

* Fire & Medic Departament- rank 1 ; Lider- ALLEN.

* The Cuneo Family-rank 1 ; Lider- [F4L] Bestial.

*The Paterno Family-rank 1 ; Lider- Lollipop.

*The Stracci Family-rank 2; Lider-Paul..

* The Barzini Family-rank 1 ; Lider-Kobra

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:The Stracci Family 2 saptamani si 3 zile.

• Motivul plecarii din ultima factiune:3/3 Fw

• Skill-uri la joburile secundare:Skill 5 detective,mechanic-skill 2 arms,rob.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):http://s8.postimage.org/o5yy90qs5/sa_mp_233.png

Bara RPG stats: bar-000405653.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP:3:00-12:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Nu am fost.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Deoarece vreau sa incerc un departament si acesta imi place foarte mult.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Deoarece sunt un baiat serios,respectuos si civilizat.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Se ocupa cu pazirea jail-ului, cu prinderea infractorilor in urma crimelor comise si multe alte activitati, cum ar fi: Oprirea war-urilor.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:9 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?:Ma numesc Tarkan,am 17 ani,sunt un baiat civilizat,respectuos si serios.Mie imi place sa ies cu prietenii afara si sa ma distrez.Hobbyurile mele sunt inotul si baschetul.In cursul saptamanii dupa scoala ma joc Sa:mP si in Weekend.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: FlorineL.

Level: 25+

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: de aproximativ 8 luni

Varsta reala: 17 ani

Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3.Eram lv mai mic si am stat cu masina pe un Player.

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Tow Truck Compani(3 luni jumate),Stracci Family(2 luni),F.B.I (aproximativ 3 saptamani)

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta;Stracci Family.

Motivul plecarii din ultima factiune: Am avut o problema in viata personala.

Skill-uri la joburile secundare:Detectiv - skill 5,Mechanic skill 5,Car Jaker skill 3,Arms Dealer skill 4.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/3tiprc2c3/0b3c8528/

Bara RPG stats:bar-000422519.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da, chiar foarte bine.

Sunteti capabil sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Absolut.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Nu am un interval de timp dar in general de la 14:00-22:00 si in weekend 08:00-23:00

Ai mai fost in National Guard[?: Nu, insa imi doresc foarte mult sa intru.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard::Imi doresc sa intru in aceasta factiune, deoarece mi se pare ca este una dintre cele mai respectate, responsabile si serioase factiuni, cu un lider si niste membrii de exceptie si cu o activitatea intensa si demna de toata consideratia. Pe langa asta, consider ca am toate calitatile necesare pentru a intra in aceasta factiune si consider ca o pot ajuta cu tot ce imi sta in putere.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard: Consider ca sunt potrivit pentru aceasta factiune, deoarece stiu foarte bine sa lucrez in echipa si cred cu tarie ca este factiunea in care m-as integra cel mai bine si in care pot sa aduc o contributie comunitatii, eliminand raufacatorii si criminalii.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard:Se ocupa cu arestarea sau uciderea raufacatorilor si criminalilor, pentru a proteja cetatenii oraselor si pentru a asigura comunitatii un mediu mai sigur.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard[pentru minim 2 saptamani?: Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 9-10 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?: Numele meu este Florinel si lucuiesc in orasul Ploiesti.Sunt o persoana intelegatoare si foarte calma.imi place sa fac glume doar cu cine imi permit,modestia isi spune cuvantul la persoana mea.

Edited by FlorinFlorinel
Link to comment
Share on other sites

Nickname:[DGS]David.

• Level:20.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:3 ani ( cu pauze )

• Varsta reala:15

• Sex (masculin / feminin):masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:2/3 [ Live / jocuri interzise ]

• Nickname-uri anterioare:Da , DavidNigel

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

* School Instructor - rank 2 ( peste o luna )

* The Tattaglia Family- rank 1 ( 2 saptamani )

* Fire & Medic Departament- rank 1 ( 1 luna )

* The Cuneo Family-rank 2 ( peste o luna )

*The Paterno Family-rank 1 ( prima data ) ( doua saptamani )

*The Paterno Family-rank 1 ( a doua oara ) ) o luna )

*The Paterno Family-rank 1 ( a treia oara ) ( o luna )

*The Stracci Family-rank 2; ( peste o luna )

* The Barzini Family-rank 2 ( doua luni )

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:The Barzini Family - doua luni.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Eram inactiv.

• Skill-uri la joburile secundare:Skill 5 : Detective , Mechanic

2: Arms , rob

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/69rc8wvx3/

Bara RPG stats: bar-000225541.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP:9:00 - 11:40 , 14:00 - 21:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Nu am fost.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece vreau sa incerc un departament.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Pentru ca stiu sa lucrez in echipa si stiu sa trag cu arma foarte bine.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard? : Se ocupa cu arestarea suspectilor cu wanted de peste 3 stelute.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:peste 7 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut , ma numesc David.Locuiesc in orasul Bucuresti in sectorul 2. Am 15 ani si sunt un baiat foarte civilizat. In timpul meu liber imi place sa ies in parc cu prietenii , sa fac magii si sa stau pe SA:MP. Acest joc imi ocupa majoritatea timpului meu.

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru test sunt:

 

- VAG

- Hogan

- Bogdan14

- Cronen

- FlorineL.

 

 

 

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Adryan.

• Level: 56

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 2 ani si ceva.

• Varsta reala: 17 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

• Nickname-uri anterioare: Adryan5200

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

Fireman/Paramedic | Snizel | rank 1 -> 2 saptamani

The Paterno Family | [F4L]Oaccc | rank 1 -> 1 luna

Taxi Cab Company | ZuZu | rank 4 -> in jur de 3 luni

The Tattaglia Family | Dj.Croco | rank 1 -> 1 saptamana si ceva

The Cuneo Family | Delux23 | rank 1 -> 2-3 zile

Federal Bureau of Investigation | Robotiquis | rank 2 -> 2 luni

The Stracci Family | ThE.MiStER | rank 1 -> 1 saptamana

The Barzini Family | Oantzah | rank 2 -> 2 luni

National Guard | CiupaNezu | rank 1 -> 1 luna

Police Department | Kelton | rank 2 -> aproape 3 luni

News Reporter | UnknownX | rank 3 -> 2 saptamani

Police Department | FlameS | rank 2 -> aproape 3 luni

The Corleone Family | UnknownX | rank 2 -> 3 saptamani

News Reporter | emptY_mdY | rank 5 -> 3-4 luni

Taxi Cab Company | ALex | rank 6 -> 5 luni

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi Cab Company - 5 luni.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am primit 3 FW.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 1 la: Laywer. Skill 4 la: Car Jacker, Arms Dealer si Rob. Skill 5 la restul.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/YHDBK0p.png

Bara RPG stats: bar-000178956.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Acum am o saptamana libera si voi fi cam mereu online. In timpul scolii joc de la 9:00 - 12:00 iar cand vin de la scoala de la 19:00 - 00:00 (chiar mai mult)

• Ai mai fost in National Guard?: Da.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: M-am transferat in Police Department

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Imi doresc sa intru intr-un departamente, aici mai am prieteni si deoarece stiu sa lucrez in echipa si sa fiu civilizat.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca am capacitatea de a lucra in echipa si de a fi ordonat.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu arestarea suspectilor de wanted 3+ si cu intretinerea Jail-ului.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 10 ore in timpul scolii.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat de treaba care stie sa se distreze, sa lucreze in echipa (ce-mi place cel mai mult), sa munceasca si sa fie serios cand este cazul, imi place sa-mi fac noi prieteni.

Edited by Adryan5200
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: NoChance

• Level: 27

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 4ani

• Varsta reala: 18

• Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 ( cand eram incepator am dat /q la somatia unui politist )

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire & Medic - Rank 2 ( 3 luni ),The Paterno Family - Rank 2( 2 luni ) ; The Cuneo Family - Rank 1( 1luna ) ; The Tattaglia Family -Rank 1( 1 luna ) ; The Stracci -Rank 1( 2 luni ); Taxi Cab Company - Rank 2 ( 5 luni ) , National Guard - Rank 1( 3 luni ) ,Federal Bureau of Investigation - Rank 3( 6 luni ) ; The Corleone Family - Rank 2 ( 5 luni); Hitman Agency - Rank 1 ( 1 luna ).

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Federal Bureau of Investigation - Rank 3 ( 6 luni )

• Motivul plecarii din ultima factiune: Nu am mai avut timp de sa:mp in acea perioada .

• Skill-uri la joburile secundare: Detective - Skill 5 , Mechanic - Skill 5

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://photobase.ro/di-N35D.png

Bara RPG stats:bar-000196705.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da .

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Intotdeauna .

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Desigur.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 16-21

• Ai mai fost in National Guard?: Da .

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Wipe .

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in National Guard ca sa prind toti robberi si sa excelez in aceasta factiune .

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Am facut sute de aresturi cat timp am fost in F.B.I si NG , si acum mi-a intrat in sange .

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu prinderea si arestarea robberilor si a persoanelor cu wanted 3+ .

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da .

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5h

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat din orasul Galati , si in timpul liber ma ocup cu scriptingul la serverele de cs 1.6 , si cu administrarea siturilor/forumurilor .

•Alte precizari: Va multumesc pentru timpul acordat .

Edited by BrunoFerrari
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: _Santiago_

• Level: 20

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:8 luni.

• Varsta reala:17

• Sex (masculin / feminin):masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 limbaj aveam level mic

• Nickname-uri anterioare:

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

The Stracci Family - 7 zile

The Stracci Family - 12 zile

The Tattaglia Family - 15 zile

School Intructors - 25 zile

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: School Intructors 25 de zile

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demisie

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 detective si mechanic

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/XvTAWpW.png

• Bara RPG stats: bar-000401656.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP:15:00-22:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu, pe acest server

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Nu am mai fost.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca este un departament bine organizat, cu membri respectosi si intelegatori, iar liderul este pe masura.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece un membru a acestui departament, trebuie sa reprezinte sinceritate, curaj si devotamant.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard are indatorirea de a se ocupa de Jail si de arestarea suspectiilor care au wanted 3+

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-7 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Robert, sunt din judetul Brasov si am 17 ani. Hobbyurile mele sunt fotbalul, innotul si SA:MP-ul.

Link to comment
Share on other sites

  • BonZy. unpinned, pinned, unpinned and pinned this topic
  • BonZy. unlocked this topic
  • BonZy. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.