Jump to content

National Guard - Aplicații / Applications


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nickname: CaPPoNe

• Level: 16.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Trei luni.

• Varsta reala: 16ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire & Medic Departament (O luna si o saptamana) The stracci Family (Doua saptamani).

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Stracci Family (Doua saptamani).

• Motivul plecarii din ultima factiune: Nu m-am acomodat.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: -Detectiv, -Mechanic, Skill 2: -Arms Dealer.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):http://s7.postimage....3/sa_mp_035.png

Bara RPG stats: bar-000480613.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:00-23:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi doresc sa intru in National Guard deoarece imi place cu ce se ocupa , vreau sa-mi fac prieteni noi si voi trata cu multa activitate si seriozitate National Guard.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Eu cred ca sunt potrivit deoarece imi voi trata colegii de orice rank cu mult respect si imi place foarte mult cu ce se ocupa si cred ca ma voi descurca.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard este o armata care se ocupa de wanted 3+ si de administrarea jail-ului.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7-8 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat din orasul Bucuresti,am 16 ani,imi place sa ma joc sa:mp, sa ma distrez cu prietenii, nu-mi place sa ma apuc de un lucru si sa-l las neterminat, nu imi place sa intru in scandaluri, sunt un baiat istet si sociabil.

Edited by G4L CaPPoNe
Link to comment
Share on other sites

Nickname: zGabi

Level: 21

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 2 ani cu o pauza mare.

Varsta reala: 15 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0.

Nickname-uri anterioare: ReDEyeS

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

School Instructors - 1 luna si o saptamana

The Barzini Family - 4 zile

Taxi Cab Company - 2 luni aproape

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi Cab Company - 2 luni fara o saptamana.

Motivul plecarii din ultima factiune: Inactivitate.

Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 - Detective,Mechanic Skill - 3 Arms dealer,Rob Skill 1 - Restul

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/BrrXewj.png

Bara RPG stats: bar-000473716.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Sunteti capabil sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 08:00-10:00 18:00-23:00

Ai mai fost in National Guard?: Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard: Pentru ca e o factiune unita,organizata,activa si respectata.Pe langa asta,de mult timp imi doresc sa intru ca sa ajut si eu cu ce pot.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece stiu sa lucrez in echipa foarte bine.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Se ocupa cu administrarea inchisorii,arestarea sau uciderea raufacatorilor.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7-9 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?: Numele meu este Gabriel si locuiesc in Ramnicu Valcea.Sunt un baiat inalt,calm,glumet.Nu suport persoanele fara bun simt.

Edited by zGabi
Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Mafyoto

• Level:28+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:6-7 luni

• Varsta reala:16 ani

• Sex (masculin / feminin):masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:0/3

• Nickname-uri anterioare:nu am

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Tattaglia Family (3 zile),Fire&Medic Departament (2 saptamani),TaXI Cab Company (2 saptamani),Paterno Family (2 saptamani),Stracci Family (2 saptamani)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:F.B.I 5 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune:am avut ban si nam putut intra in decursul a 3 zile

• Skill-uri la joburile secundare:skill 5 detective,skill 5 mechanic ,skill 2 arms dealer iar restul 1

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imgur.com/PsVQsoN

• Bara RPG stats: bar-000383793.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:desigur

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP:14:00-22:00

• Ai mai fost in National Guard?:nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Pentru ca este o factiune organizata si sunt activ

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Pentru ca sunt activ si serios

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Cu arestari si oprirea infractiunilor

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:6-7 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?:Salut ma numesc matei am 16 ani sunt din Medias judetul Sibu,seriozitatea si lucrul în echipa ma definesc, umorul nu-mi lipseste, în timpul liber joc sa:mp devenind astfel unul din hobby-urile mele.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: ToxicMinimaLL

• Level: 18

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 8 luni

• Varsta reala: 14 ani

• Sex (masculin / feminin): masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:2/3 ( ad aiurea / report aiurea )

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

1.School Instructor - 2

2.The Corleone Family - 2

3.The Paterno Family - 1

4.The Corleone Family - 1

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Corleone Family - 2 saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune: inactivitate

• Skill-uri la joburile secundare: Skill5 - mechanic , drug dealer , detectiv

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/keo16oq4r/

• Bara RPG stats: bar-000422782.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Desigur

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: intre 12 - 17 si 19 - 22

• Ai mai fost in National Guard?: nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca imi place foarte mult acest departament si imi doresc sa ajut cum pot

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt activ si foarte serios

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Pai se ocupa cu arestarea infractorilor si cu ingrijirea jail-ului

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Desigur

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Cristi , sunt din Resita , Sunt calm si imi place sa ajut oamenii si nu suport persoanele increzute.

Edited by Toxic MinimaLL
Link to comment
Share on other sites

- Nickname: Fatlum_Kurtishi

• Level: 20

• As you play SA-MP on the B-zone?: About 3 months

• Real Age: 17 years

• Gender (male / female): Male

• Number of sites warn of the game and why you received: 0/3

• Nicknames previous: -

• Previous Factions (and time spent there): Tattaglia 3 weeks

• The last factor and time spent here: Tattaglia 3 weeks

• Reason for leaving the last factor: Wipe

• Skills in secondary jobs: Detective 5 , car mechanic 5

• Picture with / stats, detective skills (required): http://postimage.org/image/q41xk0o7l/

• Bar RPG stats: bar-000493726.png

• Have the ability to work in teams?: Yes

• Are you able to follow the leader and members of any rank?: Yes

• Are you able to express yourself grammatically correct?: Yes

• A time when playing SA: MP: 11 AM - 23 PM

• Have you ever been in the National Guard? No

• If you have been in the National Guard, why did you leave?: -

• Why you want to enter the National Guard? : I like to arrest suspects and protect the state

• Why do you think you are suitable for National Guard?: I am quite man , and i think i am suitable to join this faction

• What do you think National Guard deal?: Protect state , control jail , helps cops with hard missions

• You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?: Yes

• How much time you spend with SA-MP, no AFK?: 9 - 11 hours

• How would you describe reality?: I am from kosovo , age 17 , hoby football etc.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: S.VLAD

• Level: 17

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:2-3 Luni.

• Varsta reala:17

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 /ad pt rob.

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

Tow Truck Company 2 zile,wipe.

Tow Truck Company aproape 2 Saptamani.

The Barzini Family 3 Saptamani.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Barzini Family 3 Saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demisie.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 Detective si Mechanic.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/W8BkXNt.png

• Bara RPG stats: Nu merge revin cu edit.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Mai mereu.

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca nu am fost niciodata si vreau sa vad cum e si sa ajut.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece sunt serios.ambitios,curajos si simt ca voi face fata.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Se ocupa in principal cu arestarea playerilor de la w3 pana la w6.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 10-11 Ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Vlad am 17 Ani si sunt o fire prietenoasa si serioasa.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: LucaAlin

• Level: Detin level 18.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ un an, cu mici pauze.

• Varsta reala: Am 18 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 (Advertisment aiurea, la level mic)

• Nickname-uri anterioare: Nu am nickname anterior.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Cuneo - 3 saptamani, Tow Truck Company - 3 saptamani, Tattagglia - 3 saptamani, Cuneo - 4 saptamani, FBI - 5 saptamani.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: F.B.I. - 5 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am avut cateva probleme personale ( Demisie).

• Skill-uri la joburile secundare: Mechanic, Detectiv, Arms dealer - 5, Restul 1.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/6g39o0zs5/

http://postimage.org/image/kbw3ao56z/

• Bara RPG stats: Nu merge RPG-ul.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da, normal.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: In timpul saptamanii 15 - 23. In weekend 10 - 24.

• Ai mai fost in National Guard? Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca vreau sa ma ocup de suspectii fara drept de predare, si suspectii de wanted 3+

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Consider ca sunt pregatit pentru aceasta factiune.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: In special cu omorarea suspectilor fara drept de predare, arestarea celor cu wanted 3+ si pastreaza linistea in jail.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da, sper sa stau cat mai mult!

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: In timpul saptamanii 5-6 ore, in weekend 10-11 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Luca Alin, sunt din Targu Mures, pe clasa a XII-a. Sunt o fire sociabila, imi place sa cunosc persoane noi, sa-mi fac prieteni si sa lucrez in echipa.

 

Cu respect,

Luca Alin

Edited by GoR LucaAlin
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Greet

• Level: 41

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 2 ani si ceva.

• Varsta reala: 17 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 ( DB pe hitmen la level mai mic ).

• Nickname-uri anterioare: Catalin_Diaz

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Paterno Family ( 1 ), Corleone ( 2 ), PD ( 2 ), FBI ( 2 ), NG ( 2 ), Taxi ( 2 ), News Reporter ( 4 ), Tattaglia Family ( 3 ).

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi - 1 luna.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Luasem ban.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Mechanic, Detective, Nr.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/0NcfQrN.jpg

Bara RPG stats: bar-000007305.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: De la 09:00 pana la 13:00 iar de la 19:00 pana mai tarziu ( in weekend mai mult ).

• Ai mai fost in National Guard?: Da.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu aveam timp de raport.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Vreau sa intru intr-un departament, iar acesta cred ca este potrivit sa ma pot integra si sa ajut cu ce pot mai bine.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Am capacitatea de a lucra in echipa si nu creez probleme.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu arestarea suspectilor cu wanted sau omorarea lor dupa caz.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma consider de treaba, comunicativ si ma integerez foarte repede. Ma veti cunoaste pe parcurs.

Edited by Greet
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Mili..

• Level: 15.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3 luni.

• Varsta reala: 15.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3, DM.

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut alt nume pana acuma.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi Cab Company - 1 saptamana.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi Cab Company - 1 saptamana.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am acumulat 2 FW in perioada de teste.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 - Detective, Mechanic.

• Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/tMMNUFZ.png

• Bara RPG stats: bar-000499362.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da, asta si vreau.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00 - 22:00

• Ai mai fost in National Guard?: N-am mai fost in niciun alt departament.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Idem raspunsului anterior.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Pentru ca este cel mai respectat departament, iar membri si conducerea departamentului sunt foarte muncitori si plini de devotament.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece pot lucra in echipa fara probleme, conduc si trag destul de bine deci pot urmari si dobora cu usurinta suspectii care nu mai au drept de predare.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Se ocupa cu administrarea inchisorii dar si cu urmarirea suspectilor care au wanted 3+

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Bineinteles.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Intre 6-8 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Nu-mi place sa provoc discutii sau certuri aiurea care duc la circ. Imi vad de treburile mele, nu sunt recalcitrant sau agitat. Nu raspund la provocari.. ignor cu usurinta daca sunt jignit sau injurat si nu ma aprind usor. Sunt glumet.. rezist la glume daca nu sunt mult prea exagerate. Pe scurt sunt destul de calm.

Edited by PhiLL
Link to comment
Share on other sites

• Nickname:BoOoGdaN

• Level:34+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:1 an si cateva luni

• Varsta reala:18 ani

• Sex (masculin / feminin):Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:0/3

• Nickname-uri anterioare:-=-

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): School Instructor 3 saptamani, Corleone Family 2 saptamani, Tow Truck Company 3 luni, Patero Family 2 saptamani, Fire And Medic Departament 3 luni, Fire And Medic Departament 2 saptamani si 3 zile

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Fire And Medic Departament 2 saptamani si 3 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune:Am iesit din motive personale

• Skill-uri la joburile secundare:skill 5 detective/mechanic/fish, skill 3:arms/rob, restu 1

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/rfan7f3mt/

• Bara RPG stats: bar-000405671.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:desigur

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Dimineata 1-2 ore in rest de la 5 pana la 01;00 sunt pe srv, in weekend mai tot timpul

• Ai mai fost in National Guard?:nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Am multa rabdare, ma pricep binisor la arme si daca tot am invatat regulamentul dece nu.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Deoarece am multa rabdare si sunt intelegator.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Se ocupa in general cu robberi/ordinea la jail/arest suspecti

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:10 ore, in weekend aproape 24/24

• Cum te-ai descrie in realitate?:Salut, numele meu este Bogdan, am 18 ani, sunt glumet si foarte calm

Edited by BoOoGdaN
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Smyth.

• Level: 21+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 10 luni.

• Varsta reala: 15

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 - ad aiurea.

• Nickname-uri anterioare: mikyblood

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi Cab Company(3 saptamani), Barzini family(3 saptamani), Cuneo Family( 2 saptamani si 3 zile), School instructors(2 saptamani si 3 zile), Tattaglia family(4 zile), News Reporter( 3 saptamani).

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: News Reporter, 3 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am demisionat deoarece nu puteam ajunge la unele evenimente importante.

• Skill-uri la joburile secundare: Mechanic skill 5, detectiv skill 5, arms dealer skill 3, iar in rest skill 1.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/a8wxwvuz5/

Bara RPG stats: bar-000431635.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: In timpul saptamanii : 15:00 - 22:30, in week-end 13:00-18:00, 19:00-01:00.

• Ai mai fost in National Guard? Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca imi place foarte mult acest departament, iar membrii de aici stiu ce este respectul, ajutorul reciproc, iar pe langa acestea cu totii sunt foarte activi.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca respect toate regulamentele si sunt destul de activ.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Un membru National Guard, in special, omoara suspectii fara drept de predare, arestarea celor cu wanted 3+ si administrarea jailu-lui.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: In timpul saptamanii : 7 ore jumatate, iar in week-end : 10-11 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt o fire sociabila, amuzanta, ordonata si prietenoasa. Cand este cazul sunt serios si la locul meu.

Edited by Sexy blood
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Adywx94

• Level: 19

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De mult dar am facut niste pauze (din pacate destul de lungi)

• Varsta reala: 17+

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 drive-by (cand aveam lvl 3)

]• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

  • Taxi cab company: 07.02.2012 -]25.03.2012
     
  • Fire & Medic Departament: 12.05.2012 - 13.08.2012
     
  • Stracci Family: 15.08.2012 -23.09.2012

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Stracci Family: 15.08.2012 -23.09.2012

]• Motivul plecarii din ultima factiune: Nu am mai putut sa joc: dar acum am revenit

• Skill-uri la joburile secundare:

  • Skill 5: Car jacker, Detective, Car mechanic
     
  • Skill 4: Drug Dealer
     
  • Skill 3: Arms Dealer

]Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):[/font] http://postimage.org/image/j8srlfgr5/

Bara RPG stats: bar-000063578.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 17 - 23 (depinde de ziua respectiva)

• Ai mai fost in National Guard? Nu (M-ati intrebat mai sus factiunile anterioare, deci aceasta intrebare nu mai are rost)

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Am observat ca este o factiune renumita, numai cu oameni cumsecade (asa ca mine), deci, Cine se aseamana se aduna

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt o persoana dreapta, am coloana verticala, ma bazez pe legi.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu infractori periculosi, criminali in serie, oameni cu probleme mintale care fac slalom printre oameni cu autobuzul

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: DA

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: de obicei nu stau AFK

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat de 17 ani jumate, cu simtul umorului dar in cantitate moderata (vorba aceea: "prea mult strica"), am capacitatea de a ma acomoda foarte usor si celor mai extreme situati, am demnitatea de a recunoaste atunci cand gresesc, de a ierta atunci cand cineva isi cere scuze (dar nu uit), si in final "biensur" ca orice om am si defecte si cred ca cel mai mare defect este orgoliu meu pe care de mic am incercat sa-l tin curat, deci nu voi incepe acum sa mi-l patez. Am scris putin despre mine deoarece nu imi place sa ma descriu pe mine, las pe altii sa o faca. Good Luck

Edited by Adywx94
Link to comment
Share on other sites

Nickname: b0gDaNn

• Level: 39

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: aproape 3 ani

• Varsta reala: 19

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:1/3 limbaj

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

School Instructor rank 3 (Leader Shlomy)

Stracci Family rank 2 (leader hooliganu)

Federal Beaureau of Investigation rank 1(leader Robotiquis)

Paterno Family rank 3 (leader [F4L]oaccc )

Cuneo Family rank 1 (leader Deluxe23)

Barzini Family rank 1 (leader [F4L]oassis9)

National Guard rank 1 (leader Ciupanezu)

Paterno Family rank 1 (leader ZaNu)

School Instructor rank 3 (leader Shlomy)

Police Departement rank 2(leader Kelton)

The Paterno Family rank 3(Leader Ecs7azy)

The Barzini Family rank 1 (Leader Micku7zu)

The Stracci Family rank 1 (Leader Rey)

The Barzini Family rank 1 (Leader Alyn_Master)

The Paterno Family rank 3(leder LoLLiPop)

The Corleone Family rank 1 (leader UnknounX)

The Corleone Family rank 1 (leader Epsylon)

The Paterno Family rank 2(leader [btd]riZea)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Paterno Family rank 2 o luna

• Motivul plecarii din ultima factiune: Vroiam sa intru intr-un departament

• Skill-uri la joburile secundare: skill 5 : mechanic ,detective, car jacker,drugs

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): sa_mp_035.jpg

Bara RPG stats: bar-000087596.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Desigur

Un interval de timp in care jucati SA:MP: dimineata 8:00-12:00 si seara 20:00-00:00

• Ai mai fost in National Guard? Da

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: teze.. nu mai aveam timp de samp

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Vreau sa termin ce am inceput in , si tot odata vreau sa lupt impotriva criminalitati

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: prin tot ce fac...

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: lupta impotriva criminalitati, si actioneaza in misiuni cu dificultate mare

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-8

• Cum te-ai descrie in realitate?Sunt un tip de treaba, respectuos, cu cei 7 ani de acasa , glumet, si pasionat de samp si fotbal

Edited by I b0gDaNn I
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: JohNNy.B

• Level: 34.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani.

• Varsta reala: 15 ani. ( la limita )

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

• Nickname-uri anterioare: griFu.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

News Reporters - 5 zile.

Tow Truck Company - 1 luna si 2 zile.

Taxi Cab Company - 1 saptamana si 4 zile.

The Paterno Family - 5 zile.

Tow Truck Company - 1 luna.

Federal Bureau of Invetigations - 4 zile.

The Tattaglia Family - 5 zile.

School Instructors - 3 saptamani

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: School Instructors - 3 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Nu m-am mai inteles cu unii membrii.

• Skill-uri la joburile secundare: skill 5: detectiv, mechanic, skill 3 rob.

[Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imgur.com/mI9ZtX1

Bara RPG stats: bar-000386320.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00 - 24:00 ( in timpul scolii ), in weekend si vacante nu am program.

• Ai mai fost in National Guard? Pe contul asta nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca imi place cu ce se ocupa, are niste membrii seriosi si capabili.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt bun la arme, pot fi serios cand trebuie, si imi place cu ceea ce se ocupa.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu statul in jail de paza, cu infractorii de rang mare ( wanted 3+ ), si cu spargatori de banci.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 8-9ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat serios, glumet cand mi se permite, capabil, prietenos, onest.[/font]

Edited by JohNNyB
Link to comment
Share on other sites

Nickname: [b2w]Shorty

• Level: 26

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Nu stiu exact.

• Varsta reala: 15

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: icepalade

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Tow Trucker Company (1 luna),School Instructor (2 saptamani),Police Departament (2 luni).

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Police Departament 2 luni.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am demisionat deoarece m-am lasat de sa:mp.

• Skill-uri la joburile secundare: Mechanic skill 5, detectiv skill 5,rob skill 2.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://img855.images...4/samp029sq.png

Bara RPG stats: bar-000400314.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.[/font]

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 19:00-04:00.

• Ai mai fost in National Guard? Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca mi se pare un departament serios si civilizat,in care pot realiza ceva si pot sa arat schimbarea mea

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca am fost si in PD,si lucram de minune cu membrii NG in prinderea la runneri.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Un membru National Guard se ocupa in special cu oprirea celor care dau /rob,prinderea suspectilor si paza la jail pentru a linisti condamnatii.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Am 16 ani,sunt un baiat de treaba,glumet si serios cand este nevoie,imi place sa lucrez in echipa si sa invat de la respectivul coechipier si sa cresc in ochii lui.

Edited by B2wShorty
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Geronymo

• Level: 66

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2-3 ani cu pauze destul de mari si din decembrie 2011 m-am apucat mai serios.

• Varsta reala: 22 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3 -Nu am avut niciodata

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Tattaglia Family ( 5luni ), National Guard( 2 saptamani),The Tattaglia Family(3saptamani) , Taxi Cab Company ( 3saptamani ), School Instructor ( 1luna-1saptamana si 6zile), National Guard (2luni-2sapt si 3zile),Tow Truck Company(o luna fara 3zile) ,Taxi Cab Company(5zile)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi Cab Company - (5zile )

• Motivul plecarii din ultima factiune: A fost greseala mea ca am aplicat pur si simplu nu imi placea ce fac nu ma atragea nimic incat sa mai stau!

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5:Detective,Mechanic,Drugs Dealer,Car Jacker;Skill4:Rob;Skill 2:Arms Dealer;Skill1:Restu.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): -Click Aici-

Bara RPG stats: bar-000013713.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da !

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da!

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 10:00-17:00 / 20:00-02:00 depinde nu am un ora chiar fix fiecare cu problemele lui!

• Ai mai fost in National Guard?: Da!

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Era perioada sarbatorilor nu mai aveam timpul necesar sa fac raport/sa fug dupa suspecti cu toate astea mi-a parut rau ca am iesit din aceasta factiune ..!

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Deoarece vreau sa ajut cu tot ce pot aceasta factiune stiind ca o sa gasesc un colectiv unit nu cum am vazut prin alte factiuni pasnice ,simt ca aici e locul meu cat voi mai juca.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece stiu sa lucrez in echipa si stiu sa imi contorlez nervi cand vine vorba de detinuti/suspecti tinand cont ca la jail e destul de dificil sa controlezi comportamanetul unora!

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu arestarea suspectilor wanted 3+ si totodata se ocupa si cu pastrarea linistei si ordinei in jail dar si pe strazi in timpul rafuielilor intre mafii!

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Desigur!

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-10 ore !

• Cum te-ai descrie in realitate?:Numele meu este Sebi si sunt din Piatra Neamt (nu sunt interlop ),in timpul liber ies cu prieteni in oras dar in acelasi timp joc si pe acest server (a intrat in sange ) iar timpul liber este destul deoarece de aproximativ jumatate de an nu mai lucrez si o tin intruna numai in distractii,pe parcurs daca o sa fiu acceptat o sa ma cunosteti mai bine stiu sa ma controlez cand sa fac o gluma si cand sa fiu serios , ceea ce urasc cel mai mult este comportamentul copilaresc si pupincurismul atat in game cat si in viata de zi cu zi!

Edited by Sebynt
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: RyddeR.

• Level: 53

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 3 ani.

• Varsta reala: 18

• Sex (masculin / feminin): masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3, warn la level mic, si licitatie aiurea.

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Nu mai tin minte, factiunele au fost toate, unele Tattaglia Family - o luna si trei saptamani, Paterno 3 saptamani, Barzini 1 luna, Tow car company 2 saptamani si altele..

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tattaglia Family - o luna si trei saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Imi era dor de un departament.

• Skill-uri la joburile secundare: Skil 5 Detective, Mecanic, Drugs dealer, Whore. Skill 3 N/R, Skill 2 - Rob, Arms dealer.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/0UgQmGL.jpg

Bara RPG stats: bar-000056694.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

]Un interval de timp in care jucati SA:MP: 13:00- 23/00 +

• Ai mai fost in National Guard? Da

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Sincer, nu mai tin minte.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece imi place actiunea.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt capabil sa omor un robber, sau s-a arestez pe cineva, si sa am grija de jail.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu prinderea suspectilor, pentru diferite infractiuni, si de jail.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat amuzant, care ii place sa glumeasca, descurcaret, istet, care nu se lasa batut, si lupta pana la capat. In timpul liber, imi place sa joc fotbal, seara sa ies afara cu prietenii la un club, stiu sa fiu serios cand se cere, de obicei nu cauzez probleme, cateodata ma enervez usor , imi place sa ma joc jocuri online. Sunt multe lucruri care le puteti afla despre mine... dar nu toate se pot scrie.

Edited by RyddeR
Link to comment
Share on other sites

• Nickname:SouLEaTer

• Level:15

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:2 ani

• Varsta reala:18 ani

• Sex (masculin / feminin):masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:2 deoarece am injurat si am facut dm in safe -zone cand eram lvl mai mic si nu stiam dar a fost greseala mea si trebuie sa o suport

• Nickname-uri anterioare:Nu am

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Paterno family(rank 1 ),Corleone family (rank 1)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Am fost in corleone si nu am reusit sa fac rank 2 deoarece sa dat wipe

• Motivul plecarii din ultima factiune:-

• Skill-uri la joburile secundare:Detective skill 3,arms 3 ,mechanic 2

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):Stats: http://postimage.org/image/y3s5t3u7r/

Detective: http://postimage.org/image/ei8jw8j7v/

Bara RPG stats: bar-000405247.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:DA

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:DA

Un interval de timp in care jucati SA:MP:9:00-12:00 si 19:00-22:00

• Ai mai fost in National Guard?NU

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:-

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Deoarece este o factiune serioasa ,activa si frumoasa si mi-as dori sa intru in aceasta .

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Deoarece sunt un om caruia ii place sa joace in echipa orice joc si sa fie serios in cea ce face

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:National Guard este armata ea se ocupa cu ordinea pe server de la wanted 3 +

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:DA

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:5-6 ore pe zi

• Cum te-ai descrie in realitate?:Sunt un om care are simtul umorului ,este serios in cea ce face si care ii place sa joace mult in echipa

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: c0Ws

• Level: 35

• As you play SA-MP on the B-zone?: 2 Years

• Real Age: 15

• Gender (male / female): Male

• Number of sites warn of the game and why you received: 0/3

• Nicknames previous: -

• Previous Factions (and time spent there):

The Cuneo Family Rank 1, Leader [F4L]Bestial.

News Reporters Rank 1, Leader emptY_mdY.

Police Department Rank 1, Leader FlameS.

The Paterno Family Rank 1, Leader Andrew.

Police Department Rank 1, Leader FlameS.

The Corleone Family Rank 1, Leader Epsylon.

Taxi Cab Company Rank 1, Leader Dienutza.

National Guard Rank 1, Leader dRe.

News Reporters Rank 1, Leader emptY_mdY.

Federal Bureau of Investigations Rank 1, Leader Lorant / ByFyDo

Police Department Rank 1, Leader FlameS

The Cuneo Family Rank 1, Leader Shlomy.

Federal Bureau of Investigations Rank 1, Leader ByFyDo

The Cuneo Family Rank 2, Leader Shlomy.

 

• The last factor and time spent here: Cuneo, 3 Weeks - Rank 2

• Reason for leaving the last factor: Too many bad wars and inactivity of the leader.

• Skills in secondary jobs: Skill 5 Detective, Mechanic. Rest are not needed.

• Picture with / stats, detective skills (required): http://i.imgur.com/ARtVapd.jpg

• Bar RPG stats: bar-000303188.png

• Have the ability to work in teams?: Yes.

• Are you able to follow the leader and members of any rank?: Yes.

• Are you able to express yourself grammatically correct?: Yes.

• A time when playing SA: MP: Afternoons on weekdays, All day on weekends.

• Have you ever been in the National Guard? Yes.

• If you have been in the National Guard, why did you leave?: I failed the testing period.

• Why you want to enter the National Guard? : I want to guard the jails correctly, go after wanted's 3+ and fulfill my dream of becoming sub leader of n.g.

• Why do you think you are suitable for National Guard?: I know all the routes and skills, i have been in departments 6 times and i am experienced.

• What do you think National Guard deal?: Helping the F.B.I and PD with more severe cases and higher wanted levels which they are not fully trained for, the national guards deal with more harder cases which is why they need advanced training.

• You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?: Yes.

• How much time you spend with SA-MP, no AFK?: 4 Hours per day

• How would you describe reality?: I am a hardworking student from the U.K and i hope to make sure i respect all of my friends and even enemies.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:mikai

• Level:28

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:6-7 luni

• Varsta reala:17

• Sex (masculin / feminin):masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:1/3 /ad cu rob.

• Nickname-uri anterioare:Nu am mai avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo)]

F&M departament- 2 saptamani

The Barzini family-2 saptamani

The Stracci family-2 saptamani

The paterno family-1 lunA

School instructor-2 lun si 1 saptamana

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aiciSchool instructor-2 luni si 1 saptamana

• Motivul plecarii din ultima factiune:Am fost demis 3 Fw

• Skill-uri la joburile secundare:fishing,detectiv,mechanic,car jacker-skill 5.

]Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):http://s9.postimage....3/sa_mp_009.png

]Bara RPG stats: bar-000438081.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Desigur

]Un interval de timp in care jucati SA:MP:13:00-23:00

• Ai mai fost in National Guard?Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Nu am mai fost

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Deoarece imi place foarte mult cu ce se ocupa si mai ales ca este o factiune foarte activa si bine organizata

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Deoarece sunt foarte activ si imi place foarte mult sa fac dreptate

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Se ocupa cu arestarea playeriilor cu wanted 3 si cu administrarea jail

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:6-7 ore

• Cum te-ai descrie in realitate? o fire vesela si glumeata,imi place foarte mult sa joc fotbal SA-MP si sa ies cu prietenii

Edited by Mikai
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Denis_ro

• Level: 32

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: de vreo 2 ani ..da cu pauza

• Varsta reala: 19

• Sex (masculin / feminin): M

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: nu am avut

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): taxi,ttc,tcc,cuneo,ttg,barzini,paterno,corleone,stracci,f/p - timpul numai stiu

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: barzini - 2sapt

• Motivul plecarii din ultima factiune: inactivitate

• Skill-uri la joburile secundare: mecanic,detectiv,carjacker,whore,drugs,fish-skill5

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):

Bara RPG stats: bar-000151069.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: nu am interval anume..joc cand am timp

• Ai mai fost in National Guard? nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : pt ca nu am fost niciodata de partea legii

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: pt k stiu sa lucrez in echipa,imi place sa arestez raufacatori si sa fac DM "legal"

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: cu arestarea infractorilor ,urmarirea robberilor si a runnerilor

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 3-4ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: am 19 anisori frumosi ...sunt glumet , repezit , nepasator cateodata

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Zobar

• Level: 22

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Am jucat acum 3 ani, dar am facut o pauză, m-am reapucat de 5 luni.

• Varsta reala: 18 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut alte nickname'uri.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

School Instructor (3 săptămâni)

The Paterno Family (o săptămână)

Federal Bureau of Investigation (o lună şi 3 săptămâni)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Federal Bureau of Investigation (o lună şi 3 săptămâni)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Să intru în National Guard.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 Detective; Skill 5 Mecanic.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): Click.

• Bara RPG stats: bar-000480954.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 10:00 - 15:00 (şcoală) 20:00 - 02:00.

• Ai mai fost in National Guard? Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece este o factiune respectata, are un lider capabil de aceasta factiune si cred ca putem realiza ceva impreuna si o sa ne intlegem foarte bine.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt potrivit deoarece sunt activ, ştiu să lucrez în echipă şi îmi place foarte mult dreptatea.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupă cu arestarea suspecţilor wanted 3+.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Peste 7 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Numele meu este Teo, am 18 ani, sunt din Reşiţa judeţul Caraş-Severin, seriozitatea şi lucrul în echipă mă definesc, umorul nu-mi lipseşte, în timplu liber joc sa:mp devenind astfel unul din hobby-urile mele.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: alexcv48

• Level: 15

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 4-5 luni

• Varsta reala: 21 ani

• Sex (masculin / feminin):Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:2/3 ad-uri cu rob.

• Nickname-uri anterioare:-=-

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Tow truck Company , 3 saptamani si 5 zile

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Tow truck Company , 3 saptamani si 5 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune: Probleme cu examenele la facultate.

• Skill-uri la joburile secundare:skill 3 detective , 5 mechanic .

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/bih0u8x3l/

• Bara RPG stats: bar-000394765.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 10-13 . 15-18 , 23-02

• Ai mai fost in National Guard?:nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Imi doresc foarte mult sa fac parte dintr-o factiune care are scopu de a mentine linistea publica.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt un om cumsecade , intelegator si imi place sa lucrez in echipa .

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Se ocupa in general cu robberi/ordinea la jail/arest suspecti etc.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore , in weekend mai mult

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un om cu un comportament cinstit si civilizat .

Link to comment
Share on other sites

  • BonZy. unpinned, pinned, unpinned and pinned this topic
  • BonZy. unlocked this topic
  • BonZy. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.