Jump to content

National Guard - Aplicații / Applications


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nickname: Exploziv3

Level: 19+

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani, cu pauze.

Varsta reala: 17 ani

Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

  • Exploziv3 a intrat in Paramedic - 04.07.2011
    Exploziv3 a iesit din Paramedic - 05.07.2011
  • Exploziv3 a intrat in Cuneo - 10.07.2011
    Exploziv3 a iesit din Cuneo - 12.07.2011
  • Exploziv3 a intrat in Corleone - 18.07.2011
    Exploziv3 a iesit din Corleone - 13.08.2011
  • Exploziv3 a intrat in Paterno - 24.08.2011
    Exploziv3 a iesit din Paterno - 02.09.2011
  • Exploziv3 a intrat in Stracci - 04.09.2011
    Exploziv3 a iesit din Stracci - 20.09.2011

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Stracci Family - 16 zile.

Motivul plecarii din ultima factiune: M-am retras.

Skill-uri la joburile secundare: Detective 5 , Mechanic 5

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/image/evnkafjop/

Bara RPG stats: http://rpg.b-zone.ro/bar-000282964.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 13:00 - 19:00 & 22:00 & 04:00.

Ai mai fost in National Guard? Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa incerc ceva nou.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece sunt un baiat descurcaret si stiu ce inseamna respectul fata de colegii si de lider.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard raspunde de ordinea in jail si aresteaza suspecti cu wanted 3+

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7-8h

Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat cu inaltimea de 1.83 , par saten , ochi caprui , care este pasionat de rapp.

Edited by Explozive
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: TibiStanciu

• Level: 17

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Nu mai stiu exact, decat sa mint mai bine nu zic.

• Varsta reala: 15

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 am ajutat pe un prieten sa faca skill la mechanic, nimic grav.

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire&Medics Department 11.05.2013 - 05.06.2013 | Fire&Medics Department 06.07.2013 - 20.07.2013 | LSPD 02.08.2013 - 26.08.2013

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: LSPD, din pacate a trebuit sa plec din factiune si am stat doar 24 de zile.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am avut o perioada mai grea... nu am mai avut timp de SA-MP.

• Skill-uri la joburile secundare: Mechanic 5,Detective 5.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): wo8xf.png

• Bara RPG stats: bar-000530858.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Sigur.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Desigur.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 12:00-4:00 21:00-24:00 depinde.

• Ai mai fost in National Guard? Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in National Guard deoarece imi place foarte mult politia, imi pare rau ca a trebuit sa plec din LSPD dar totusi vreau sa incerc ceva nou asa ca am ales NG.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cred ca sunt potrivit pentru National Guard pentru ca ma pasioneaza tot ce tine de politie.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Arestarea jucatorilor care incalca legea, pazirea inchisorii si multe altele.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Sigur.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-12 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat modest, locuiesc in Constanta, ma pasioneaza Politia dar o sa ma orientez pe domeniul IT, imi place sa imi fac prieteni, imi place sa glumesc cand este cazul, cand este cazul sunt serios, nu imi place sa creez probleme, imi place sa ajut, imi plac jocurile Roleplay, Multiplayer, Free-Roam, Action.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:DevilxD

Level:18+

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 11.03.2013 18:19

Varsta reala: 13 ani

Sex (masculin / feminin):Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:0/3

Nickname-uri anterioare:Nu am avut

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Paramedics -Lider uiDivo rank 2

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Paramedics 2 saptamani

Motivul plecarii din ultima factiune:aM Vrut sa incerc ceva no#cenzurat#=#ff0000] [/color]

Skill-uri la joburile secundare:Car Mechanic=skill 5 Arms dealer=skill 1 Detective=skill 1

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imageshack.us/photo/my-images/22/unlb.png/ Poza skill http://imageshack.us/photo/my-images/849/7vlo.png/

Bara RPG stats:

bar-000566529.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Desigur

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP07:30 pana la 22:30-

Ai mai fost in National Guard?:Nu deoarece asta vrea sa incerc

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?-

De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Aici m-am simtit cel mai bine.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:?: Pentru ca am mai fost si am prins experienta.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:National Guard se ocupa cu wanted 3+, pasnic jail.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:7-8 ore

Cum te-ai descrie in realitate?:Un baiat bun,intelegator,harnic muncitor

Alte precizari: Sper să fiu acceptat pt teste ! Multumesck anticipat

:D!

Link to comment
Share on other sites

Nickname: XiseR

Level: 19

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 6 luni dar cu o mica pauza.

Varsta reala: 17 ani

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3 Nu am primit Warn.

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

School Instructor 2 saptamani

Red Dragon Triads 2 saptamani

69Pier Mobs 1 saptamana

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: 69Pier Mobs 1 saptamana

Motivul plecarii din ultima factiune: Am fost inactiv cateva saptamani.

Skill-uri la joburile secundare: Detectiv , Car Mechanic Skill5 , Arms Dealer , Car Jacker Skill 2

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/p7FEJeC.jpg

Bara RPG stats: bar-000381524.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 13:00 - 04:00

Ai mai fost in National Guard? Nu dar as dorii foarte mult.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi doresc sa intru in National Guard fiindca este o factiune activa si serioasa cu niste membrii de treaba . Imi doresc sa curat strazile de infractori, sa fie pace si liniste. Doresc sa imi fac prieteni noi si sa incep o cariera in National Guard.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cred ca sunt potrivit pentru ca sunt un baiat serios , activ si capabil sa lucrez in echipa si stiu sa trag foarte bine.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu arestarea playerilor cu wanted 3+ si cu ordinea in Jail.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-7 ore

Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Szili si locuiesc in Satu Mare , am 17 ani. In timpul liber joc SA:MP , fotbal , basketbal si imi place sa ies cu prietenii pe afara. Sunt un baiat calm , comptitiv , amuzant dar cand trebuie serios .

 

 

Am dat EDIT fiindca am uitat sa pun bara de RPG!!

Edited by XiseR
Link to comment
Share on other sites

Nickname: TheBlackHawk97

Level: 15

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 6 luni

Varsta reala: 16

Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): -

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: -

Motivul plecarii din ultima factiune: -t.

Skill-uri la joburile secundare: Mecanic, Detective skill 5

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/image/iowzhcprb/ http://postimg.org/image/uuxcngj17/

Bara RPG stats: bar-000522759.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 12:00 - 15:30, 18:30- 22:00

Ai mai fost in National Guard? Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost in National Guard.

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece doresc ca aceast departament sa fie primul "grup" mare in care intru, si ca sa pot ajuta alti playeri.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece sunt capabil de munca in echipa si pentru ca pot indeplini orice mi se cere.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu protejarea cetateniilor, prinderea robberilor si vizitele si alte lucruri legate de jail

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 1-5

Cum te-ai descrie in realitate?: SUnt un baiat de 16 ani din Brasov, de treaba, capabil sa lucreze in echipa. In timpul liber in mar eparte joc SA:MP CS si Fotball

Link to comment
Share on other sites

Nickname: HaoS.

Level: 25

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Registered: 04.07.2013 | 02:31

Varsta reala: 20

Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

 

Paramedics - rank 2 - 10.07.2013 -- 07.08.2013 (1 luna)

69 Pier Mobs - rank 2 - 09.08.2013 -- 25.08.2013 (2 saptamani)

 

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: 69 Pier Mobs - rank 2 - 09.08.2013 -- 25.08.2013 (2 saptamani)

Motivul plecarii din ultima factiune: Demisie - http://forum.b-zone....80#entry2289995

Skill-uri la joburile secundare: 5 mecanic / 5 detectiv

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/bqchUc6.jpg

Bara RPG stats: bar-000618050.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da. In timpul petrecut in 69 Pier Mobs am invatat acest lucru.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Bineinteles.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Sigur. Cunosc orice regula gramaticala, atat in exprimare cat si in scris.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 13-15 / 20-24+

Ai mai fost in National Guard?: Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : National Guard are nevoie de perfectiune. Consider ca toate departamentele sunt relativ rivale, intrucat sunt factiuni dificile si fiecare dintre ele isi doresc afirmarea prin actiuni, competenta si atitudine. Consider ca pot ajuta departamentul prin activitatea si cunostintele mele intr-un mod cat mai perfectionist, atat la jail cat si pe teren.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Consider ca sunt potrivit pentru National Guard deoarece am studiat regulamentele tuturor departamentelor si le-am trecut prin filtrul gandirii atat cat sa fiu pregatit 100 % sa le pun in aplicare. Prin activitate, competenta si perseverenta imi pot evidentia aptitudinile in ceea ce priveste lupta impotriva infractorilor, dar si de tot ce tine de factiune pe plan intern.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu arestarea suspectilor, procesarea robberilor, mentinerea infractiunilor intr-un plan subunitar

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: In principiu minim 5 ore, dar nu ma pot pronunta exact, intrucat se mai pot ivi si alte ocupatii strict profesionale.

Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Silviu, sunt din Galati si sunt un tip plin de strictete cand vine vorba de reguli si actiuni. O zi obisnuita din punct de vedere personal incepe cu o cafea tare, o muzica buna, iar hobby-urile mele (plimbarile, jocurile video) imi asambleaza restul zilei intr-una relaxata ce ma va ajuta sigur sa ma mentin pe aceeasi unda. Ma consider un om calculat, putin obsedat de perfectiune, deoarece totul trebuie sa fie perfect si facut ca la carte. O zi buna.

Edited by pH HaoS
Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru teste sunt:

 

- Don.TiTo

- DeathlyHallows

- GeorgeT

- [bTD]Bloody

- XiseR

- TheBlackHawk97

- HaoS.

 

 

Cei respinsi:

 

Reaperu97- Nu ai reusit sa intri nici macar intr-o factiune pana la level 15.. + ai 1/3 Warns.

Kevin.- Ai 1/3 Warns si ai interdictie in Gang-uri, ceea ce inseamna ca ai un comportament neadecvat.

Exploziv3- Din cate am vazut ultima ta factiune este Stracci Family, nu sunt convins de activitatea ta.

TibiStanciu- Ai 1/3 warns la level 17... S-o crezi tu ca nu este grav sa ajuti un prieten sa faca skill, este interzis.

DevilXd- Ai skill 1 la Detective..

 

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 36 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

 

Testele de intrare in National Guard se dau din:

 

-National Guard - Regulament General

- National Guard- Regulament Intern

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

 

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare.

 

Dintre cei 7 acceptati vor trece doar 6. Cel cu rezultatul cel mai slab la testul teoretic si arme va pica!

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: AdRiaNN

• Level: 78

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Din 2009

• Varsta reala: 18

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

  • Taxi cab company - rank 3 - numi mai amintesc
  • School Instructor - rank 1 - 3 saptamani din cate imi amintesc.
  • Am fost in toate mafiile vechi, unde nu imi amintesc ce rank`uri am detinut
  • F.B.I - rank 1 - o luna, cred
  • National Guard - rank 1 - o luna
  • Red dragon triad - rank 1 - 2saptamani
  • Southern pimps - rank 1 o saptamana si 2zile, liderul a renuntat
  • El loco cartel - rank 1- 2saptamani
  • The Tsar Bratva - rank 1 - 1saptamana si 3zile

 

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Tsar Bratva - 1saptamana si 3zile

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am fost ocupat cu alte lucruri, si din cauza inactivitatii mele am acumulat 3FW

• Skill-uri la joburile secundare: Detective, drugs, mechanic - skill 5

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/WaSZwmH.jpg

• Bara RPG stats: bar-000042384.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 13:00 - 02:00

• Ai mai fost in National Guard?: Da

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu imi mai amintesc.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece am mai fost aici, mia placut si vreau sa revin.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Consider ca indeplinesc cerintele necesare pentru a fi admis: am capacitatea de a lucra in echipa, de a actiona prompt in orice situatie, invat foarte repede etc.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu administrarea jail-ului si arestarea suspectilor cu wanted 3+

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 3-6h

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat de treaba, sunt ambitios, glumet si respectuos cu cei din jur.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: VipEr.LeGenD

Level: 16

For how long you play on b-zone? 4 or 5 months

Real Age: 15

Gender (male / female): male

Number of warns received in game and why you received them: 0/3

Previous nicknames: _

Previous Factions (and time spent there): i was not in any faction

The last faction and time spent there: _

Reason for leaving the last faction:_

Skills in secondary jobs:detective and mechanic skill 5 >>>> http://upload7.ir/images/94932387572608988287.png

Picture with / stats, detective skill (required): StatS >>http://upload7.ir/images/73537342952819509874.png

Detective skill>> http://upload7.ir/images/68126259337984892942.png

RPG stats bar: bar-000614009.png

You have the ability to work in a team?: yes of curse i like this job more than all job and gangs and peacefull faction so i can learn everything very good and i will work hard to learn every things.

Are you able to follow the leader and members of any rank?: yes of curse not just tthe leader and higher ranks it's a tteam and i will respect and listen to all membersand i will do every things that the leader and higher ranks tell me.

Are you able to express yourself grammatically correct?: Yes

A time interval when you are playing SA: MP: _

Have you ever been in the National Guard? No but it's my dream , it's my dream

If you have been in the National Guard, why did you leave?: _

Why do you want to enter the National Guard? :because i love this job more than all and i like to play legali and learn every one teach to every one the rules and when some one dont follow that punish him or tell him to dont try that bad thing again and i like to help all guys.

Why do you think you are suitable for National Guard?:i like to play legali,and i am really a pro gamer and i can learn everythings soon,and i respect to every one in NG and listen to them and help them

What do you think National Guard deals with?: it protect rules and dont let anyone to break them.

You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?: yes of curse more than 2 weeks

How much time you spend in SA-MP, no AFK?: 6 or 7 hours perday

How would you describe yourself in real life?: i am a boy that he like to help all peoples to live better and like to make them happy and im so kind and i can learn every thing soon and really im serios and stupid jokes make me sad , i dont like them .

 

 

Just 1 time give me a chance and thank you for reading my app.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Grey

• Level: 20

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Joc din data de 28.09.2011.

• Varsta reala: 17 ani

• Sex (masculin / feminin): masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut altele

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Am facut o pauza de 7-8 luni si nu imi aduc aminte bine factiunile in care am fost. Stiu ca ultima a fost NG si am stat 20 zile.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: National Guard - 20 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune: Din cauza inactivitatii de la vremea aceea.

• Skill-uri la joburile secundare: Detective - Skill 5 ; Mechanic - skill 5 ; Drug Dealer - skill 5 ; la restu am 1.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/uBYSV6p.jpg

• Bara RPG stats: bar-000343385.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 17:00 - 22:00

• Ai mai fost in National Guard? Da

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Am fost demis din cauza inactivitatii.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in National Guard deoarece doresc sa mentin linistea si pacea pe server.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt potrivit deoarece stiu sa folosesc armele din joc si sa ma fac inteles imediat de catre suspect.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu supravegherea detinutilor de la inchisoare si cu capturarea suspectilor cu nivel inalt de cautare.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: In jur de 4-5 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat ambitios si foarte organizat. Imi place sa imi fac noi prieteni si ma integrez destul de usor in noi grupuri de prieteni/colegi. Imi place sa rad si sa ma simt bine alaturi de prietenii mei.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: DeathlyHallows

Level: 18

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 4 luni.

Varsta reala: 15

Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Paramedic - 07.05.2013 ~ 26.05.2013

Southern Pimps - 11.06.2013 ~ 30.06.2013

The Tsar Bratva - 12.08.2013 - 27.08.2013

National Guard - - 28.08.2013 - 30.08.2013

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: National Guard - - 28.08.2013 - 30.08.2013

Motivul plecarii din ultima factiune: Am iesit din cauza unor posturi inutile.

Skill-uri la joburile secundare: Mecanic, detectiv - skill 5.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):

Bara RPG stats: bar-000584185.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 06:00 - 24:00

Ai mai fost in National Guard? Da.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Din cauza ca am avut niste reclamatii si am fost demis.

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece am mai facut parte din aceasta factiune , m-am simtit excelent si atunci cand am iesit am fost foarte suparat , si mi-am dorit sa scap repede de FP ca sa intru din nou.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece sunt capabil de munca in echipa si pentru ca pot indeplini orice mi se cere.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu apararea cetatenilor, mentinerea linistii publice, ordinea de la inchisoare si prinderea spargatorilor de banca.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-8 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat la locul lui, sunt linistit, nu imi place sa creez probleme sau sa ma bag in problemele altora, imi place sa imi fac prieteni noi si sa ma fac remarcat prin fapte bune.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: AtomicM

Level: 17

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 4 luni cu pauza de o luna

Varsta reala: 20

Sex (masculin / feminin): M

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: ---

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi LS (2 saptamani)

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi LS (2 saptamani)

Motivul plecarii din ultima factiune: M-am lasat de jucat SA-MP

Skill-uri la joburile secundare: Detectiv 5 , Mechanic 5,Arms Dealer 1,Lawyer 1 ,Whore 1 ,Drugs Dealer 1, Car Jacker 1 ,News Report 1,Rob 1

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://s12.postimg.o...i446jx/Poza.jpg

Bara RPG stats: bar-000569521.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 13:00 - 03:00

Ai mai fost in National Guard?: Nu

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: ---

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Munca in echipa,disciplna,si a tine infractori acolo unde le este locul!

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca respect ceea ce fac,si pun suflet!

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa de playeri cu wanted 3+ ,si securitaatea in jail!

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4~6 h/zi

Cum te-ai descrie in realitate?: Glumet , plin de viata, pasnic si intelegator!

Edited by AtomicM
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Witepah

Level: 29

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 1 an si ceva cu o pauza mare.

Varsta reala: 14

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

 

School Instructors (rank 2, o luna si ceva)

Green Street Bloods(rank 2, aproximativ o luna)

School Instructors(rank 1, 2 saptamani)

San Fiero Police Departament(rank 1, 2 saptamani)

 

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: San Fiero Police Departament, 2 saptamani.

Motivul plecarii din ultima factiune: Aveam 1 FW si un AV + o reclamatie.

Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 Mechanic, Detective. Skill 2 arms dealer.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): /stats | Skill

Bara RPG stats: bar-000468828.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Evident.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Nu am. Mereu cand am timp.

Ai mai fost in National Guard? Nu

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca imi plac departamentele si vreau sa fac /wanted list gol.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Stiu sa lucrez in echipa, sunt perseverent si mi-ar place sa merg dupa suspecti.(Dupa ce iau rank 2, evident)

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu arestarea suspectilor de wanted 3+ si sunt paznici la jail.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-15 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat istet, glumet, dar si serios cand trebuie. Sunt pasionat de skateboarding, gaming si trucuri magice(performer).

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Edward_Nisan

Level: 33

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De aporpae 1 an

Varsta reala: 17 ani

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 deoarece am blocat intrarea la pay'n'spray

Nickname-uri anterioare: Nisan

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): School Instructor 6 saptamani si LV Taxi 7 saptamani si o zi

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: LV Taxi 7 saptamani si o zi

Motivul plecarii din ultima factiune: Dorinta de a intra intr-un departament si deoarece fratele meu avea si el cont pe server si a facut reclama ,primind ban instantaneu.

Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Detectiv si Mechanic ; Skill 2 : Arms Dealer ; Skill 1 : Restul

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/image/3nh5458qf/

Bara RPG stats: bar-000514707.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da,chiar imi place sa lucrez in echipa.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Intre orele 15-22(chiar si pana mai tarziu in week-end)

Ai mai fost in National Guard?: Nu

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost.

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi place sa aplic legea. Imi place munca in echipa .

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Linistit, muncitor , ascultator . Respect regulile impuse .

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa de prizonieri din jail si de playeri cu wanted 3+.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore(chiar mai mult uneori)

Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Edi am 17 ani si sunt in clasa a XI-a . Sunt o persoana serioasa , calma , imi place sa interactionez cu oamenii , imi place sa ajut pe cei care merita . Respect regulile impunse , dar imi place sa fiu respectat la randul meu . Incerc de fiecare data sa imi fac treaba cat mai bine pentru a multumi pe cei din jur si pentru a ma multumi pe mine . Sunt o fire sociabila, serioasa si intotdeauna sunt gata sa ajut, ori de cate ori imi este cerut. Imi place sa respect regulile si ordinele. Pe oriunde merg caut sa las o impresia cat mai buna. Sunt gata sa invat mereu cate ceva, oriunde, de la oricine.

Edited by Edward Nisan
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Aditzin

Level: 27

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De aproximativ un an cu mini pauze

Varsta reala: 14 ani

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: Nu am avut

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi LV , The Sar Brava , Avispa Rifa am avut in toate rank 1

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Avispa Rifa am stat 1 saptamana pentru ca am luat fw

Motivul plecarii din ultima factiune: Am luat fw

Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 mechanic , detectiv, Skill 4 arms dealer , Skill 2 rob restu skill 1

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):

Bara RPG stats: bar-000569181.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 12:00-17:00 si 19:00-00:00

Ai mai fost in National Guard? Nu dar am prieteni aici

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca cunosc membrii si cred ca mi se potriveste

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Doresc sa intru in National Guard deoarece doresc sa mentin linistea si pacea pe acest servar

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu arestarea playerilor cu wanted 3+ si cu mentinerea linistei in jail

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7-8 ore

Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat care nu supara pe nimeni, plin de viata , glumet

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Parisieno

• Level: 21

• Since you play SA-MP on the B-zone?: 8 months

• Real Age: 19

• Gender (male / female): male

• Number of sites warn of the game and why you received: 0/3

• Previous Nicknames: -

• Past Factions (and time spent there): -

• The last factor and time spent here: -

• Reason for leaving the last factor:-t.

• Skill sites in secondary jobs: mechanic, detective skills 5

• Picture with / stats, detective skills (mandatory): http://postimg.org/image/7mlfnor4n/

• Bar RPG stats: bar-000623211.png

• You have the ability to work in teams?: Yes.

• Are you able to follow the leader and members of any rank?: Of course.

• Are you able to express yourself grammatically correct?: Yes.

• A time you play SA: MP: 12:00 to 3:30 p.m., 6:30 p.m. to 10:00 p.m.

• Have you been in the National Guard? No.

• If you have been in the National Guard, why did you leave?: no.

• Why you want to enter the National Guard? : Because this department want to be the first "group" that go great, and that you can help other players.

• Why do you think you are suitable for National Guard?: Because they are capable of teamwork and that can accomplish anything I asked.

• What do you think National Guard deal?: National Guard is in charge of protecting citizens, catching robber and visits and other things related to jail

• You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?: Yes.

• How much time do you spend with SA-MP, no AFK?: 9-10 hours

• How would you describe the reality?: I am a boy of 19years of Tunisia, the job, able to work in a team. In his spare time playing in March eparte SA: MP CS and Football

Edited by Pari
Link to comment
Share on other sites

Nickname: =Vlad=

Level: 54

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani.

Varsta reala: 16 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

Nickname-uri anterioare: Nu am avut alte nick-uri.

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):The Stracci Family (16 zile), Taxi Cab Company (13 zile wipe), The Cuneo Family (17 zile), The Tattaglia Family (18 zile), The Cuneo Family (23 zile), The Stracci Family (20 zile), The Paterno Family (3 zile), The Barzini Family (40 zile), Taxi Cab Company (14 zile), School Instructors (1 zile wipe), School Instructors (10 luni), Paramedics (15 zile).

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Paramedics (29.08.13 - 14.09.13).

Motivul plecarii din ultima factiune: Cerere demisie http://forum.b-zone..../page__st__1500

Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Detective, Mechanic.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/image/h7l1hus05/

Bara RPG stats: bar-000237040.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00 - 22:00.

Ai mai fost in National Guard? Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece este un departament foarte bine organizat care stie cum sa lucreze in echipa, si de aceea as dori sa ma alatur acestei factiuni.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Consider ca sunt potrivit pentru National Guard deoarece sunt un player activ si serios care stie a lucra in echipa.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu arestarea suspectilor cu wanted 3+ si cu securitatea in Jail.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-6 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Vlad, am 16 ani, locuiesc in Chisinau, Republica Moldova. In timpul liber imi place sa ma plimb cu prietenii sau sa ma joc la PC. Sunt un baiat serios, prietenos am simtul umorului.

Edited by V1ad
Link to comment
Share on other sites

National Guard.

 

Aplicatie:

 

Nickname: [CBN]Black07

Level: 22+

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De aproximativ 1 an si cateva luni.

Varsta reala: 18 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

Nickname-uri anterioare:_Black_, [GF]DonVito.

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

1.Taxi Cab Company LS -3 saptamanii.

2.Soutern Pips -saptamana si 3 zile si sa dat wipe

3.Soutern Pips-4 saptamanii.

4.El Loco Cartel -2 saptamanii.

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: El Loco Cartel -2 saptamanii

Motivul plecarii din ultima factiune: Am si vreau in continuare vrut sa intru intr-un departament .

Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Detectiv si Mechanic,Skill 4 Car Jacker,Skill 3 Arms Dealer,Skill 2 Drugs

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/image/6bsbtp90r/

Bara RPG stats: bar-000578709.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: De, bineinteles.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da ii voi respecta si pe cei de rank-ul meu.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da!

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Acum ca vacanta este pe sfarsite voi avea program in felul urmator: 14:00-19:00/21:00-23:00

Ai mai fost in National Guard? : Nu am mai avut aceasta onoare.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in National Guard pentru ca este locul in care m-as stabilii mai mult, pentru ca imi place place foarte mult sa stau dupa wanted-uri si sa stau in jail.. Poate pe viitor voi demonstra ca pot lua si sublider sau cine stie lider.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt potrivit pentru National Guard deoarece sunt o persoana foarte serioasa si cel mai important activa, stiu cu ce se mananca viata de politist si nu este usor dar daca muncesti si iti place ceea ce faci cu siguranta vei birui in tot cea ce vei face.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Un membru National Guard se ocupa cu suspecti de wanted 3 + in special si cu siguranta in jail.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da,voi sta chiar m-ai mult.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7-8 ore .

Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Donu Raul, am 17 ani si locuiesc in Bucuresti. Sunt un tip de treaba,prietenos,amabil,respectuos,atent si serios care nu tolereaza glumele aiurite.Dar sunt o fire autoritara care se leaga de restul grupului intr-o nota prieteneasca si astfel rezulta niste sfaturi bune pe care le pot invata sau a le da mai departe. Mereu sunt dornic sa invat cat mai multe lucruri noi si imi place sa duc totul la extrem. Cat despre comportamentul pe server, pot spune ca este impecabil. Respect pe toati playerii, dar am si eu limite. Pana acum nu am avut probleme cu cineva. Cat despre departament, imi place foarte mult colectivul si chiar as dorii sa intru.

Edited by CBN Black
Link to comment
Share on other sites

Nickname: [rTn]DanielM.

• Level: 36+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: de 1 an

• Varsta reala: Fac anul asta 17.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: DROW1

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Verdant Family 2 saptamnii ,Paramedics 2 saptamanii 2x,Southern Pipms o saptamana si 3 zile,Taxi LV 3 zile ,Green Street Blods aproape 3 saptamanii ,National Guar aproape 2 lunii si 3 zile 2x( a 2-a oara mi-sa strigat calculatorul si am fost nevoit sa ies),Taxi SF aproape 2 lunii si 3 saptamanii 2x

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi SF aproape o luna .

• Motivul plecarii din ultima factiune: Pentru ca vreau sa intru intrun department.

• Skill-uri la joburile secundare: Mecahanic skill5,Car Jacker skill 4,Detectiv skill 5,Rob skill 2 si Arms Dealer skill 2

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/GOwcG2x.jpg

• Bara RPG stats: bar-000392808.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da,si pe cei de rank-ul meu.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15-23/00 ( in timpul scolii)

• Ai mai fost in National Guard?: Da, de doua ori.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Prima data am plecat deaorece mi-sa stricat placa video si a 2-a oara sa sticat de tot pc-ul.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca este un departament diferit fata ce celalalte si imi place cu ce ocupa.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt activ,serios si stiu sa lucrez in echipa.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu paza la jail de la rank 1 si cu aresturiile doar in jail si de la rank 2 se ocupa cu aresturiile inafara jail-ului,cu omorarea persoanelor care n-au drept de predare ( si robberii) si cam atat.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Serios,de treaba,stiu sa lucrez in echipa si glumet .

Link to comment
Share on other sites

Nickname: mTy.

Level: 37+

De când jucați SA-MP pe B-Zone ?: 2 ani.

Vârsta reală: 16 ani.

Sex (masculin/feminin): Masculin.

Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

Nickname-uri anterioare: -.

Facțiuni anterioare (și timpul petrecut acolo): Green Street Bloods - 7 luni, Tow Truck Company x2 (2 luni, 2 luni), Southern Pimps (o lună).

Ultima facțiune și perioada de timp petrecută aici: Souther, Pimps - o lună.

Motivul plecării din ultima facțiune: Prea mulți începători.

Skill-uri la joburile secundare: Mecanic, Detectiv - skill 5.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): /stats - http://s9.postimg.or...k0alrlb/123.jpg // detective - http://s9.postimg.or...tjmyun/1234.jpg .

Bara RPG stats: bar-000377169.png

Aveți capacitatea de a lucra în echipă ?: Da.

Sunteți capabili să respectați liderul și membrii de orice rank ?: Desigur.

Ești capabil să te exprimi corect gramatical ?:Da.

Un interval de timp în care jucați SA:MP: 09:00 -> 12:00 // și de la 8 după ce vin de la liceu.

Ai mai fost în National Guard ?: Nu.

Dacă ai mai fost în National Guard, de ce ai plecat ?: -.

De ce îți dorești să intri în National Guard ?: Deoarece nu am mai facut parte din această facțiune și sunt foarte curios.

De ce credeți că sunteți potrivit pentru National Guard ?: Deoarece sunt capabil de munca în echipă și pentru că pot îndeplini orice mi se cere.

Cu ce credeți că se ocupă National Guard ?: National Guard se ocupă cu apararea cetățenilor, menținerea liniștii publice, ordinea de la închisoare și prinderea spărgătorilor de bănci.

Ești de acord că trebuie să stai în National Guard pentru minim 2 săptămâni ?: Da.

Cât timp petreceți pe SA-MP, fără AFK ?: 6-8 ore.

Cum te-ai descrie în realitate ?: Un băiat de gașcă, trec clasa a 11-a și fac kick-box de câțiva ani. Sunt sociabil cu oamenii de treabă și mă înțeleg foarte bine cu ei.

Edited by TeG PlaY4FuNN
Link to comment
Share on other sites

Nickname: TrAfiCanT

• Level: 15+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2-3 luni

• Varsta reala: 17 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: Eu am 1/3 da sincer ce sa zic nu stiu de ce lam luat.

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): -

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: -

• Motivul plecarii din ultima factiune: -

• Skill-uri la joburile secundare: Mechanic skill 5, Detectiv 4, fac 5 in cateva zile, Arms dealer 3, in rest numai 1.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/image/wry2nqynz/ Skilul la detectiv este 4 fac 5 in cateva zile, app si ma scuzati pentru wanted.

• Bara RPG stats: http://postimg.org/image/cca9hmp5t/

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Cu siguranta.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 09:30-13:40, bineinteles acum depinde si de timpul meu liber.

• Ai mai fost in National Guard?: Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : In primul rand imi place foarte mult aceasta factiune si in al doile rand vreau sa pun la punct derbedei de pe acest servar, sunt foarte multi si chiar imi daorsc sa ii pun la punct.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Asa cum am zis si mai sus chiar vreau sa pun la punct derbedei de pe accest servar.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Pace si liniste pe accest servar.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore pe zii.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Cosmin si am 17 ani, sunt o fire foarte acctiva si serioasa ceea ce am vazut ca si voi cautati, imi place foarte mult sa joc footbal si jocuri online cu prieteni.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Wallabee

• Level: 18 cu rp de 20

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 01.08.2013

• Varsta reala: 18

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 [/call112] la event(un warn nemeritat spun eu...).

• Nickname-uri anterioare:Nu am mai jucat cu alt nick.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Tsar Bratva(rank1) aproape 3 saptamani.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:The Tsar Bratva(rank1) aproape 3 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demitere

• Skill-uri la joburile secundare:Arms Dealer 3. Mechanic 2. Detectiv aproape 4, aproape 5 pana maine fac 5.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imgur.com/chMUtpu

• Bara RPG stats: <a href=http://rpg.b-zone.ro/bar-000632948.png' alt='bar-000632948.png'>

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Sunt un om caruia ii place sa joace in echipa, deci consider ca detin aceasta capacitate.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Voi respecta toti membrii factiunii indiferent de rankul detinut de acestia.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Am intrat intr-un liceu din zona centrala a Bucurestiului cu o medie destul de frumusica, cred ca sunt in stare sa ma exprim coerent si corect din punct de vedere gramatical.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP:Tinand cont ca sunt dimineata la liceu, voi fi liber dupa ora 13:00. In weekend si vacante de la ora 12:00-18:00.

• Ai mai fost in National Guard? Nu am mai facut parte din aceasta factiune.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Am incercat o mafie inainte de a intra intr-un departament si cat am stata acolo am constatat ca mi se potriveste mai mult lupta pentru dreptate si de partea legii decat lupta impotriva legii.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Fiind o fire careia ii place comunicarea, seriozitatea si lucrul in echipa cred ca ma potrivesc cu aceasta factiune.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:National Guard se ocupa cu recuperarea playerilor ce au wanted 3+ si cu Administrarea disciplinei in Jail.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-7h

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un tip serios care nu duce lipsa de umor . O fire vesela,activa si destul de comunicativa.Imi place lucrul in echipa si in viziunea mea este necesar ca un lucru sa fie facut bine si dus pana la capat, ca atare cand ma apuc de ceva nu ma las pana nu il duc la bun sfarsit.

Edited by intens8
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: memomario

• Level: 16

• For how long you play on b-zone? About 2 months

• Real Age: 15

• Gender (male / female): Male

• Number of warns received in game and why you received them: 0/3

• Previous nicknames: -

• Previous Factions (and time spent there): -

• The last faction and time spent there: -

• Reason for leaving the last faction: -

• Skills in secondary jobs: Car Mechanic Skill 5 - Detective Skill 5 - Arms Dealer Skill 2

• Picture with / stats, detective skill (required): http://i.imgur.com/xt4D0gE.png

• RPG stats bar: bar-000637229.png

• You have the ability to work in a team?: Yes

• Are you able to follow the leader and members of any rank?: Yes

• Are you able to express yourself grammatically correct?: Yes

• A time interval when you are playing SA: MP: 11:00-17:00 and 22:00-05:00

• Have you ever been in the National Guard? No

• If you have been in the National Guard, why did you leave?: -

• Why do you want to enter the National Guard? : I like what this faction do, I want too see myself from this helpful faction.

• Why do you think you are suitable for National Guard?: Because I know all the rules of National Guard Faction, and i'm helpful guy.

• What do you think National Guard deals with?: National Guards are the administrators of the jail and arrest the people who are wanted 3+

• You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?: Yes

• How much time you spend in SA-MP, no AFK?: 7-11 hours

• How would you describe yourself in real life?: My name is Mario, I'm 15 years old, I love to go outside with my family / play football / play online games, I love the teamwork and I love to help any person.

 

Thanks For Reading, And I Hope You Accept Me.

 

 

:B-emoticon:

Link to comment
Share on other sites

Nickname:drq

• Level: 18

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 4-5 luni

• Varsta reala: 17 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: sunt cuminte

• Nickname-uri anterioare: ----

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: ---

• Motivul plecarii din ultima factiune: ---

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 3 Arms, Skill 3 Detectiv

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/VcJMsfj.png

• Bara RPG stats: bar-000619490.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 10:00-22:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu.Si As Vrea Sa Intru

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: ---

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : De oarece imi place munca in echipa .

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece imi place munca in echipa, in acelas timp sa pricep in urmarirea infractorilor si in manuirea armelor

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu prindere infractorilor rank 3 ++, si ordinea si disciplina la jail.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 12 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Mihai am varsta de 17 ani unt din judetu Prahova. Practic Box-ul de 2 ani ,sunt o fire glumeata, sunt un tip harc.

 

 

 

 

 

RETRAG!!!

Edited by drq
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Kevinless

• Level: 39

• De cand jucati SA-MP pe B-Zone?: 3 ani

• Varsta reala: 15

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0

• Nickname-uri anterioare: Roarke, Kenneth.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): RDT - 2 saptamani; GSB - 3 saptamani; SF Taxi - 1 luna; 69 Pier Mobs - 1 luna; LV Taxi - 2 luni; Southern Pimps - 1 saptamana; News Reporter - 3 saptamani; Hitman Agency - 1 luna si 1 saptamana

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: 69 Pier Mobs - 1 luna

• Motivul plecarii din ultima factiune: Nu mi se potrivea activitatea de zi cu zi

• Skill-uri la joburile secundare: Detectiv - 5, Mecanic - 5

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/PAUwSXX.jpg

• Bara RPG stats: imi da o eroare, URL not found

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Categoric

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Acum ca incepe scoala, 15:00-22:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Vreau sa incerc ceva nou

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Nu consider neaparat ca sunt potrivit, dar vreau sa ajut

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu mentinerea ordinii la jail si infractorii foarte periculosi si greu de prins

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5, 6 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sincer, realist, retras

Link to comment
Share on other sites

  • BonZy. unpinned, pinned, unpinned and pinned this topic
  • BonZy. unlocked this topic
  • BonZy. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.