Jump to content

Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nume in joc: Greet

Level: 43

Varsta(reala): 18 ani fara 1 luna.

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 2 ani jumate.

Factiuni precedente : Paterno Family ( 1 ), Corleone ( 2 ), PD ( 2 ), FBI ( 2 ), NG ( 2 ), Taxi ( 2 ), News Reporter ( 4 ), Tattaglia Family ( 3 ), Taxi ( 2 )

Rank-ul ultimei factiuni : Taxi Cab Company - Rank 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Liderul a renuntat, iar liderul cel nou a dat wipe.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 3 - News Reporter.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc sa ma alatur agentiei deoarece imi place foarte mult cu ce se ocupa, si este o factiune organizata si respectata.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu uciderea persoanelor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da, inteleg.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 ore.

Nickname-uri anterioare : Catalin_Diaz

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/nUdf574.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 ( DB pe hitmen la level mai mic ).

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da, dar nu e cazul.

Alte precizari? : Mult succes tuturor.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: WhixYCFR

Level: 38

Varsta(reala): 16

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Aproximativ 1 an.

Factiuni precedente : School Instructors x2,Stracci Family x2.

Rank-ul ultimei factiuni : 4

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Deoarece am dorit sa aplic aici.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Stracci Family - Rank 4 ( Caporegime )

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Deoarece este o agentie serioasa si imi place cu ce se ocupa.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agentia se ocupa cu asasinarea playerilor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 8-10 ore .

Nickname-uri anterioare : Nu am avut

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/7s4fc221p/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 - dm ( eram level 3-4, nu prea stiam regulamentul atunci )

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da. o neintelegere la licitatie iar ultimul pentru spam.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Desigur

Alte precizari?: Multumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

72RoBcv.png

 

Nume in joc: Prada

Level: 18

Varsta(reala): 16

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : Aproximativ 4 luni

Factiuni precedente : Taxi Cab Company si School Instructors

Rank-ul ultimei factiuni : 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Wipe la factiune

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 2 , Taxi Cab Company

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece este o agentie care se ocupa cu asasinarea oamenilor, imi place la nebunie ideea de a asasina oamenii pentru o suma de bani.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Aceasta agentie se ocupa cu asasinarea oamenilor in schimbul unei sume de bani

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency? : Nu, chiar pot sa spun ca nu am avut nici un antecedent cu acestia.

Ai mai fost membru Hitman : Nu, insa doresc sa devin.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : In jur de 5-6 ore.

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur, stiu cu ce se "mananca" aceasta factiune

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Desigur

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/DBeArBV.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3. Am un comportament exemplar

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : -

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) :Nu, nu am fost niciodata pe blacklist

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList? : Da

Alte precizari? : Bafta tuturor ce au apliat. Nu voi dezamagi

Edited by RDL Prada
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: zeEk.

Level: 76+

Varsta(reala): 17 ani (implinesc 18 pe 19 aprilie)

Sex (masculin / feminin) : masculin.

De cat timp jucati pe server? : peste 3 ani.

Factiuni precedente : Tow Truck Company (rank 5); The Corleone Familiy (rank 2); Hitmen Agency (rank 4); Tow Truck Company (rank 6 - subleader); Taxi Cab Company (leader).

Rank-ul ultimei factiuni : Taxi Cab Company ( 6-leader )

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Taxi Cab Company - Sunt nevoit sa ma pregatesc pentru scoala de soferi si am preferat sa renunt la functie in favoarea altui jucator care este dispus sa conduca o factiune.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Tow Truck Company (rank 5); Hitmen Agency (rank 4); Tow Truck Company (rank 6 - subleader); Taxi Cab Company (rank 6 - leader)

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi doresc nespus de mult sa revin "acasa" si sa raman aici o lunga perioada de timp.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea anumitor persoane in schimbul unor sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Absolut.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu, niciodata.

Ai mai fost membru Hitman : Da.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Se implementase noua metoda de war (/turfs) si eram nerabdator sa aflu cum se desfasoara actiunea dupa noile reguli.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 ore.

Nickname-uri anterioare : Freddy.Corleone; Roman_DiomedE; Freddy.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Categoric.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click aici.

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : O singura data, pentru motiv: deranj event, irelevant.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat.

Edited by TOV zeEk
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: JohnnyRO

Level: 25

Varsta(reala): 16

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 9 luni

Factiuni precedente : Taxi Cab Company,Tow Truck Company(x2),Taxi cab Company

Rank-ul ultimei factiuni : 6 ( Sublider)

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : A renuntat liderul,iar cel nou a dat wipe.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Taxi Cab Company - rank 6(sublider)

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Ar fi o experienta noua pentru mine si imi place cu ce se ocupa.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea jucatorilor pe o suma de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6

Nickname-uri anterioare : Nu am avut

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/U5yBjw6.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) :oza cu /sta 1/3 - DB cand am inceput sa joc.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : wrong password.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Bineinteles.

Alte precizari?: Multumesc pentru timpul acordat.

Edited by rTs JohnnyRO
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Philippe.

Level: 21

Varsta(reala): 16 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : Aproximativ 4 luni.

Factiuni precedente : Tow Truck Company, School Instructor, News Reporter, The Cuneo Family, The Corleone Family, Taxi Cab Company.

Rank-ul ultimei factiuni : Taxi Cab Company - Rank 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Liderul, un baiat extraordinar, a hotarat sa dea WIPE.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : News Reporter / The Corleone Family - Rank 2.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi doresc nespus de mult sa intru in aceasta factiune si sa raman aici o lunga perioada de timp.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea anumitor persoane in schimbul unor sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Absolut.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu, niciodata.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 ore.

Nickname-uri anterioare : Nu am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Categoric.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/uSUoqdg.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: bynuMMM

Level: 69

Varsta(reala): 20

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Aproape 5 ani...

Factiuni precedente : Am fost in toate factiunile si nu le mai stiu ordinea, ultima fiind FBI.

Rank-ul ultimei factiuni : 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am fost dat afara cu 3/3FW pentru o greseala.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : The Stracci Family - Rank 6

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Deoarece nu am mai fost Hitmen de cand a fost Lexutzu lider si am intotdeauna ce sa fac...

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea jucatorilor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Da

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu sunt sigur, dar s-a ales alt lider...

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4 si 5 ore.

Nickname-uri anterioare : bynum, MrByNuM, [Mr][byNuM], [FNK]bynum, The.ByNuM

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/3DhHJ8T.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0 din 3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, cand a fost defect admbot.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari?: Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Nume în joc: DaNN.

Level: 20

Vârsta(reala): 15 ani ( cincisprezece )

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cât timp jucați pe server? : Pe acest server joc de aproximativ 5 luni.

Facțiuni precedente : Taxi Cab Company

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 4 ( Dispatcher )

Motivul pentru care ați părăsit/ați fost demiși din fosta facțiune : Deoarece ZeEk. a renunțat la lider, iar noul lider a ales să dea wipe.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 4 în Taxi Cab Company

De ce doriți sa va alăturați agenției? : În primul rând, doresc să mă alătur agenției deoarece consider că aici ai nevoie de seriozitate maximă și o dexteritate impecabilă. În al II-lea rând doresc să încerc ceva cu totul diferit față de fosta mea facțiune.

Cu ce considerați ca se ocupa aceasta agenție? : Această agenție se ocupă cu asasinarea unor anumite persoane, pentru o anumită sumă de bani.

Știi regulile Hitman Agency și ai citit măcar o data Info, orders and Agency skins? : Da.

Înțelegeți ca suntem o agenție serioasă de asasini și glumele și prostiile nu-și au rostul? : Da, înțeleg acest lucru.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul ieșirii / demiterii din Hitman (în caz ca ai mai fost) : -

Câte ore pe zi acordați acestui joc, fără afk? : Aproximativ 4 sau 5 ore.

Nickname-uri anterioare : Nonstop

Considerați ca aveți capacitatea de a îndeplini un contract fără probleme? : Da, mă descurc.

Aveți capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da, acest lucru îl puteți observa și mai sus.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apară și /time când e făcută) și skill la detectiv: http://imgur.com/9okTy6u,

Câte warn'uri ai în joc? (precizează de ce) : 0/3 warn-uri

Ați fost vreodată banat pe vreun motiv anume? (precizează și de ce) : Nu.

Ești pe BlackList-ul unei facțiuni? (precizează care) : Nu sunt pe BlackList-ul niciunei facțiuni.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da, dar nu e cazul.

Alte precizari? : Mulțumesc.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Diabolik

Level: 42

Varsta(reala): 20

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Aproximativ 2 ani si sase luni

Factiuni precedente : Fireman/Paramedics, Police Departament, Taxi Cab. Company

Rank-ul ultimei factiuni : 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Cerere de demisie. Urma o perioada plina, si nu vroiam sa tin locul ocupat

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 5 Police Departament

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru a explora si aceasta latura a legii

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu rezolvarea contractelor

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : n/a

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 8 -10 ore

Nickname-uri anterioare : KilobaiD

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/gbYsXJh.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Motive minore, acum peste un an.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: n/a

Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat.

Edited by Diabolik
Link to comment
Share on other sites

LQiipY2.png

Nume in joc: Cataaa

Level: 33+

Varsta(reala): 17

Sex (masculin / feminin): Masculin.

De cat timp jucati pe server?: Joc de 3 luni.

Factiuni precedente: The Tattaglia family.

Rank-ul ultimei factiuni: Rank 2.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Am vrut sa ma retrag.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): Rank 2( Tattaglia family )

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: As dori sa ma alatur agentiei deoarece imi plac interesele ei si as vrea sa ajung cel mai bun asasin.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Eu consider ca agentia se ocupa cu asasinarea unor persoane in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman: Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 9 ore.

Nickname-uri anterioare: -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/iFJEO2R.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce): Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care): Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari?: Multumesc pentru timpul acordat!

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: musiqq

Level: 17+

Varsta(reala): Am 16 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : Pe server joc cam de 6 luni, dar cu o pauza de cam 1 luna jumate.

Factiuni precedente : Tattaglia Family (rank 2)

Rank-ul ultimei factiuni : 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Alegerea unui nou lider (DieseL) care a dat wipe.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 2 (tattaglia)

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc sa ma alatur agentiei, deoarece imi place modul de a ucide de aici (silent), in plus este o factiune serioasa, cu multi membrii, si o factiune foarte activa si necesara serverului.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Consider ca Hitmen Agency se ocupa cu preluarea contractelor puse pe anumiti playeri, pentru ai ucide.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu, nu am avut.

Ai mai fost membru Hitman : Nu, nu am mai fost.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu exista.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 10-11 ore pe zi.

Nickname-uri anterioare : Nu am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/b1lkfgnnb/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, din pacate am avut ban 5 zile din cauza acumularii a 3 warn-uri.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu, nu sunt.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da, daca eram pe vreun black-list eram de acord sa il platesc.

Alte precizari? : Va multumesc pentru timpul acordat, si sper sa imi oferiti o sansa, in schimb am sa dau tot ce am mai bun pentru a nu va dezamagii.

 

Retrag scuze, a intervenit o problema in familie.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: bYaLeX

Level: 41

Varsta(reala): 16

Sex (masculin / feminin) : M

De cat timp jucati pe server? : De peste 2 ani.

Factiuni precedente : The Cuneo Family

Rank-ul ultimei factiuni : 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Nu am putut intra, am avut PC-ul ars si am fost demis.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : National Guard - Rank 2.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece este una dintre cele mai active factiuni si aici simt ca este locul meu.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Omorarea persoanelor in schimbul unor sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul ? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Niciodata.

Ai mai fost membru Hitman : Niciodata.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 9-10

Nickname-uri anterioare : Niciunul.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: 7QjRROp.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 - Report, va urma sa-l scot.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Va multumesc si sper sa-mi fie si mie acordata prima mea sansa in Hitmen Agency.

Link to comment
Share on other sites

Name the game: oolesh

Level: 38+

Age (real): 26

Gender (male / female): M

How long play on the server? : about 1 year

Previous factions: The cuneo Famliy, The stracci Family

Rank last facton : Rank 3 stracci

The reason you left / were you fired the former Facton: uninvite

The highest rank was in a faction (faction Specify): cuneo rank 2 , stracci rank3

Why you want to join the agency? :Because Agency is a place which I can do my favorite job I mean killing suspects silently

What you think handles this agency? : Trade human's life for money

Hitman Agency You know the rules and have read at least once Info, orders and Agency skins? : Yes.

Understand that we are an agency of assassins seriousness and jokes and stupid and have no sense? : Yes.

Did you have a history of one or more members of Hitman Agency?: Yes.

Have you ever been a member Hitman: No.

Reason for exit / dismissal of Hitman (in case you've been) :

How many hours per day give this game without afk? : 4-5 Hours per a day.

previous Nicknames:

Do you think you have the ability to perform a contract without problems? : Yes.

You have the ability to write grammatically correct? Yes.

picture with / stats (+ compulsory civil occur / time when it is done) and skill in detective: http://i1168.photobu...zps4c962c54.jpg

Cate warn'uri of the game? (Specify why): 0/3

Have you ever been banned from any particular reason? (States and why): yes for joypad [was newbie]

You're a BlackList'ul factions? (Specify which): No.

Are you willing to pay to be removed from the eventual BlackList?:

Other specifications? thank you and good luck

Edited by nWo 00lesh
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Royce

Level: 65

Varsta(reala): 18

Sex (masculin / feminin) : M

De cat timp jucati pe server? : Iulie 2010

Factiuni precedente : National Guard

Rank-ul ultimei factiuni : 3

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Ca sa fiu pus lider supraveghetor.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Police Department - 6, Tattaglia Family - 6, Hitman Agency - 4

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : E printre singurele factiuni in care ai ce face tot timpul.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Efectuarea contractelor cat mai silentios.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul ? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: N-am avut.

Ai mai fost membru Hitman : Da.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu mai stiu exact, ca sa plec sublider in Tattaglia cred sau ceva de genu`.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Absolut.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Categoric.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/IQBZbdn.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0, ca-s cuminte.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Succes celorlalti.

 

 

Change of plans, scuze.

 

te iert

Edited by Radu
Link to comment
Share on other sites

Ayzp4iH.gif

 

HC7cKFZ.png

Nume in joc: 3n3rgY

Level: 36

Varsta: 18 ani

Sex: Masculin

De cat timp jucati pe server?: De aproximativ 3 ani

Factiuni precedente: News Reporter, Tattaglia Family, Barzini Family, Corleone Family, National Guard, F.B.I., School Instructors

Rank-ul ultimei factiuni: Rank 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Am fost sanctionat din cauza neatentiei mele

Cel mai mare rank avut in vreo factiune: Rank 3 in Corleone Family

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Imi doresc de foarte mult timp sa ma alatur acestei agentii, insa nu am avut ocazia sa va dovedesc profesionalismul meu

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Asasinarea jucatorilor in cel mai silentios mod posibil in schimbul unei sume de bani

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da, si le voi respecta

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Bineinteles

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Niciodata

Ai mai fost membru Hitman: Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman: Nu mi s-a oferit sansa de a face parte din agentie

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 6-7 ore

Nickname-uri anterioare: ..eNeRgY..

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Desigur

Poza cu /stats si skill la detectiv: http://imgur.com/H8zLZlU

Cate warn'uri ai in joc?: 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume?: Da, o singura data pentru AutoClicker

Esti pe BlackList'ul unei factiuni?: Nu figurez pe nici-un BlackList

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari?: Iti multumesc Radu pentru timpul acordat

Edited by 3n3rgY
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Seby.

Level: 20++

Varsta(reala): 16

Sex (masculin / feminin) : M

De cat timp jucati pe server? : 2 ani cu pauze

Factiuni precedente : TTC,Stracci Family, F/M Dept ,NG ,Barzini Family ,SI,Police Dept.

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 2-Police Dept.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am parasit ultima factiune deoarece m-am hotarat sa iau o pauza de la SAMP.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 3: Stracci Family,TTC

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc sa ma alatur acestei factiuni deoarece este cea mai ravnita de pe server. Totodata , aici gasesti organizare maxima,colegi adevarati si aventura fara pauze.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Hitmen Agency se ocupa cu rezolvarea contractelor contra unor sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Bineinteles.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu,dar as vrea.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) :-

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5 ore

Nickname-uri anterioare :-

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Eu zic ca da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/5ZGeQei.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) :Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) :Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?:Da

Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat.

Edited by qr00
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: dany313

Level: 35

Varsta(reala): 17 ani

Sex (masculin / feminin) : M

De cat timp jucati pe server? : 11 luni.

Factiuni precedente :

Cuneo Family -x5

Stracci Family

Paterno Family

Rank-ul ultimei factiuni : Paterno Family - rank 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Ultima factiune a fost Paterno family si am parasit-o deoarece am vrut sa aplic in Hitmen Agency

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Stracci Family - rank 4 [5 luni]

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece imi place cu ce se ocupa si mi-am dorit mereu sa intru in acceasta factiune.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea persoanelor contra cost.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5 ore /zi

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i48.tinypic.com/212v9ub.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Am avut ban 3 zile pe motiv de limbaj.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Sper sa ma alatur voua.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Atandu

Level: 37

Varsta(reala): 17 ani

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 1 an si cateva luni

Factiuni precedente :

4x The Barzini Family

4x The Paterno Family

2x National Guard

F.B.I

P.D

2x School Instructor

News Reporter

2x TTC

F&M

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Wipe

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 3 - School Instructor

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece este o factiune foarte bine organizata din toate punctele de vedere, responsabila, serioasa, cu membri si lider activi care isi iau treaba in serios si doresc sa ii ajut.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5 ore.

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/sv36o84wz/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 - Dm din greseala cand aveam lvl mic in safe-zone

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu am primit ban niciodata!

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Multumesc pt timpul acordat acestei cereri.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [swe]Druley

Level: 15

Varsta(reala): 14 ani.

Sex (masculin / feminin) : M.

De cat timp jucati pe server? : Aproape 7 luni.

Factiuni precedente : Doar Fire&Medic Departament.

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 2.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am vrut sa incerc altceva.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Decat rank 2 in F/M.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece am stat foarte mult civil si vreau sa vad cum este ,,viata de asasin'' .

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea oamenilor in schimbul unei sume de bani (contracte).

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 7-8 ore, dar acum vine vacanta deci stau pe joc cam toata ziua.

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/z5m9bk26l/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, o zi, mi s-a furat masina, mi-a fost ditrusa si m-a luat gura pe dinainte..

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da, dar nu este cazul.

Alte precizari? : Sper sa am o sansa, si spor la contracte!

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: AnDeD

Level: 26

Varsta(reala): 16 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : 1 an si o luna.

Factiuni precedente : School Instructor , Tow Truck Company, Taxi Cab Company, Federal Bureau Of Investigation, Police Departament, The Barzini Family, The Tattaglia Family, Tow Truck Company

Rank-ul ultimei factiuni : Tow Truck Company - rank 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Liderul, Thomas_Jefferson a renuntat. Noul lider a dat wipe.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Taxi Cab Company - rank 3

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Dupa ce mi-am dat seama ca mafiile nu sunt de mine, m-am gandit sa aplic in agentie, dar aplicatiile au fost inchise. Consider ca aici imi este locul, deoarece imi place sa muncesc, sunt disciplinat si serios.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Efectuarea contractelor silent.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Sigur.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Bineinteles.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Niciodata.

Ai mai fost membru Hitman : Din pacate, nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am facut parte din Hitmen Agency.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5 ore.

Nickname-uri anterioare : Nu am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Normal.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/5cwnvhz9h/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 - Spam si limbaj. Acum 1 an l-am primit.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Bug AdmBot(Weaponcheat), am dat /duty fara licente. | Am scris parola de 3 ori gresit | Joypad.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu sunt pe BlackList.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Desigur.

Alte precizari? : Succes tuturor !

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Nick-ul meu este Robenho_Odo.

Level: Am level 18.

Varsta(reala): Am varsta de 16 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : Eu joc pe server de aproximativ jumatate de an.

Factiuni precedente : Factiunile mele precedente au fost F&M Departament, 2X The Cuneo Family, The Barzini Family, News Reporter.

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 2 in The Cuneo Family.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am acumulat 3/3 fw desi imi doream sa stau mai mult.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 2 in The Cuneo Family.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc sa ma alatur agentiei deoarece este o factiune serioasa si imi place sa asasinez persoane.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agentia se ocupa cu asasinarea persoanelor contra cost.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da le stiu.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da inteleg.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu, nu am avut.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : /

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Eu acord jocului pe zi 4-5 ore.

Nickname-uri anterioare : Nu am avut nickname-uri anterioare.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/og29mq0od/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : Eu am 0/3 warn-uri.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu, nu am fost banat.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu, nu sunt.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da sunt.

Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: uN1kul

Level: 35

Varsta(reala): 16

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 2 ani

Factiuni precedente : Taxi Cab Company,National Guard,Cuneo Family,Tattaglia Family,News reporter,Barzini Family si Paterno Family.

Rank-ul ultimei factiuni : 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Wipe

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 3 in cuneo

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi place foarte mult cu ceea ce se ocupa

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Kill for money

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu este cazul

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 7-8

Nickname-uri anterioare : [bTD]uN1kul

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/c0Ajm6h

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 pentru AD

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : de doua ori: o data pentru Aim si o data pentru Limbaj

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Bafta! Aplicatia i-am facut-o eu deoarece nu are acces la internet in aceasta seara.

Edited by BTD Alex
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: ramondo

Level: 31.

Varsta(reala): 17 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : 1 an si jumate.

Factiuni precedente : Toate Mafiile,Fire and Medic,Tow Truck Company.

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 3.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Imi doresc de mult sa incerc Hitman Agenty.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 4 - The Corleone Family - Lider Razvan14.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece este o factiune frumoasa si respectata.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6/7.

Nickname-uri anterioare : CipriTM

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/bpbkju38j/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

  • Bagwell changed the title to Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency
  • Hawk ToV unlocked and locked this topic
  • South Maximus unpinned this topic
  • Jackus pinned this topic
  • Hawk ToV unlocked this topic
  • Hawk ToV locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.