Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Verdant Family - Demisii | Resignations


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nick:RuNeEeRi

Level:16

Rank:6

Vechime:fix 2 sapt

De ce doresti sa pleci:vine scoala si nu prea mai am timp de sa:mp.Am note de indreptat.

Sunt de acord ca voi sta civil 1 sapt in caz ca se dovedeste ca nu am fost membru tataglia 2 sapt:nu trebuie,deoarece am 2 sapt.

Alte precizari:ms vane,bafta cu mafia,sper sa ma reprimesti oricand

 

M-am gandit mai bine si as vrea sa ies.Ma voi intoarce cand nu voi mai avea probleme.

Link to comment
Share on other sites

* Nick: LoCk_FaSt

* Level: 15

* Rank: 2

* Vechime: (cat timp ai stat in factiune): 2 sapt si 2-3 zile

* De ce doresti sa pleci din Tattaglia?: Sa incerc sa imi urmez visul

* Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore(ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani: Pai Cred ca am deja 2 sapt daca nu am vaN anunta`ma

* Care este parerea ta despre Tattaglia Family dupa timpul petrecut aici?: Colegi buni,lider extraordinar !!!

* Alte precizari?: Bafta in continuare o sa ne mai vedem si ramanem prieteni !!!

Link to comment
Share on other sites

Nick: CreeD

Level: 24

Rank: 1

Vechime: (cat timp ai stat in factiune):

De ce doresti sa pleci din Tattaglia?: Asta nu e mafie ....stai si freci menta 24/24 , pana si civili se distreaza mai bine

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani: da

Alte precizari?: bafta UNORA

Link to comment
Share on other sites

16.01.2010 03:43 CreeD a intrat in factiune

Imi pare rau nu ai 2 saptamani deci va trebui sa iti dau faction punish.Bafta in continuare!

Link to comment
Share on other sites

Nick: d3nYs

Level: 19

Rank: 1

Vechime: (cat timp ai stat in factiune): 3 sapt

De ce doresti sa pleci din Tattaglia?: nu ma simt dorit aici

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani: da

Alte precizari?: bft in continuare ,scz pt problemele create

Link to comment
Share on other sites

Nick: RhoddwaN

Level: 14

Rank: 3

Vechime: (cat timp ai stat in factiune): aproape 2 luni .

De ce doresti sa pleci din Tattaglia?: Sunt de ceva timp si vreau sa incerc ceva nou.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani: da

Alte precizari?: Bafta nu o sa va uit pe toti colegii niste oamenii exceptionalii poate ne vom revedea in alte factiuni sau cine stie :D

Link to comment
Share on other sites

Nick: [DeAgLe]Rizi

Level: 20

Rank: 5

Vechime: (cat timp ai stat in factiune): 2 luni si ceva...

De ce doresti sa pleci din Tattaglia?: vreau sa incerc ceva nou...

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani: da

Alte precizari?: bft in continuare, bft la war'uri. >:D<<'>

 

Link to comment
Share on other sites

 

* Nick: xtypE

* Level: 23

* Rank: 2 (Soldato)

* Vechime: (cat timp ai stat in factiune): 2 saptamani

* De ce doresti sa pleci din Tattaglia?: Incerc si alte factiuni.

* Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore(ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani: Da

* Care este parerea ta despre Tattaglia Family dupa timpul petrecut aici?: Da

* Alte precizari?: Multumesc . Mi-a placut in aceasta factiune . Probabil o sa ma reintorc . Multumesc Van , pentru ca mi-ai acordat atributii importante.

 

Link to comment
Share on other sites

Nick:RuNeEeRi

Level:17(aproape 18)

Rank:2

Vechime:2 sapt.

De ce doresti sa pleci din Tattaglia? : Am nevoie de bani

Sunt de acord sa stau civil 2 sapt in caz ca nu am fost membru pt 2 sapt?: da

Care este parerea ta despre Tattaglia? : O stii deja vane :P

Alte precizari?: Cererea este pt. maine,dar daca vrei sa ma scoti azi nu e problema

Link to comment
Share on other sites

Nick: BreaKSk8

Level: 22

Rank: 6 ( Lider Secund )

Vechime: (cat timp ai stat in factiune): luni bune :)..

De ce doresti sa pleci din Tattaglia?:

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani: da

Alte precizari?: nu e cearta nu e nimic dar stii ce am vorbit :)) si...asta e..I'll be back :))

Link to comment
Share on other sites

* Nick: SkoRpiO

* Level: 16

* Rank: 2

* Vechime: (cat timp ai stat in factiune): o luna si

* De ce doresti sa pleci din Tattaglia?: as vrea ceva nou

* Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore(ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani: da

* Care este parerea ta despre Tattaglia Family dupa timpul petrecut aici?: Mi-a placut mult si m-am inteles bine cu toti membrii

* Alte precizari?: bafta

Link to comment
Share on other sites

* Nick: Jeff

* Level: 13

* Rank: 3

* Vechime: (cat timp ai stat in factiune) : sunt de mult nici nu stiu de cat timp

* De ce doresti sa pleci din Tattaglia?: nu mai joc SA:MP pentru o vreme

* Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore(ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani: DA

* Care este parerea ta despre Tattaglia Family dupa timpul petrecut aici?: Este o mafie si are membri de treaba

* Alte precizari?: Bafta in continuare, si dak v`am gresit cu ceva imi cer scuze ;)

Link to comment
Share on other sites

Nick: DarkSideOfSoul

Level: 28

Rank: 1

Vechime: (cat timp ai stat in factiune): 6 zile

De ce doresti sa pleci din Tattaglia?: Ma duc in PD/NG/FBI

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore(ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Tattaglia Family dupa timpul petrecut aici?: Mi'a placut, baietii sunt de treaba. Poate voi mai reveni

Alte precizari?: Multumesc

Link to comment
Share on other sites

02.02.2010 21:09 DarkSideOfSoul a intrat in factiune

Imi pare rau,nu ai 2 saptamani deci vei primi FP 60/60.Demisie acceptata

Link to comment
Share on other sites

Nick: mirc

Level: 20

Rank:

Vechime: 3-4 sapt

De ce doresti sa pleci din Tattaglia?: n'are rost

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore(ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani:

Care este parerea ta despre Tattaglia Family dupa timpul petrecut aici?:

Alte precizari?:

 

Link to comment
Share on other sites

Nick: serg1u

Level: 10

Rank: 1

Vechime: 9 zile

De ce doresti sa pleci din Tattaglia?: Pentru ca nu imi place!

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore(ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Tattaglia pt minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Tattaglia Family dupa timpul petrecut aici?: E nasol rau!

Alte precizari?: Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.