Jump to content

Verdant Family - Demisii | Resignations


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nick: VyalKuraN
Level:24
Rank:2
Vechime:o luna cam asa.
De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Numai se poate .
Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Normal.
Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Sunt obligat sa plec, as mai fi ramas.
Alte precizari?: salut. Iti explic pe /c dc a trb sa-l scot.

 

Link to comment
Share on other sites

Nick: Alexutu12

Level: 36
Rank: 2
Vechime: 2sapt+ in orice caz
De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Vreau sa incerc ceva nou.
Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu este cazul.
Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Una foarte buna. Succes in ls!

Alte precizari?: #LSInDoliu. Multumesc dey pentru sansa acordata. Bafta.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Dontito0

Level: 27
Rank: 1
Vechime: 14 zile.
De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Vreau sa incerc ceva nou.
Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu este cazul.
Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: foarte buna. bafta cu orasul.

Alte precizari?: -

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Bodie
  • Level: 34
  • Rank:1
  • Vechime: 14/15 zile
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Inactivitate din partea membrilor/liderului, nu o sa ai succes daca liderul nu-si da interesul si nu e atent cu membrii sai. Sunt foarte multi membrii care sunt inactivi, nu au intrat de zile bune la war si nu sunt sanctionati.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: da
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: interesant, sunt cativa membrii de treaba aici dar nu ai ce sa faci..
  • Alte precizari?: Bafta!

 

retrag deocamdata

Edited by Bodie Official
Link to comment
Share on other sites

Nick: [GF]Straniu

Level: 61
Rank: 2
Vechime: Cam o luna.
De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Nu mai am timp, mi se pare o totala ipocrizie sa tin un loc ocupat aiurea.
Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.
Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Totul ok, membrii japonezi, am ajutat cu ceea ce am putut in limita timpului.

Alte precizari?: -

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:2p@c

  • Level:59

Rank:2

Vechime:2 saptamani

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Nu mai am chef asa mult de samp,war si nu vreau sa tin locul ocupat.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:M-am simtit foarte bine.

Alte precizari?:Bafta mai departe,baieti.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: xMagic

  • Level: 42

Rank: 1

Vechime: 2 sapt

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Ma duc sa imi ajut prietenii

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Cat am stat a fost ok.

Alte precizari?:Bafta la ls negru

Retrag!!!!!!!!!!!!!!

 

Edited by xMagic COD VALOARE ZEW
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: xTm.

  • Level: 46 CREDDDDD

Rank: 2

Vechime: MULT, VREO 3 ANI CRED

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Cedez psihic, o sa ajug ca sartor, imi creste tensiunea din ce in ce mai mult, o sa vina intr-o buna zi mama la mine si o sa ma castreze la cum tip cu animalele astea. TIP, URLU, NU MAI POT, SCUZE, GATAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:DA

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: O parere super buna, pana cand am aflat de toate animalele din factiune. G A T A. NU MAI POT ! Scuze deey,sartor.. NU MAI POTTTTTTTTTTTTTT

Alte precizari?: imi cer scuze dar pa :(

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: xMagic
  • Level: 42
  • Rank: 2
  • Vechime: 2 sapt
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Ma duc sa-mi ajut un prieten
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Dea
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Cat am stat aici a fost excelent.
  • Alte precizari?:Tot asa praduitorilor #LSNEGRU ! :X

RETRAG DIN NOU :)))

Edited by xMagic COD VALOARE ZEW
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: xTm.

  • Level: 47

Rank: 2

Vechime: 2 sapt si ceva.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu o sa mai pot sa intru la waruri, dupa cum ati vazut, in seara asta am ajuns mai tarziu, am ajuns la al doilea war, nu prea o sa mai fiu asa activ seara. Am ceva treburi.. sala si nah.. In plus, nu am cu cine sa ma inteleg, doar cu jumatate de factiune, unii sunt incompetenti sa fim seriosi.. sunt sub orice critica ! Nu pot sa stau cu cineva care nu ma pot intelege, sincer.. Cer un M4, singurii care imi dau e: conducerea, xmagic coke mykes newlife si cam atat, sincer.... Incerc sa ma stapanesc, sa nu ma mai iau de ei, sa nu le mai zic nimic, dar sunt pur si simplu ANIMALE unii... Am incercat sa-i evit, dar cand vad pe unu care vine si ia healu dupa cand ii zic dc l-a luat ori se face ca nu-l vede ori face pe prostu'... M-am saturat de codati, de suferinte, in general...

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu se pune problema

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Factiunea este ok, nota 10, dar membrii din ea sunt sub orice critica ( UNII ). Conducerea lafel, multumesc Deey pt sansa acordata. Sartor, sincer, mie imi e mila de tine la cat te zbati pentru unii care nu inteleg... Vorbesti frumos cu ei, coordonezi, degeaba.. Sunt inutili.. Nici eu nu sunt bun, nu ma cred bun, dar unii frate... sunt sub orice critica, sincer.

Alte precizari?: Imi cer mii de scuze Deey, am incercat sa te ajut, sa stau cu tine, ai vazut, mi-ai spus sa retrag demisia, am retras-o.. lafel si sartor, mi s-a spus sa retrag, am retras cu cea mai mare placere... Nu se poate.. Te-am ajutat cu ce am putut, dar, imi pare rau, aici o sa ma retrag... Merg intr-un deparament, fac raportul ziua si gata. Nu mai pot intra seara.. :( Bafta deeyu,sartor BESK!

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: JustPainn
  • Level: 36
  • Rank: 2
  • Vechime: vreo 16 zile
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Pai o sa fac o pauza cu mafiile ceva vreme, iar cand imi revine cheful de waruri si psihicul necesar o sa ma reintorc.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu se pune problema.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Este un gang de nota 10. La fel si playerii din el.
  • Alte precizari?: Noroc in continuare si nu uitat #lsnegru

Retrag

 

Edited by JustPainn
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Ramp@ge

  • Level: 26

Rank: 2

Vechime: 2 sapt .

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Ma duc VTB .

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu se pune problema

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Foarte buna . Mersi Bey ca m-ai adus in aceasta mafie !

Alte precizari?: No .

Edited by AlyN Beleaua69 ZEW
Link to comment
Share on other sites

 

  • Nick: Ramp@ge
  • Level: 26
  • Rank: 2
  • Vechime: 2 sapt .
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Ma duc VTB .
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu se pune problema
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Foarte buna . Mersi Bey ca m-ai adus in aceasta mafie !
  • Alte precizari?: No .

Respinsa mai avem putina treaba

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: JustPainn

  • Level: 36

Rank: 2

Vechime: vreo 16 zile

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Pai o sa fac o pauza cu mafiile ceva vreme, iar cand imi revine cheful de waruri si psihicul necesar o sa ma reintorc.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu se pune problema.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: ---

Alte precizari?: Pa

Edited by JustPainn
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.