Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Da cine-i mare barosan, da foarte mare barosan =)) Pacat ca nu eram si eu in zona sa rad mai bine.

Link to comment
Share on other sites

Salutare, ce faceti nabilor?? Ce cald poate sa fie afara, am stat afara pe o canapea, m-a luat somnul, dus am fost :))) Ne auzim mai pe seara in game. Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Salutare băieți din păcate astăzi va părăsesc :-( am un net foarte prost care nu îmi permite sa ma joc nu pot face nimic :-( Voi reveni când ma voi întoarce în tara aveți grija de voi pwp guess e gay B-)

Link to comment
Share on other sites

Salutare băieți din păcate astăzi va părăsesc :-( am un net foarte prost care nu îmi permite sa ma joc nu pot face nimic :-( Voi reveni când ma voi întoarce în tara aveți grija de voi pwp guess e gay B-)

Bafta mai departe bro :*

Link to comment
Share on other sites

Am plecat si eu, bafta mai departe voua.

@Tibi, iti recomand un sapun, nu esti altceva decat un jeg. :*

 

 

Bafta mai departe bro, ai grija ce faci.

Link to comment
Share on other sites

Am plecat si eu, bafta mai departe voua.

@Tibi, iti recomand un sapun, nu esti altceva decat un jeg. :*

 

Bafta mai departe GmbH. De ce vorbesti asa despre Tibi? Ce te-a deranjat la el? Eu de cand sunt lspd nu am fost deranjat de comportamentu lui sau alte chestii, este un membru de treaba si serios, acum ca subleader dar si ca un membru oarecare.

Link to comment
Share on other sites

Am plecat si eu, bafta mai departe voua.

@Tibi, iti recomand un sapun, nu esti altceva decat un jeg. :*

 

Djteolik nu stiu de ce acum cand iti pui demisia incepi sa dai din gura aiurea. Nu stiu cu ce te-a deranjat Tibi dar din cate am inteles tu ai cautat cearta. Chiar daca este subleader este un membru bun si la locu lui. Te credeam mai la locul tau Djteolik dar mi-am schimbat privirea acum. Nu mai fi atat de frustrat si stai in banca ta.

Edited by KingDamian
Link to comment
Share on other sites

Vreau sa va urez multa bafta tuturor. Aici se incheie lunga mea cariera de lider al departamentului LSPD. Probabil ca va asteptati sa spun aici cate ceva despre fiecare. Ei bine, nu pot face asta pentru ca am fost lider de mai bine de un an si sigur voi uita pe cineva.

Remember:

5s8ODge.gif

Link to comment
Share on other sites

Felicitari inca o data Tibi, sa ai grija de factiune ai de noi, bineinteles, stiu ca a fost ce a fost dar na...totul e bine cand se termina cu bine, cat despre Infernal, :(( am doar cuvinte de lauda, un lider de nota 10, sper sa mai ramai cu noi, sa am sansa sa iti arat ca ma tin de promisiuni :( bafta :*>:D<<'> sunt pe telefon, ca aveam de spus mai multe despre tine :*:((

Link to comment
Share on other sites

Felicitari TibiStanciu, sa vedem cum va fi sedinta cu tine ;)

InfernalGuess pacat ca ai lasat lideru, sper sa nu iasa nimeni din cauza ta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.