Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@GrNooB Legend,

5. Rapoartele de activitate ce depasesc 200 de puncte in cadrul echipei S.W.A.T si 150 de puncte in cadrul echipei Rutiera vor fi premiate cu scaderea unui raport obligatoriu pentru avansarea in rank.

 

Este exact invers. Inainte era cum zici tu acum iar acum s-au micsorat cu 50 de puncte. (Spunand "acum" ma refer la acum cateva luni bune)

Sunt puţin exagerate, în SWAT se prestează o muncă mult mai grea spre deosebire de rutieră.

Link to comment
Share on other sites

@, Vreau si eu pozele de la testul cu Strandy, le arhivezi si le urci pe un site si le lasi in pM...

 

@, Vreau si eu pozele de la testul cu Felix, le arhivezi si le urici pe un site si le lasi in PM.

 

Aceste verificari o sa fie foarte des facute de mine pentru a vedea cum va descurcati voi la teste.

Link to comment
Share on other sites

@GigGs11 Legend

Ce sa patesc frate... sa ai noroc sa nu prinda pica pe tine vreun admin, sincer sa spun nici eu nu stiu de ce, sa te caute si in maduva oaselor, sa nu gaseasca nimic, si sa caute din rasputeri un motiv sa te baneze, mai pe scurt, astia sunt oamenii din alte state, in afara de romani. Li se pune pata si aia e, banat aiurea prin dovezi facute la delay... ma rog, sunt destul de suparat, nu mai conteaza, bafta mai departe LSPD, tineti-o tot asa, am fost, si sunteti un Departament demn de RPG1. Felicitari baieti!

Link to comment
Share on other sites

@GigGs11 Legend

Ce sa patesc frate... sa ai noroc sa nu prinda pica pe tine vreun admin, sincer sa spun nici eu nu stiu de ce, sa te caute si in maduva oaselor, sa nu gaseasca nimic, si sa caute din rasputeri un motiv sa te baneze, mai pe scurt, astia sunt oamenii din alte state, in afara de romani. Li se pune pata si aia e, banat aiurea prin dovezi facute la delay... ma rog, sunt destul de suparat, nu mai conteaza, bafta mai departe LSPD, tineti-o tot asa, am fost, si sunteti un Departament demn de RPG1. Felicitari baieti!

Hmm, ban aiurea nu iei, dovezile sunt analizate de kelton. Posibil sa fi fost dellay. Daca are mai multe dovezi inseamna ca decizia e in favoarel lui mezen. Edit: am crezut ca ai luat ban pentru aim :)) Edited by ToVarasu zNoss
Link to comment
Share on other sites

@, Mamica, iti doresc bafta mai departe si ne auzim pe joc..Imi pare rau ca pleci ca sincer imi placea cu tine in factiue. :*

Welcome News.

@, Taci ca ai incercat sa fraudezi ip`urii :))=))

@@South Missy, Mamica bafta mai departe si tie :| ne-ai lasat si tu .

Edited by GigGs11 Legend
Link to comment
Share on other sites

Bai, ultimul post aici, vreau sa va spun ca a fost cel mai frumos departament in tot acesti aproximativ 4 ani de comunitate, sper ca si cei de rank 1 ce au intrat in acest departament sa fie la fel de motivati precum am fost eu cand eram un tanar "tablagiu"! Vreau sa felicit sa sa ii multumesc din tot sufletul lui @, pentru ca a avut incredere in mine si m-a adus in echipa lui de elita :) vreau sa iti mai spun o data ca esti o persoana extraordinara si un om de nota 10+, stii foarte bine sa tii in frau acest departament si cum sa iti instruiesti noii candidati si ai tot respectul meu pentru asta si daca veodata vei avea nevoie de mine te voi ajuta cu mare placere. @@GigGs11 Legend, tu esti omul de baza a lui Tibi, voi doi faceti o treaba extraordinara impreuna, sper ca intr-o zi sa ajungi si tu la conducere, pentru ca meriti asta din plin, esti un prieten bun chiar daca nu prea ne-am cunoscut in real :)) ai tot respectul meu si sper sa te mantii asa, iti meriti pozitia in acest departament din plin si daca veodata vei avea nevoie de mine te voi ajuta cu mare placere!
Pentru ceilalti vreau sa spun ca va iubesc mult si sa aveti grija de voi, sa aveti grija la post-hunteri si la dovezi, sper ca intr-o zi sa ne reauzim pe /r mi-ar face mare placere, oricum daca pic, promit ca ma voi intoarce! :* <3 o seara buna sa aveti si tinem legatura! :*

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.