Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Lasă omul, el şi-a exprimat opinia.

Citeste regulile forumului inferiorule. Nu imi zice mir un noob de rank 2 ce sa fac.

Link to comment
Share on other sites

@@SiR ArT1, Nu prea imi place sa imi pun mintea cu un pici de 13 ani ca tine, dar uite spre surpinderea ta o fac...Deci in primul rand sa te iau asa la o mica `ironie`, nu prea imi place sa fac asta dar o fac, deci: Numele meu nu este `Gigs`, ci numele meu este GigGs (asta ca sa invat eu regulile de gramatica, ca nah asa zici tu mie ca sa invat, uite le invat cu tine ca eu nu prea le stiu si na tu imi oferi mie un ajutor si iti multumesc pentru treaba asta, dar cand o sa faci tu cate fac eu si o sa gresesti cate o sa gresesc si eu din graba cu, care le fac, atunci o sa iti dai seama cat de pici esti)..Apoi, jignirea pe care o aduci tu la membrii factiuni,etc, probabil esti tu ci nu aceasta factiune cum ii numesti tu pe toti si pentru asta sa iti fie rusine...Tu ai prins o obsesie pentru mine si vezi ca nu prea sti cu cine te pui piciule..Nu te intereseaza pe tine de viata mea, de radioul meu, de ce fac eu ok? Iti promit eu ca tu aici nu o sa mai intri curand + ai blacklist..Tu nu stiu cum ai intrat in aceasta factiune ca esti pe langa, nu ai treaba cu acest joc..Ti-am raspuns la fiecare intrebarea pe /r si toti rank 2+ ti-au raspuns, dar tu esti prea vedeta sa poti vedea ce scriem noi pe /r, dar daca tu vi cu intrebari gen: ce face comanda /d, prietene, GO HOME..Asa ca tineti talentele astea ale tale acasa ok? Ca tu nici macar nu stiai ce face comanda /r, nici sa raspunzi pe chat cand ai intrat in aceasta factiune, nu stiai..Te-am urmarit asa si cred ca tu esti si putin bolnav, fara suparare, la cum aduci niste acuze la toata lumea, esti bolnav sigur, nene..Ai si tu dreptatea ta, gen: `viata reala e mult mai importanta pentru tine, ci nu de jucator de samp, ca nu ai nici o treaba`.

Edited by GigGs11 Legend
Link to comment
Share on other sites

Seara buna praduitorilor, mi-a fost furat contul de [DM]OSB deoarece am luat carnetul lui BenoneXXX, aveti grija sa nu vi se fure contul, acest OSB a intrat pe cont, a injurat pe /d si am luat ban, doar ca am luat un permis, aveti mare grija, vi se poate ruina toata munca din cauza unui jegos.

Link to comment
Share on other sites

Seara buna praduitorilor, mi-a fost furat contul de [DM]OSB deoarece am luat carnetul lui BenoneXXX, aveti grija sa nu vi se fure contul, acest OSB a intrat pe cont, a injurat pe /d si am luat ban, doar ca am luat un permis, aveti mare grija, vi se poate ruina toata munca din cauza unui jegos.

Cand esti cu nasu´ pe sus si faci figuri crezandu-te mare smecher se mai intampla sa dai si de cine nu trebuie. Ai grija la cine comentezi si cu cine stai tare in clanta ca ti se taie craca, suporta-ti consecintele

Edited by Fritz WT
Link to comment
Share on other sites

Seara buna praduitorilor, mi-a fost furat contul de [DM]OSB deoarece am luat carnetul lui BenoneXXX, aveti grija sa nu vi se fure contul, acest OSB a intrat pe cont, a injurat pe /d si am luat ban, doar ca am luat un permis, aveti mare grija, vi se poate ruina toata munca din cauza unui jegos.

 

Vai ca te scuip :))

 

Eu sunt OSB , esti scula mare , ti-o iei , acum si-n viitor.

 

Du-te plangi in palmi la colt..

 

Pfua ma nene ma ce te faci 7 zile fara SA:MP ? Eu m-as sinucide

 

Te pup dulce

Link to comment
Share on other sites

Salutik TiBiStaNcIu, am si eu o problema sti ca niste dobitoci nu ii pot numi altfel miau furat contul de samp si luat ban......................

 

PLSSSSSS! nu ma da afara te rog eu mult mancatias gurita ta plssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

nu am dormit noaptea cand am vazut ce mia facut osb alaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

te rogggggggg eu mult fac orice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

in caz de orice remember detective laur_baiat_bun


TE ROGGGGGGG MULTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DACA NICI TU TIBI NU MA AJUTI KA KELTON NU VREA....

 

 

UITATI AICI O MELODIE CA TOT E LA MODAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

Link to comment
Share on other sites

@@EXIT,WTF frate esti disperat de SAMP, nu ai dormit toata noaptea ca ai luat ban pe SAMP =)))) Trebuia sa iti securizezi contul, nu e vina lui Kelton sau lui TibiStanciu ca dai tu parola sau nu stiu ce faci, citeste regulamentu mai intai!

Edited by ToVarasu zNoss Versace
Link to comment
Share on other sites

Si pe mine m-a mancat undeva sa ii dau contul cuiva sa intre sa se joace si azi a intrat cu coduri si am luat si eu ban pe 2 conturi.Sper ca pot remedia situatia in 2 zile maxim si sa nu iau FW/demitere.Va pup,o seara faina :D

Link to comment
Share on other sites

Dragi tovarasi, am o rugaminte la voi. Haideti sa avem prezenta maxima maine la sedinta de ramas bun a lui Tibi, haideti, putin respect pentru liderul nostru, care ne-a fost aproape si ne-a ajutat mereu, pentru cel care ne-a condus atat de bine cat a fost lider. Multumesc de intelegere.

Link to comment
Share on other sites

@,Cam pupi putin, nu crezi? Daca nu vi la o sedinta nu inseamna ca nu ai respect, vi doar daca poti, spre exemplu eu nu pot... Sunteti morti dupa sublider, dar luati aminte o vorba, functiile trec.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.