Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

La ora 21:00 vom filma pe Movie B-Zone restul secventelor pentru finalul prezentarii. Va astept.

Server off... filmam cand va merge. Sa speram ca intr-un timp cat mai scurt.

Am iesit si eu. Am terminat si raportul (dublu). Ne auzim maine, succes si noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata baieti! M-am trezit si eu.

Va doresc sa aveti o zi cat mai frumoasa! Ne auzim in joc.

 

Noile logouri pentru fiecare topic au fost postate. Va astept parerile. Orice + este binevenit.

http://forum.b-zone....i/#entry2349351

Foarte frumoase, ca de obicei ii uimesti pe toti. Felicitari pentru munca depusa, diseara iti dau +.

 

# 7000.

Edited by TurnerC
Link to comment
Share on other sites

Parerile le postati la discutii nu acolo. Sunt frumoase Alpha287, ca si tine. :))

Felicitari alpha, ti-au iesit bine logourile, ai un + pentru munca depusa. Am iesit si eu, noapte buna bajeti, ne auzim maine }{

Buna dimineata baieti! M-am trezit si eu.

Va doresc sa aveti o zi cat mai frumoasa! Ne auzim in joc.

 

 

Foarte frumoase, ca de obicei ii uimesti pe toti. Felicitari pentru munca depusa, diseara iti dau +.

 

# 7000.

Neata la toti. bravo @@Alpha287, sunt foarte faine de la mine ai + :)

 

Va multumesc pentru aprecieri. Eram sigur ca o sa va placa. De asemenea va multumesc si pentru fiecare + acordat.

Link to comment
Share on other sites

Merge merge, 559 playeri. Sterge si pune iar adresa. HostName: B-Zone: RPG Server 1 [0.3x]

Address: RPG.B-Zone.Ro:7777

Players: 559 / 1000

Ping: 15

Mode: RO-RP v5.3.5

Map: LS-LV-SF

Am șters și readăugat, dar nu merge! Si poți observa rpg2 merge!!! Bai și aveam 3 licențe de luat, iar ies aia... NU mai fac best :(

 

FWA0c87.png

Link to comment
Share on other sites

Mama ce nervi am cu PC asta :( I-ar a trebuit sa imi reinstalez windowsul....

Ce mai faceti?

Sper sa apuc sa fac macar 50-60 puncte :(

 

Cand era FlameS lider si eu eram membru PD atunci, nu mai folosisem niciodata Fraps si luasem versiunea demo care facea screenshoturi doar .bmp (un SS=3mb). Raportul care trebuia sa fie postat avea 1-2 GB. Iti dai seama ca stateam un an sa-l uploadez pe imgur? I-am zis lui FlameS ca mi-am sters "din greseala" Fraps-ul si s-au dus si pozele :)) Ceva de genu si cu tine :))

Link to comment
Share on other sites

Cand era FlameS lider si eu eram membru PD atunci, nu mai folosisem niciodata Fraps si luasem versiunea demo care facea screenshoturi doar .bmp (un SS=3mb). Raportul care trebuia sa fie postat avea 1-2 GB. Iti dai seama ca stateam un an sa-l uploadez pe imgur? I-am zis lui FlameS ca mi-am sters "din greseala" Fraps-ul si s-au dus si pozele :)) Ceva de genu si cu tine :))

Nu... pana maine la 18:00 fac 50 puncte... :-J

Sper macar sa fac mai multe acolo... mna... o sa ii explic si lui AlexM cum sta treaba.... :-J

Ce mai faceti? Acum mi-am instalat GTA, intru imediat in game si dau pe raport ca nebunu =))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.