Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Sunt prezent baa :))

Ce mai faceti?

Tu esti nab

Eu nu mai fac spam, am facut destul, drept urmare posturile mele. :))

WTF, 7000 :))

Noapte buna baieti, ne auzim maine.

Se vede ca a inceput scoala, de abia mai faci un punct - doua la rutiera :)).

Succes!

Noapte buna

Noapte buna Turner!

Restuu ce mai faceti?

Noapte buna

Eu mi-am instalat niste moduri de dizain (skin, sampgui, map, radar etc) le incerc si ma joc maine cu ele ca imi e tare somn :))

Link to comment
Share on other sites

Ultimul meu post aici. Intr-un fel imi pare rau ca parasesc aceasta factiune minunata pentru ca nu voi mai avea ocazia sa dau amenzi, sa iau permise jucatorilor ce incalca regulile s.a.m.d, dar daca stau mai bine sa ma gandesc, locul meu este alaturi de prietenii si echipa mea in Red Dragon Triad. Va multumesc pentru tot ce ati facut pentru mine si, mai ales lui Alexm, pentru ca mi-a acordat sansa de a fi un ofiter al politiei. Oricand aveti nevoie imi puteti cere ajutorul si va ajut cu cea mai mare placere cu tot ce pot. Mi-a facut placere sa fiu aici, alaturi de voi. Nimic de reprosat. Sigur va intrebati de ce ies asa de repede. Pai... este simplu, am intrat in LSPD pentru ca s-a destramat RDT si am ales sa termin o perioada cu mafiile, nu avea rost sa o iau de la capat. Dar acum cu noul lider, Toha, ne reunim toti care eram atunci. Sper sa ma intelegeti si sa nu va suparati pe mine. Cel mai posibil va iesi si Teech alaturi de mine. Pastram legatura, mult succes! :*

 

Cu respect, Turner

Link to comment
Share on other sites

Ultimul meu post aici. Intr-un fel imi pare rau ca parasesc aceasta factiune minunata pentru ca nu voi mai avea ocazia sa dau amenzi, sa iau permise jucatorilor ce incalca regulile s.a.m.d, dar daca stau mai bine sa ma gandesc, locul meu este alaturi de prietenii si echipa mea in Red Dragon Triad. Va multumesc pentru tot ce ati facut pentru mine si, mai ales lui Alexm, pentru ca mi-a acordat sansa de a fi un ofiter al politiei. Oricand aveti nevoie imi puteti cere ajutorul si va ajut cu cea mai mare placere cu tot ce pot. Mi-a facut placere sa fiu aici, alaturi de voi. Nimic de reprosat. Sigur va intrebati de ce ies asa de repede. Pai... este simplu, am intrat in LSPD pentru ca s-a destramat RDT si am ales sa termin o perioada cu mafiile, nu avea rost sa o iau de la capat. Dar acum cu noul lider, Toha, ne reunim toti care eram atunci. Sper sa ma intelegeti si sa nu va suparati pe mine. Cel mai posibil va iesi si Teech alaturi de mine. Pastram legatura, mult succes! :*

 

Cu respect, Turner

Mult succes Turner. Mi-a facut placere sa fim colegi. O sa ne mai auzim noi! Mult succes in Red Dragon Triad! Poate mai pe viitor o sa intru si eu intr-o mafie... si poate am sa aleg RDT... mult succes!

A-ti vazut ca propunerea mea da roade ba =)) 22+ :):>

Link to comment
Share on other sites

Hello good afternoon

Excuse me I'm not inactive on forum at all but on discuss topic no one speaks english so I prefer to not post :)

I just missed meeting and training yesterday night and I'm sade :(

Link to comment
Share on other sites

Hello good afternoon

Excuse me I'm not inactive on forum at all but on discuss topic no one speaks english so I prefer to not post :)

I just missed meeting and training yesterday night and I'm sade :(

It's ok.

Send a PM to Fulga to post here, you can discuss with nuba nuba all day long :))

Link to comment
Share on other sites

Salut la toti, bine ai revenit alex, acum esti in forta cu pc nou, faci 300 de p la raport :)). Bun venit EL tay, cu siguranta ne vom intelege bine si vom colabora... orice nelamurire intampini, poti apela cu incredere la noi ca-ti vom oferi ajutorul necesar.

Noapte buna bajeti^^

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.