Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Buna seara! Cred ca postez de prima data aici, defapt sunt membru de cateva zile :)

Am facut o sugestie serverului, daca sunteti de acord cu adaugarea acesteia, nu m-as supara daca dati +1

Link: http://forum.b-zone.ro/topic/174219-adaugare-un-sistem-nou-pentru-pd-si-ttc/

Link to comment
Share on other sites

Buna seara! Cred ca postez de prima data aici, defapt sunt membru de cateva zile :)

Am facut o sugestie serverului, daca sunteti de acord cu adaugarea acesteia, nu m-as supara daca dati +1

Link: http://forum.b-zone.ro/topic/174219-adaugare-un-sistem-nou-pentru-pd-si-ttc/

Hai ca-i interesanta propunerea si e mai RP asa.+1

Link to comment
Share on other sites

 

 

tot ce vad in videoclipul tau e ca eu fac spam pe /r cu am 69 de puncte la raport :)))

 

Ma duc la somn, maine teza la biooo, paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Si ce ma ca ai 69 ce numar senzational :))

 

Noapte buna:

Link to comment
Share on other sites

Felicitari Guess, eu mai am de asteptat pana la sublider, dar ma bucur enorm ca ai primit, doar suntem prieteni buni :*, dupa 1 an si 4 luni aproape.. a venit si soare pe strada noastra.

Si inca nu stii multe, scuze ca postez aici, dar LSPD este familia mea.

O sa vina si soare pe strada voastra mai repede decat ai crede. Raspunsul se afla printre randuri :*

Ps: posibile greseli sunt de pe telefon

Link to comment
Share on other sites

@@Just xeS, iesi acas` cauta-ma in game vreau sa iti fac o oferta pe Car Rent SF am prins o un biz mai scump si vreau cash nu vrea alt biz.. Si tu ai licitat ti-l las la cat ai licitat.

 

 

Maxtreme de ai fi doar pe rpg1 si mai s erios poate ai fi fost tu acolo

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna, o sa ies si eu in 20 de minute!

 

Mai postati rapoarte, pe imgur/photobucket daca ma iubiti :*

 

Aaa da new avatar & signature

 

Edit:

 

O intrebare, daca va puneti background la profil vi se face si voua un contur gri, mai ales sub Reputation Given/Recived si alea?

Edited by nWo GuessWhoo
Link to comment
Share on other sites

Noapte buna, o sa ies si eu in 20 de minute!

 

Mai postati rapoarte, pe imgur/photobucket daca ma iubiti :*

 

Aaa da new avatar & signature

 

Edit:

 

O intrebare, daca va puneti background la profil vi se face si voua un contur gri, mai ales sub Reputation Given/Recived si alea?

Noapte buna. Felicitari pentru sublider. Cum de ai luat? Cine ti-a dat?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.