Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut, ma scuzati ca nu am putut sa vin la activitatea de azi, am avut treaba in gradina de dimineata pana acum. Si nu prea am chef sa intru in samp acum. Ne auzim mai incolo, bafta :)

Link to comment
Share on other sites

@, asta si merita ca prea multi si-au luat infernus si acu is plini de figuri si smecherii :))

@@Botys Ghytza, acest tip chiar merita sa ii fie luat carnetul, daca nu i l-ai luat tu il iau eu :)) am 2 filmari cu el cand a rupt contrasensu :D

 

Link to comment
Share on other sites

@, Ba ba ba...vezi ca si eu am infernus, ce vrei sa insinuezi? :)) Eu nu am figuri si fite! :(EU am #VALOARE si #TALENT!! B-)

Sa nu uiti asta! :))

Voi, ce mai faceti ma?! Eu mai am 5-6 poze si termin cu bestu'. :) Fara punctele de la kill si ce nu se mai pune. :)

Edited by fpsmaNN
Link to comment
Share on other sites

@, asta si merita ca prea multi si-au luat infernus si acu is plini de figuri si smecherii :))

@@Botys Ghytza, acest tip chiar merita sa ii fie luat carnetul, daca nu i l-ai luat tu il iau eu :)) am 2 filmari cu el cand a rupt contrasensu :D

 

I l-am luat, stai calm .. Cum sa ratez 1 punct asa usor? =))

 

Bafta tuturor. Ies si eu, ne auzim mai pe seara/maine probabil.

Link to comment
Share on other sites

@, am uitat sa precizez, eravorba despre cei de lvl 15 si mai mic :)) noi astia care jucam de un an sau mai mult pe comunitate am stat sa muncim la greu pentru masina aceea si acum cu noi updateuri fiecare isi permite :D

Link to comment
Share on other sites

Obisnuiti-va cu posturi, o sa fiti bombardati pana treceti in swat.

Sunt multi jucatori care se oftica si va reclama imediat, aveti grija cum le vorbiti, chiar daca va enervati incercati sa-i respectati.

 

 

Ne vedem in joc S@L

Link to comment
Share on other sites

@, Eh si tu acuma... :)) Intr-un fel este adevarat, dar acuma.. s-a modernizat server-ul si mno.. donezi putin gata ai bani masini...ca si eu stiu cum era inainte, eu joc din 2013. Dar nu mai joc pe contu' care-l aveam pe atunci din diferite motive si... :)

@@PadE, Crede-ma ca ma abtin sa nu le zic 2-3 si le vorbesc cat de frumos pot! ;) Cati m-au injurat pana acuma...nu mai zic, dar nu imi bat capu' sa le fac post sau altele, ii las in lumea lor de baste si injuraturi. :)

Off... fix cand mai am putin sa fac best, nu am chef sa intru sa stau cu radaru'. :))) Ne auzim. :*

Link to comment
Share on other sites

@@GmbH, O vai mersii! :)))) :P

Baaa...:O Dupa 6-7 ore azi de alergat dupa unu sa-i iau carnetu', abea acuma am reusit! :| Deobicei nu ma duc sa iau carnetele daca nu ii prind, dar asta m-a enervat la culme.. toata ziua a facut misto de mine.

Voi ce mai faceti?! :)

Link to comment
Share on other sites

@, spameriiii numa +1 urmariti ba :)):)) si nu mai fugi 7 ore dupa un nab :)) eu am fugit 3 zile :)):)) da ma si alergat toata ziua mereu cand ii dadeam 3 somatii ii dadeam wanted il bagam jail sau il baga cnv si dupa dadea /q mam chinuit 3 zile pana lam turnat la cnn :))

Link to comment
Share on other sites

@@GmbH, Uite cine face +1!! :))) Ba, la mine s-a intamplat exact la fel! :O De dupa-amiaza tot il alerg si cand ma duc langa el, fuge si baga si nos...inca un motiv sa iau carnetu'... inca o dovada...incepe sa imi placa pe aici :))

Hai hai gata cu +1, eu macar am un motiv bun, vreau sa fac 400posturi, dar voi!? :))

Link to comment
Share on other sites

@, tibi si tu cu +1 ? :)):)) nu va mai saturati ma va place +1 ca shaorma cu de toate

@, ba gata cu +1 te rog :))

@, merge gta v si pe win 7 ?

Edited by GmbH
Link to comment
Share on other sites

@@GmbH, Hai ba inca 10posturi sa mai fac si eu si dupa nu va mai bag in seama 2luni! :)))

Macar sa zic ceva util, deci, asa dar si prin urmare, gmbh are coarne. Nu, nu asta, acuma zic: Daca unu are deja wanted, l-am luat cu radaru, il somez pe /m si nu raspunde, tot pot sa ii dau neconformare ordin nu? Si daca da, il pot si arresta? Avand wanted mai mare... dar totusi e si wanted dat de mine care trebuie sa il arestez. Astept un raspuns sau mai multe! :)

Hai cu +1 prin ce am intrebat eu, voi raspundeti eu zic ''Multumesc'' :))

Link to comment
Share on other sites

@, Cristina, Cristinaaaa :O Tu vrei sa mor?=))) Pai eu pana ajung la 1.000posturi mai am de suferit!:))) Ma chinui cu 400, tu imi zici de 1.000! :O

Am inca un post, yeeee, da degeaba ca nu a pus dovezile ala! :)) Si stiu la ce se refera, am dovezi 4-5 videoclipuri si 2-3poze sa ii pun la reclamatie, toata ziuaaaaaaaa m-a alergat! :| Dar nu ma obosesc cu el! :)

Link to comment
Share on other sites

Ce spam sa facut aici de cand sa recrutat botysghitza fpsmann the best +1 :)):)) :))

Ce mai faceti bah ?

Nu sunt eu de vina, eu postez aici doar cand trebuie. Nabu ala de fps face spam deja prea mare ....

 

Eu am deja 1800 posturi, ce vreau mai mult .. :)))

 

 

Neata tuturor. Acum m-am trezit si eu si ma bag putin in game. Dupa plec la biserica si ne auzim pe la 12. :)

Link to comment
Share on other sites

Neata feteleee! :* M-am trezit si eu acuma 1ora si nu mergea forumu' sa fac spam iar! :)) O sa ma mai pun sa fac cateva puncte cu radaru si dupa stau linistit pana duminica, ne auzim in game, pwp! :*

@@Botys Ghytza, Tie ce nu-ti convine ba? :)) Daca eu am un scop in viata, acela fiind de a face 400posturi, ce te bagi tu. ai!? :)) Ia zi-mi tu mie. :| Pai ia vezi mai baiatule mai, ca ne suparam mai. Hai PA! X(

Link to comment
Share on other sites

Neata feteleee! :* M-am trezit si eu acuma 1ora si nu mergea forumu' sa fac spam iar! :)) O sa ma mai pun sa fac cateva puncte cu radaru si dupa stau linistit pana duminica, ne auzim in game, pwp! :*

@@Botys Ghytza, Tie ce nu-ti convine ba? :)) Daca eu am un scop in viata, acela fiind de a face 400posturi, ce te bagi tu. ai!? :)) Ia zi-mi tu mie. :| Pai ia vezi mai baiatule mai, ca ne suparam mai. Hai PA! X(

Ni la el ma, ni la el. Fa ma 400 posturi, am mai facut acum eu unu sa iti indeplinesti scopu vietii. pwp :*

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.