Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Cu parere de rau e nevoie sa ma despart de prietenii pe care i-am adunat in mai mult de 4 luni. Nu doresc sa ii enumar cred ca se simt ei. Guess, multumesc enorm de mult pentru sansa, rank-uri si multe alte sfaturi, multumesc ca m-ati ajutat cand eram mai mic si prostut (nu ca si acuma prost).Nu voi uita LSPD niciodata. Iar cand mai am timp de samp atunci sper sa ma primesti inapoi ca voi veni cu drag. Inca odata va multumesc pentru tot si imi pare foarte rau ca a trebuit sa ma despart de voi.

 

 

Lieutenant Berti

Link to comment
Share on other sites

@@Berti, Multa bafta in continuare si poate cu timpul o sa mai fim odata colegi. :)>-

 

Neata LSPD ce faceti, eu tocmai ce m-am trezit si plec cu treaba prin oras :D ne vom auzi dupa ora 10 cu forte pentru noul raport de saptamana aceasta :)

Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor. Acum am venit și eu de la liceu și mă bag în game.

 

 

Pfff ..... Cât de nab pot să fiu ..... Pe săptămâna 13.04 - 19.04 am avut doar 148 puncte ... =))))) Firar mama ei de treabă ... :)))

 

Ne auzim în game nabilor! ;)

Link to comment
Share on other sites

Salutare Serifilor! Am vazut ca s-a postat raportul pe rpg.b-zone.ro :X si vreau sa ma laud si eu acilea la discutii cate puncte am ca na nici eu nu am crezut cand am vazut :)) vorbim in Game ca nu vreau sa incep sa fac + pe forum ca am destule :P

4q7YrdW.png

Link to comment
Share on other sites

@@South Max, ma bucur ca nu te mai vad pe [/r]. Ocupai mult loc degeaba :)). Mai bine ca te-ai dus la hitmeni, mai imparti prostia cu ei.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Glumesc, imi lipsesti... caine rau!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ce-i cu gluma asta de nab ? :))

 

PS: Da, da, maff =))

Link to comment
Share on other sites

Ce mai fac baietii si naba, felicitari celor ce au luat best era si momentul mult asteptam sa vedem rezultatul primului raport :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.