Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Nu a fost abuz de functie. De ce nu dai FW alora pe care i-am reclamat? In regulament nu scrie ca nu ai voie sa faci posturi de pe alte conturi, sa mor eu ca mi-ati banat toate conturile ba Jackie dii

Link to comment
Share on other sites

@@SiR ArT1, A fost abuz de functie, si nu ma refer la faptul ca ai reclamat colegii de pe alt cont ci la faptul ca ai confiscat licente aiurea + altele. Membrii nu vor fi sanctionati deoarece acele reclamatii nu sunt valide. Te rog sa nu mai postezi aici deoarece nu mai faci parte din aceasta factiune si nici nu vei mai face vreodata. Sunt foarte dezamagit de tine, te credeam un tip de treaba dar ti-ai batut joc in cel mai mare hal.

Link to comment
Share on other sites

@, Exista o vorba "Fereste-ma doamne de dusmani ca de prieteni ma feresc singur" sper sa tii minte ca te va ajuta in viata. Oricum si mie imi pare rau de cel abuz, dar am avut motivele mele si in plus mai am alte conturi si as putea sa intru iar in orice factiune, dar este o pierdere de timp. Adica de ce sa-ti consumi cei mai frumosi ani a-i vietii in spatele unui joc fictiv.. Bafta! Gigs, sper ca o sa inveti candva limba romana, de la tine a inceput totul.

Link to comment
Share on other sites

@@Jackie Dee, pai ce nu intelegi? Lasa ba ca mai castigat o sa fiu eu decat voi. Tu bucura-te ca ai admin, eu o sa ma bucur de succesul vietii pe care il poate avea un om. I-am reclamati, deoarece voiam sa scap de nobi, voam sa am niste colegi de treaba cu care am ce vorbi, etc.

Link to comment
Share on other sites

@SiR ArT1 Iti mulțumesc pentru reclamația de la admin , eu am incercat sa imi scot colegii cum am facut de foarte multe ori fară sa ştie ei.Oricum esti o cauză pierdută.Ti-ai batut joc de această factiune , nu meritai sa fii aici.

Link to comment
Share on other sites

Ma scuzati ca ma bag si eu, dar Sir Art, ai stricat toata factiunea dupa parerea mea, iti bati joc, injuri si jignesti pe toata lumea, eram un colectiv unit, pana sa apari tu pe conturi secundare si sa te bagi oriunde, nu meritai sa faci parte din factiune.

Exista sectiunea de complains sau PM la lider, nu avem nevoie de pareri de la newbie.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.