Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@,Succes in continuare!

Link to comment
Share on other sites

Acesta va fii ultimul meu post aici baieti sa aveti grija de voi, mult succes in tot ceea ce faceti, va doresc sa ajungeti la rank-uri cat mai inalte, macar pana unde am ajuns eu. Ne mai auzim in game daca e, bafta tuturor, sunteti extraordinari, nu am cuvinte. Remember Captain Williard.

Link to comment
Share on other sites

Acesta va fii ultimul meu post aici baieti sa aveti grija de voi, mult succes in tot ceea ce faceti, va doresc sa ajungeti la rank-uri cat mai inalte, macar pana unde am ajuns eu. Ne mai auzim in game daca e, bafta tuturor, sunteti extraordinari, nu am cuvinte. Remember Captain Williard.

Poate ca te-am influentat putin sa retragi prima data, dar acum chiar nu mai incerc, e decizia ta si faci ceea ce crezi tu ca e cel mai bine pentru tine. Mult succes in continuare si in viata reala.

Sa nu uit si de Ionuc, a fost un membru vechi in departament, de incredere si cu foarte multa experienta, imi pare rau ca ne-a parasit si el.

Remember Mr.Ionuc, TibiStanciu, Williard, Slide, Bogdan, Innocent, se pare ca gerda veche a acestui departament decide sa ne paraseasca.

Speram sa va putem duce munca mai departe si sa mentinem acest departament printre factiunile de elita ale serverului.

Link to comment
Share on other sites

@, Nu am putut sa iti las un mesaj pe demisi, dar iti las aici.Imi pare rau ca ai plecat din LsPd..Ai fost un membru bun, activ si serios..Iti doresc bafta mai departe si esti adaugat la Legende.

Link to comment
Share on other sites

Acesta va fii ultimul meu post aici baieti sa aveti grija de voi, mult succes in tot ceea ce faceti, va doresc sa ajungeti la rank-uri cat mai inalte, macar pana unde am ajuns eu. Ne mai auzim in game daca e, bafta tuturor, sunteti extraordinari, nu am cuvinte. Remember Captain Williard.

Pacat ca pleci... Ne mai auzim pe TS! Succes!

Link to comment
Share on other sites

Salutare colegii. Sper ca ati retinut cine sunt, zic asta in caz ca nu stiti si sa nu dati report. Cum o duceti cu rapoartele ? Eu l-am terminat. Am si 2 posturi. Ma omoara laur ala si zice ca cica bug :)) omg.

 

Daca i am dat o amenda gresita am dat clear apoi aia buna, e de FW ?

Cine vrea nrg-500 care merge singur, sa il contacteze Seth. plus, Ofer lectii de deagle =))https://www.youtube.com/watch?v=LVyUQWJxd6Q&feature=youtu.be

 

Mincinosulee. Ala nu a fost 3/3 ci 4/3 ai ratat una. In fine cu tinta default ai tras frumos.

Edited by PaterNo din LV Taxi V I P
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.