Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

re

Primesti un avertisment in joc. Ce post e asta? Serios... Daca ai fi scris doar "salut", era altceva. Nu e prima data cand se intampla si ti-a atras si Piticul atentia.

Salut.

Link to comment
Share on other sites

Primesti un avertisment in joc. Ce post e asta? Serios... Daca ai fi scris doar "salut", era altceva. Nu e prima data cand se intampla si ti-a atras si Piticul atentia.

Salut.

Probabil nu a inteles intrebarea mea :)))

----

Neataaaaaa.

Link to comment
Share on other sites

si ti-a atras si Piticul atentia.

 

Pardon. Nu mi-a atras atentia . Mi-a intrebat daca pot saluta cu o singura litera :)

 

Si intr-un fel nu inteleg... ce legatura are forumul cu jocul ? :|

Edited by DragoNNu
Link to comment
Share on other sites

 

Si intr-un fel nu inteleg... ce legatura are forumul cu jocul ? :|

Nu te ambala , asa a fost robotel mereu :) Nu esti nici singurul si nici ultimul :P

Link to comment
Share on other sites

Pardon. Nu mi-a atras atentia . Mi-a intrebat daca pot saluta cu o singura litera :)

 

Si intr-un fel nu inteleg... ce legatura are forumul cu jocul ? :|

 

1. Piticul era sarcastic. Salutai in doua litere si el te-a intrebat daca nu cumva poti chiar si in una singura.

2. Ai fi vrut avertisment verbal la primul "re" si warn up pe forum la al doilea? Cantareste-ti situatia mai bine inainte sa pui o intrebare care tinde spre a judeca pe cineva.

Link to comment
Share on other sites

Salut! Ce faceti? Azi nu m-as duce la scoala, sunt putin racit da nu pot sa profit...

Anna dar nu serversti SA:MP? :)) Cel putin eu nu te vad :-??

 

Eram la scoala atunci.... o.O

Link to comment
Share on other sites

1. Piticul era sarcastic. Salutai in doua litere si el te-a intrebat daca nu cumva poti chiar si in una singura.

2. Ai fi vrut avertisment verbal la primul "re" si warn up pe forum la al doilea? Cantareste-ti situatia mai bine inainte sa pui o intrebare care tinde spre a judeca pe cineva.

Si tu scrii cu 1.blabla ; 2.blabla ca playerii newbi? :))

Link to comment
Share on other sites

Hai noroc. Ce faceti?

Am venit si eu de la scoala, ma pun sa-mi fac ceva de mancare poate gust si ceva sa-mp.

Am de invatat la istorie si la geografie.

Azi mi-a adus teza la romana :).

Sa inteleg ca Ana e singurul refugiu al celor care intra in "conflict" cu Eduard ;))

Link to comment
Share on other sites

Mda.. ma rog.. ce mai zici ana ?:S

 

Uite prin MTA. Pierd timpul aiurea. Amu' ma apuc de proiecteeeeeeeeeeeeee. :D

 

Sa inteleg ca Ana e singurul refugiu al celor care intra in "conflict" cu Eduard ;))

 

Eu? :O Niciodata. :))) Probabil doar de forma. :)))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.