Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Salut,maine am lucrare la romana,vineri teza la mate

Salut.Pfff,si eu am test maine la chimie,si vineri teza mate X_X

Va merge serverul?

Link to comment
Share on other sites

Nume: Phantom

Rank: 1

Este propunerea mea numarul: 1

Propunerea: Sa se adauge la wanted list-ul nostru - Wanted 1 pt. Insulte, Intimidari, Misto-uri si Hartuiri (Ex.: Cineva se aseaza in drumul unui agent F.B.I pentru a-l bloca; sau cineva loveste masina unui agent F.B.I cu ajutorul unei alte masini pentru a-l incetini).

Alte precizari: Avem nevoie de un asemenea wanted deoarece unii civili isi bat joc de noi, de nervii nostrii si de timpul nostru, iar noi trebuie sa induram, deoarece regulamentul nu ne permite sa ripostam in niciun fel.

 

S-a discutat in ultima sedinta a liderilor de departamente. Se considera ca existenta unui asemenea wanted ar duce la abuzuri si s-a hotarat neintroducerea in regulament.

Daca te incurca in timp ce esti dupa un suspect, ii poti da complice (doar cu dovezile de rigoare).

Daca intra in repetate randuri cu masina in tine, ii poti da wanted pentru "cop attack".

Daca te jigneste, faci poze si fie ii faci reclamatie la Complaints, fie ii dai pozele unui admin.

Link to comment
Share on other sites

Salut, o zi obositoare ziua de azi, o colega a facut cunostinta cu sfantu 3 la teza la istorie :)).... astept poate maine imi aduce notele la fizica/chimie.

Ce mai ziceti?

Link to comment
Share on other sites

Vezi sa nu te imbeti. :))

Bafta afara.

 

Mda.Wipe la serverul de MC, chiar cand imi terminasem si eu mega ultra casa mea :X:((

 

 

E o mare prostie, acesta este al doilea wipe care se da la serverul de minecraft.

Oricum, m-am lasat de minecraft, nu are rost... stii la ce ma refer.

 

___________________________________________________________________

 

 

Noapte Buna!

Link to comment
Share on other sites

E o mare prostie, acesta este al doilea wipe care se da la serverul de minecraft.

Oricum, m-am lasat de minecraft, nu are rost... stii la ce ma refer.

 

___________________________________________________________________

 

 

Noapte Buna!

Nu ai cu cine...nu ai cu cine ma...

Stii cat m-am chinuit sa fac casa?

Mai mult m-am chinuit sa fac MATERIALELE necesare pentru proiectare si pentru ce?...

 

O facusem din Wooden Slab care nu ia foc si din Cobble (fundatia),geamuri in tavan,balcon...

Si chiar ii ziceam Piticului asta seara , hai ma sa ne apucam de mina... si apuca-te acum de mine =))

 

Ma pun la citit.

Maine dau test la Romana si vreau sa iau Ten. :X

 

Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.