Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Raportul paznicului in inchisoare Nr 5.

Raport intocmit de membrul National Guard:

Rank: 1 [Private]

În decursul acestei saptamani mi-am facut datoria astfel:

Numarul de detinuti care au primit punish: 108 > http://s1308.photobucket.com/user/Rough17/library/Raport%20de%20activitate%20nr%205/PUNISH?sort=3&page=1

Numarul de arestari facute in jail: 36 > http://s1308.photobucket.com/user/Rough17/library/Raport%20de%20activitate%20nr%205/ARREST?sort=3&page=1

Numarul de detinuti scosi pentru heal: 29 > http://s1308.photobucket.com/user/Rough17/library/Raport%20de%20activitate%20nr%205/CUFF?sort=3&page=1

Numarul total de puncte acumulate: 108 + 36 + 29 = 173 Puncte.

Rapoarte anulate: 0.

Observatii: Data viitoare cu siguranta voi fi mai activ. Scap si eu de teze

Mentiuni: Am avut niste probleme, care m-au facut sa intarzii cu raportul ultimele 2 dati. Imi cer scuze, va asigur ca raportul de activitate va merge mai bine de acum :).

Obiective pe viitor: Fara rapoarte anulate.

 

Ai greșit topicu', aici sunt discuțiile. :))

Link to comment
Share on other sites

Ce faceti ? Am postat si eu raportul intru pana pe seara in joc si dupa ma duc la distractie :X doar e sambata seara pwp :* !

 

, tie iti face post, iar la mine se preda la prima somatie ia uite aici =)) !

 

Q94EkdM.png

Link to comment
Share on other sites

Ce faceti ? Am postat si eu raportul intru pana pe seara in joc si dupa ma duc la distractie :X doar e sambata seara pwp :* !

 

, tie iti face post, iar la mine se preda la prima somatie ia uite aici =)) !

 

Q94EkdM.png

 

=)))))))))))))))))))))) omg

Peiu, Peiu dă-ne și nouă niște VALUARE te rugăăăăăăăăăăăăm. =)))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Salutari ce mai faceti?
Ba eu nu am inteles ceva, maine avem war-u la ora 20:00 corect? si sedinta la 19:00 ?

Link to comment
Share on other sites

Salutari ce mai faceti?

Ba eu nu am inteles ceva, maine avem war-u la ora 20:00 corect? si sedinta la 19:00 ?

 

Exact.

Dar cred că totuși sedința nu trebuia mutată, mi-e indiferent.

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, se pare ca pana aici am reusit sa ajung. Primul meu departament, NG :)). M-am simtit bine aici si as mai fi stat dar, cred ca n-o sa mai apuc asta ;/.. mi-a facut post ala din Southern Pimps ca i-am dat Su 2 + /arrest, de unde sa stiu ca lawyers pot sta dupa opengate 1, am 2/3 fw si ma asteapta exilarea. Ne mai auzim in viitor daca e, salut. ThundeR, thanks alot for helping me. You're an extraordinar member and i hope you will get bigger. Cya!

 

Daca nu voi fi sanctionat uitati ce am scris mai sus

Link to comment
Share on other sites

Rough17 : Your Welcome anytime if you got a chance to stay with us am ready to help and explain Thanks
Honey : yea told you why its fun to spend here after make sure /wanted is clear at night :))
BlackHawk : i know what you mean am like you till am starving to death

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, se pare ca pana aici am reusit sa ajung. Primul meu departament, NG :)). M-am simtit bine aici si as mai fi stat dar, cred ca n-o sa mai apuc asta ;/.. mi-a facut post ala din Southern Pimps ca i-am dat Su 2 + /arrest, de unde sa stiu ca lawyers pot sta dupa opengate 1, am 2/3 fw si ma asteapta exilarea. Ne mai auzim in viitor daca e, salut. ThundeR, thanks alot for helping me. You're an extraordinar member and i hope you will get bigger. Cya!

 

Daca nu voi fi sanctionat uitati ce am scris mai sus

 

Termin-o, ca nu-i chiar asa. Nu mai stii sa citesti?! Nu stii regulile din jail?! Pai sa mai stai o luna acolo, pan' le inveti.

 

- In caz ca doriti sa vizitati pe cineva, ii spuneti la gardian ca doriti sa vizitati pe X si asteptati in prima camera pana va aduce un gardian detinutul.

- In caz ca sunteti lawyer procedati la fel ca in cazul unei vizite.

 

'neata, fetele. Imi bag un film ceva, sa adorm la loc. E deabia 07:45, nu inteleg ce-i cu mine treaz la asa o ora. :((

Link to comment
Share on other sites

 

Termin-o, ca nu-i chiar asa. Nu mai stii sa citesti?! Nu stii regulile din jail?! Pai sa mai stai o luna acolo, pan' le inveti.

 

- In caz ca doriti sa vizitati pe cineva, ii spuneti la gardian ca doriti sa vizitati pe X si asteptati in prima camera pana va aduce un gardian detinutul.

- In caz ca sunteti lawyer procedati la fel ca in cazul unei vizite.

 

'neata, fetele. Imi bag un film ceva, sa adorm la loc. E deabia 07:45, nu inteleg ce-i cu mine treaz la asa o ora. :((

 

 

Prea mult wank, d-aia esti treaz.

Link to comment
Share on other sites

@, Buna dimineata si tie :3

 

#Salut National Guard, ce mai faceti? In primul rand bine v-am regasit :* iar in al doilea rand sper sa ne intelegem bine ca la inceput, sa nu existe certuri.

#M-am reintors printre voi deoarece aici mi-am facut multi prieteni si este un departament foarte placut pentru mine, ne mai auzim in game :X

Link to comment
Share on other sites

@, Welcome.

Bine ai revenit, nu stiu daca te-am prins sau mai prins, acum 6 luni cand eram si eu aici rank 4 :)) sunt [pH]Xperience poate ma stii

Link to comment
Share on other sites

Yenoh pai, ce reguli sa mai stiu daca toti aia imi spuneau ca am actionat gresit :-?

 

Stiu. Ca si mie mi s-a spus c-ai actionat gresit. Tocmai din acest motiv, cand mai ai probleme de genul asta ma intrebi pe mine. Oricum, raman la parerea ca ti-ar prinde bine inca 4 saptamani de jail.

 

 

 

@, Buna dimineata si tie :3

 

#Salut National Guard, ce mai faceti? In primul rand bine v-am regasit :* iar in al doilea rand sper sa ne intelegem bine ca la inceput, sa nu existe certuri.

#M-am reintors printre voi deoarece aici mi-am facut multi prieteni si este un departament foarte placut pentru mine, ne mai auzim in game :X

 

Ieri n-am mai apucat sa terminam discutia. Doar c-o incep altfel acuma, cu "Bun (re)venit!". O continui la fel... Sper ca de data asta sa si ramai.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.