Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bine v-am regasit prieteni,ma bucur ca m-am alaturat din nou voua :3 Sper de data asta sa nu intervina nimic si sa stau cat mai mult aici.

Mersi @@yenoH pentru sansa si @ ca ai dat testul cu mine :* te iubesc naba

@@Peiu S4F, mai deschide si tu telefonul ala din cand in cand.. :-W

Prima seara la jail si deja mi-am tocat nervii,noroc ca mi-am facut rezerve. :))

Ne vedem maine in game,noapte buna.

 

Edited by AlexNicko
Link to comment
Share on other sites

Umblam pe internet, locul unde totul este foarte educativ si frumos. Lucrul pe care l-am invatat astazi este acesta:

 

4m inv@7@7 $@ v0rb3$c k oon c0kl@r.

 

Daca vreti sa incercati si voi, va las un link aici: http://www.anunturigarla.ro/cocalar_convertor/

 

Tutorialu' e simplu:

 

- Apasati click STANGA pe link,

 

- Scrieti textu care trebuieste sa fie convertit

 

- Apasati click DRAPTA pe text si apasati click STANGA pe Copy.

 

- Apasati click DRAPTA pe forum si dupa PASTE.

 

C3 p@r3r3 @v37i? =))

Edited by Rough
Link to comment
Share on other sites

@@DooMasteR cum naiba ai facut aia??? Hackeeeeeeeeeeer

 

Salut NG, maine ma urc in avion si nu ma dau jos pana in Franta, unde o sa stau in jur de 14 zile deci.... Spor la rapoarte!

 

Ia uite, mai sunt si sef de pagina.

Edited by AT Sparros
Link to comment
Share on other sites

 

Nick: DigitAl

Rank: 2

Nelămurire: Daca no-drept pleaca cu barca pe apa si eu ii urmaresc. Ei incep sa traga in mine cand sunt aproape de ei si barca bubuie se considera kamikaze sau nu?

SS/Video (doar dacă e cazul): -

Alte precizări: Barca nu este ca si masina sa se opreasca instant, ii trebuie mai mult timp pentru a se opri.

 

 

In ce sens ii urmaresti? Esti si tu cu barca? Esti pe jos(inoti)? Esti cu elicopterul? Specifica.. Cred ca si tu erai cu barca, deci daca barca ta a luat foc si tu ai continuat sa te bagi in ei, in timp ce barca ta era in flacari, da, se considera kamikaze, adica nu stiu cum a fost, daca ai o filmare sau ceva poate ne arati si noua. Daca ai facut dreapta cu barca sau stanga cand ti-a luat foc si au venit ei spre tine atunci nu se considera kamikaze, daca n-am filmare n-am cum sa-ti spun concret. Kamikaze e atunci cand iti dai foc la masina si te duci langa cineva si explodezi efectiv langa ei...

 

@, Bafta-n Franta, sa ne dai si noua o vedere si sa nu uiti sa-ti bei ceaiu' de la ora 5. :))

 

 

Link to comment
Share on other sites

@, Hmmm am scăpat de tine două săptămâni ! yeyyyy partyy :X

 

Cum stăm cu waru care veniți ?

Cred că îmi fac și eu apariția dacă nu ies nicăieri în seara asta.

Totuși fac o învoire preventivă.

Link to comment
Share on other sites

@, Hmmm am scăpat de tine două săptămâni ! yeyyyy partyy :X

 

Cum stăm cu waru care veniți ?

Cred că îmi fac și eu apariția dacă nu ies nicăieri în seara asta.

Totuși fac o învoire preventivă.

 

Eu aveam inactivitate dar am rezolvat mai devreme si vin si eu la war :)) sper sa ii capacim bine !

Link to comment
Share on other sites

@@Costel S4F, Sunt pașnici, le dăm să sară.

 

Eu vreau war cu ăia a lui @, că tot îi laudă el, încă nu a simțit cum e să fi ținut în spawnkill de NG, dar cred că îi fac o vizită mai pe seară.

 

ii facem dupa war =)) am fost si eu o data la el in HQ si erau doi-trei afk cu tot cu el .. deci e clar ce ne fac ei pe noi !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.