Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Maine scoala de la 8 si eu nu m-am culcat inca,csf...n-ai csf

Neata,pentru atunci o sa-mi vedeti postu :))

 

Eu sunt de la 8 la munca, am avut o petrecere si m-am culcat la 4, ce crezi? Am dormit 3 ore... sunt lesinat, m-am trezit buimac si nu stiam de capu' meu, slava Domnului ca exista #coffee. :X

Link to comment
Share on other sites

@@InSaNe S4F,Faza e ca nu m-am culcat tocmai cand am dat acel post :)) La 4 juma abea am atipit,mi-a sunat alarma la 7 juma,din ce imi mai amintesc,abea am apucat sa pun mana pe telefon si sa o sting ca am adormit la loc,si ca prin minunu la 8:45 abea m-am trezit,noroc ca stau la 2 pasi de liceu si am ajuns la timp :))

Link to comment
Share on other sites

Salut! Voi va plangeti ca sunteti de dimineata? Eu ma plang ca incep orele la 12:30-13:30 si imi doresc nespus sa fiu de dimineata :((( Cel mai naspa sa fi dupamiaza...

Va pwp, am plecat la scoala. :*

Link to comment
Share on other sites

Help cineva? Am reinstalat gta, iar acm cand intru gta nu se deschide daca intru in samp imi da crash direct.. :/ Nu stiu ce sa-i fac, il mai reinstalez poate merge.

Sper din tot sufletul sa nu reusesti sa-l faci.

Link to comment
Share on other sites

Sper din tot sufletul sa nu reusesti sa-l faci.

 

Poate scapi de mine in seara asta dar maine te terorizez, ms de clear <3, Snickers si Khiba succes, Snickers cand vei intra iar sa stii ca tot r2 raman :D te astept

 

Hmm l-am facut, skin-ul asta : http://imgur.com/a/Hz7vMsau http://imgur.com/a/FL9D0 ?

Edited by racalu
Link to comment
Share on other sites

 

Poate scapi de mine in seara asta dar maine te terorizez, ms de clear <3, Snickers si Khiba succes, Snickers cand vei intra iar sa stii ca tot r2 raman :D te astept

 

Hmm l-am facut, skin-ul asta : http://imgur.com/a/Hz7vMsau http://imgur.com/a/FL9D0 ?

Tie iti trebuie un skin personalizat.

Pe piept sa scrie "racalu" si pe spate "sacalu". Ca sa bagi lumea in boala!

Link to comment
Share on other sites

 

Poate scapi de mine in seara asta dar maine te terorizez, ms de clear <3, Snickers si Khiba succes, Snickers cand vei intra iar sa stii ca tot r2 raman :D te astept

 

Hmm l-am facut, skin-ul asta : http://imgur.com/a/Hz7vMsau http://imgur.com/a/FL9D0 ?

Pe cel cu 68 in fata il am si eu adica pe al doilea.
Link to comment
Share on other sites

E smecher cand ai r2 de 2 aproape 3 luni si cand trebuie sa primesti rank 3 mai primesti un fw cu cateva ore inainte de rank

Tie iti trebuie un skin personalizat.

Pe piept sa scrie "racalu" si pe spate "sacalu". Ca sa bagi lumea in boala!

Un program de editat?? ??

Link to comment
Share on other sites

E smecher cand ai r2 de 2 aproape 3 luni si cand trebuie sa primesti rank 3 mai primesti un fw cu cateva ore inainte de rank

 

Un program de editat?? ??

 

Ca program de editat poti folosi PS. Gasesti tutoriale pe youtube. Bafta! :*

Link to comment
Share on other sites

'neata, fetelor! Sunt aproape 3 luni de can' v-am lasat si vad ca nimeni nu e in stare sa-mi ameninte titlu' de "spammer sef". :) Nu mai sunt vremurile care erau. :-J

 

@Artturo, mi-ai vandut micuta rosie si nu te iert pentru asta. Oficial, esti dusmanu' meu de acuma. Ai nenorocit si NG-ul, numa' prostii faci. Daca stiam un' se ajunge, nu renuntam asa curand. Sunt curios ce poti face ca sa te revansezi, sa te iert. :)

 

Vad o grama' de schimbari, multi din cei vechi au parasit corabia. Iar cei noi sigur n-au tupeu' sa-si terorizeze liderul. Cojones, printeselor!

 

Ma bate un gand nastrusnic sa revin o perioada-n SAMP, da' inca nu-s sigur. Tre' sa studiez terenu', sa vad ce prieteni mai am, unde am loc, ce oferte de cazare. :)) Daca va treziti cu un nebun ce face DM pe voi, fugiti. Sa nu va puna pacatu' sa ripostati, sau ne vedem pe RPG, la Reclamatii. :)) Si asa am promis eu unora ca-i descalific. :))

 

V-am pupat, aveti grija de voi. Bagati spaima-n Marcela, pana n-o fac eu.

Link to comment
Share on other sites

'neata, fetelor! Sunt aproape 3 luni de can' v-am lasat si vad ca nimeni nu e in stare sa-mi ameninte titlu' de "spammer sef". :) Nu mai sunt vremurile care erau. :-J

 

@Artturo, mi-ai vandut micuta rosie si nu te iert pentru asta. Oficial, esti dusmanu' meu de acuma. Ai nenorocit si NG-ul, numa' prostii faci. Daca stiam un' se ajunge, nu renuntam asa curand. Sunt curios ce poti face ca sa te revansezi, sa te iert. :)

 

Vad o grama' de schimbari, multi din cei vechi au parasit corabia. Iar cei noi sigur n-au tupeu' sa-si terorizeze liderul. Cojones, printeselor!

 

Ma bate un gand nastrusnic sa revin o perioada-n SAMP, da' inca nu-s sigur. Tre' sa studiez terenu', sa vad ce prieteni mai am, unde am loc, ce oferte de cazare. :)) Daca va treziti cu un nebun ce face DM pe voi, fugiti. Sa nu va puna pacatu' sa ripostati, sau ne vedem pe RPG, la Reclamatii. :)) Si asa am promis eu unora ca-i descalific. :))

 

V-am pupat, aveti grija de voi. Bagati spaima-n Marcela, pana n-o fac eu.

 

Man, fac eu loc, nu-i problema, mikey, hai cu demisia sa-i facem loc lu honey. Apropo, cu DMu' nu merge , wanted 5 omorare gabor si aia e, tot NGu' pe tine :))

Eu sincer te astept sa intrii inapoi in ng. poate se intorc si cei care au iesit :))

Link to comment
Share on other sites

Atunci cand ai fani:)): i0YSlqP.png

 

Omul e tare mandru de ce a realizat pe "Tig3R" :)). Oh god copii din ziua de azi...

 

 

DISEARA LA ORA 22:00 CINE DORESTE SA DEA TESTELE PENTRU GRADE ESTE ASTEPTAT IN TRAINING ROOM.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ce muncesti patronane?

 

 

Front End Developer, patroane :)

 

'neata, fetelor! Sunt aproape 3 luni de can' v-am lasat si vad ca nimeni nu e in stare sa-mi ameninte titlu' de "spammer sef". :) Nu mai sunt vremurile care erau. :-J

 

@Artturo, mi-ai vandut micuta rosie si nu te iert pentru asta. Oficial, esti dusmanu' meu de acuma. Ai nenorocit si NG-ul, numa' prostii faci. Daca stiam un' se ajunge, nu renuntam asa curand. Sunt curios ce poti face ca sa te revansezi, sa te iert. :)

 

Vad o grama' de schimbari, multi din cei vechi au parasit corabia. Iar cei noi sigur n-au tupeu' sa-si terorizeze liderul. Cojones, printeselor!

 

Ma bate un gand nastrusnic sa revin o perioada-n SAMP, da' inca nu-s sigur. Tre' sa studiez terenu', sa vad ce prieteni mai am, unde am loc, ce oferte de cazare. :)) Daca va treziti cu un nebun ce face DM pe voi, fugiti. Sa nu va puna pacatu' sa ripostati, sau ne vedem pe RPG, la Reclamatii. :)) Si asa am promis eu unora ca-i descalific. :))

 

V-am pupat, aveti grija de voi. Bagati spaima-n Marcela, pana n-o fac eu.

 

Hmm, spaima zici.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.