Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Știi ce este ecologic și este făcut din alimente care nu sunt ecologice? Și nimeni nu îl folosește... toată lumea trage apa peste el.

Link to comment
Share on other sites

Salutare,

 

In ultima saptamana m-am tot gandit la eventuale evenimente pe care le putem face impreuna, unele prea simple, altele prea complexe. Nu m-am decis sa merg pe niciuna dintre cele doua, pentru ca ori nu prezinta interes, ori sunt prea grele, si sa zicem ca m-am decis pe varianta de mijloc. Pentru ca prioritatea noastra principala pe perioada cat vom fi la conducerea factiunii este sa strangem legatura intre membrii (ca sa vedeti ca nu e nimeni comunist) am ales ca in perioada apropiata sa ne indreptam atentia catre un campionat de "HaxBall".

 

HaxBall, cunoscut probabil de multi dintre voi, este un simulator de fotbal in format 2D (camera de sus), unde trebuie sa controlati un jucator in forma de minge, avand ca scop inscrierea a cat mai multor goluri in poarta adversa. HaxBall ofera sisteme de joc 1vs1 sau in echipe, existand jocuri unde o echipa poate fi formata din 12 jucatori, numarul maxim care intra in camera fiind de 22 de jucatori.

 

Pentru ca nu pot decide singur in aceasta privinta, am creeat un sondaj online, unde trebuie sa va exprimati votul bifand unul dintre raspunsurile pe care le aveti la dispozitie la intrebarea pe care eu am pus-o la bataie. Evenimentul este pentru toata lumea si vreau sa va exprimati toti votul, indiferent ca este pozitiv sau negativ. Din acest motiv l-am facut, sa aflu daca sunteti sau nu de acord. Precizez ca nimeni nu trebuie sa fie experimentat, chiar nu conteaza daca stiti sau nu sa jucati, ne vom simti bine. Mai multe detalii voi aduce dupa vot. Duminica, la ora 20:00 votul se va sfarsi. Sper sa fie timp destul pentru a va exprima votul.

 

 

Organized by National Guard staff.

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

@, Imi place ideea a fost un moment cand am jucat , asa mai lucram si noi in echipa si ne mai cunoastem ( cu unii ) ... , ne mai relaxam si noi . Apropo @@Peiu S4F, Imi faci reducere la pernute ? :X ( ca cadou de ziua mea care e peste 12 luni ) P.S : stiu ca am facut cacofonie :))

Link to comment
Share on other sites

Topicul a fost redeschis. Sper sa continuati cu votarea, la postarea facuta de .

Trecand peste asta, ma uimeste interesul unora pentru factiune. Dar sunt sigur ca ei se asteapta la rank up dat la timp, cu toate ca n-au nicio idee despre ce se-ntampla in cadrul factiunii, ba, mai mult, nu-i intereseaza nici sa citeasca raspunsul primit la o sesizare facuta de ei. Unul dintre acesti minunati este @C4RaMeL, adica Aoleu. La comportamentul sau nu m-as mira sa-l "aud" strigand "Aoleu" cat de curand. Dupa mai bine de 24 de ore de cand mi-a trimis PM-ul n-a avut curiozitatea de a vedea ce i-am raspuns. Bravo! =D>

 

nqJgVkN.jpg

Edited by yenoH
Topic deschis
Link to comment
Share on other sites

, pai chiar ca n-a fost prea cinstit. :)) Voi erati ascunsi sub tevile alea sau dupa cladiri si era foarte greu sa trimitem rachetele la tinta. Plus c-am izbit Hunter-ul ala de l-am zapacit, tot incercand sa ma bag pe mijloc. :)) Dar a fost ok, pacat ca un coleg de-al meu nu stia de distractia noastra, nu vazuse pe chat cand am anuntat sa nu primiti wanted, si saracu' a ajuns la mititica ars. =)) Vezi ca-n 10-15 minute intru in game, poate facem event-ul ala. Sper s-avem oameni si admin.

Link to comment
Share on other sites

Retrag. Never.

Esti nab ba.. Bine ca ai retras :) e ca si cum ai uitat tot ce mi-ai spus cand eram pe teren..

Link to comment
Share on other sites

 

Esti nab ba.. Bine ca ai retras :) e ca si cum ai uitat tot ce mi-ai spus cand eram pe teren..

 

In fine, nu stiu ce m-a apucat. Promit ca nu o sa ies de aici doar demis. Dar nici pana la asta nu mai e mult ca o sa am 2/3 :)). Dar vedem noi. Noapte buna soldatei, ne auzim maine.

Link to comment
Share on other sites

, sper sa nu te mai apuce prea curand. Cum ti-am zis si-n game, nu-i stilul meu sa tin un om cu forta langa mine, sau sa-l "mituiesc". Cine ramane in echipa asta, o face pentru c-asa vrea, asa simte, nu pentru functii, favoruri sau mai stiu eu ce alte bazaconii. FW-ul il iei abia cand postez raportul, deci cu mare noroc s-ar putea sa scapi de cel curent pana atunci. Iar pe viitor... Ti-am explicat pe /sms. Inactivitate, pana scapi de teze, ca alea-s prioritare, dupa care te pui pe treaba. Totul depinde de tine. Dar a doua oara nu-ti voi mai acorda sansa celor 5 minute.

Link to comment
Share on other sites

Salutare. Vad ca e cam liniste pe aici :))

 

Panal la urma cum ramane cu "campionatu" de Haxball? Vad ca putini au votat, se vede interesu... Haideti mai copii e asa greu sa dati click pe 1 site si sa votezi, 5-10 secunde sau cat iti ia, pentru voi e facut. Infine, poate voi stiti mai bine.

 

@yenoH, Am vazut ca ai scris la "News & Info" ca se anuleaza antrenamentu de Vineri, deci ramanem cu cel aerian vineri sau e pus duminica, lamurestema si pe mine te rog :)

Link to comment
Share on other sites

Uitati ce-am pozat acum cateva minute. "HUNTER in real life" =))))))

 

gDbuY4C.jpg

Q4puC34.jpg

sENVeev.jpg

@@yenoH, nu cumva erai tu ? :-W

 

Cred ca asta era modelul :-?

UGV8qoQ.jpg

Si eu credeam ca incepe razboiu :X , dar defapt am aflat ca acum la 15:00 este o parada cu americanii la iesirea din oras :( Ma duc si eu sa ma uit, poate ma inroleaza [-o< . =))))))))))))))))))))))))))

Edited by AraGAZ FCP
Link to comment
Share on other sites

@yenoH, Am vazut ca ai scris la "News & Info" ca se anuleaza antrenamentu de Vineri, deci ramanem cu cel aerian vineri sau e pus duminica, lamurestema si pe mine te rog :)

 

@ZoLiii, vrei sa te-njur?! :)) Daca se anuleaza, cum sa ramai cu el vineri? :) Duminica asta, precum scrie si la News & Info, avem war. Deci, asa cum sunteti deja obisnuiti in astfel de situatii, activitatile se muta seara. Sedinta va fi la ora 19:00, dupa care va fi WAR-ul, la ora 20:00, ce inlocuieste antrenamentul.

 

Pentru ce va fi in viitor, vizavi de antrenamente, inca nu s-a luat nicio hotarare. Inca suntem in cautarea celei mai bune solutii, atat pentru voi cat si pentru antrenori si conducere, iar cand o vom gasi veti fi anuntati.

 

, daca nu a tras cu rachete-n tine inseamna ca nu eram eu. ;)

Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, nu au tras cu rachete, dar au aterizat "intre blocuri" cum zic astia =))))) ca in samp, le gaseai pe strada. Eh, eu stiu ca acolo e o baza militara, unde am fost si eu la ziua armatei si m-am urcat intr-o blindata <):) . Da, dupa cum piloteaza nu erai tu =))

Edited by AraGAZ FCP
Link to comment
Share on other sites

@@ZoLiii, ce e bă cu semnătura aia aşa praf :|

 

 

 

Activitate între: National Guard & FBI vs LSPD, LVPD & SFPD

 

 

De fapt vă minte, FBI este pus acolo de umplutură să dea mai frumos anunţul, că de fapt o să fie NG VS PD s-a mai întâmplat o dată aşa.

Edited by Peiu S4F
Link to comment
Share on other sites

Am si eu o problema cu noua versiune de SAMP...

Dau sa intru si imi iese singur...Adica,merge totul bine si cand spune "Connected" mi se inchide fara niciun avertisment..

Stie cineva ce are? :-

Edited by alexnicko
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.