Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Impreuna cu STAFF-ul serverului de SA:MP B-ZONE RPG2 va uram cu caldura o primavara frumoasa!

 

Eu, impreuna cu factiunea Las Venturas Police Departament RPG2 va ureaza o primavara fericita.

 

Clanul oficialgambAQF.pngva ureaza o primava cu multe succese si realizari.

 

Eu,impreuna cu factiunea Hitmen Agency[RPG2] va uram o primavara frumoasa alaturi de cei dragi ! :)

 

Si a inceput spamul de primavara si posturile pentru +1....dar cu toate astea va uram si noi o primavara frumoasa !!!

Link to comment
Share on other sites

'neata! E nebunie cu primavara asta, asa ca eu nu va urez nimic.

 

Am o problema, in schimb... Haosenia primeste reclamatii de cum iese din casa, fara sa se chinuie prea mult. :)) Dar eu... primesc doar amenintari. Unde-s dom'le jucatorii aia care stau cu degetu' pe F8, sa-i alerg si eu putin... [-o<

 

Apropo... AlexCyo e cel mai tare. :*

 

PS. Pana azi a fost cald si frumos, la mine. Acuma-i ca toamna. :(

Link to comment
Share on other sites

'neata! E nebunie cu primavara asta, asa ca eu nu va urez nimic.

 

Am o problema, in schimb... Haosenia primeste reclamatii de cum iese din casa, fara sa se chinuie prea mult. Dar eu... primesc doar amenintari. Unde-s dom'le jucatorii aia care stau cu degetu' pe F8, sa-i alerg si eu putin... [-o<

 

Apropo... AlexCyo e cel mai tare.

 

PS. Pana azi a fost cald si frumos, la mine. Acuma-i ca toamna.

 

 

:)):))

 

Ce primavara ba ? V-ati ales babele ? A mea e pe 3 :)) presimt ca o sa fie urat afara, deci o sa fiu HAOS tot anul =)) hahahaha

 

Hai sal. Am avut niste treaba pe acasa. Ma pun sa postez raportul si sa verific toate pozele..am o gramada :))

Link to comment
Share on other sites

Ba da terminati-va cu posturile astea inutile :| Chiar va place asa mult sa va bagati in seama ?

 

 

Cand o sa fie vremea frumoasa afara, poate atunci o sa fie primavara.

 

V-ati facut un obicei. Cand e craciun, paste, revelion si toate prostiile astea, hai sa postam cu totii cu nemiluita, ca asa-i romanul.

Link to comment
Share on other sites

Ca sa facem posturi nab :)) Totul est epentru +1 =)) Diseara ma apuc si eu de SPAM >:) Ce m-am chinuit cu raportu la jail, de acum o sa stau 2 zile numai jail sa fac 150 puncte numai la jail...

Link to comment
Share on other sites

Clanul NumberOne impreuna cu SF Taxi Cab Company (RPG1) va ureaza un inceput de primavara calduroasa si plina de bucurii.

Nu mai postati prostii d-astea, daca aveam fete in factiune era o treaba, dar asa... sorry.

 

Salutare, baieti. Ma bucur ca mi-am indeplinit obiectul pe aceasta saptamana, sper sa reusitit si voi. O sa ma apuc in curand de rapoartele celor de la jail, acum am venit de la fotbal, am facut un dus si urmeaza sa plec la cineva, pana dimineata le aveti, promit :)

 

De data asta o sa fiu de 10 ori mai atent si nu vor mai exista greseli, ca saptamana trecuta :|

Link to comment
Share on other sites

Baftalosie, ma bag la somn, sa vedeti ce va cearta erow maine la sedinta.

Hawk, ce faci frate, nu-mi vina sa cred ca postezi la ora asta :)) Nici de revelion n-ai facut-o =)) Sper sa-l vad si pe SilenCe facand asta, asa-i baieti?

 

 

Am terminat de corectat rapoartele, de data asta nu cred ca mai sunt greseli. Am gasit la prietenul asta al meu niste vin rosu, sange de taur, si mi-am pus si eu un sfert de pahar, ca n-am pus gura pe asa ceva de foarte mult timp.

 

Cine mai e on? va invit pe skype :D

Link to comment
Share on other sites

BonZy,împreună cu gang-ul The Tsar Bratva vă urează o primăvară frumoasă şi plină de bucurii!

 

Unde-i primavara aia?! Arata-mi-o mie mie, ca eu n-o vad. Mai aveti de facut "urari" din astea?!

 

V-am zis, saptamana asta best-ul e al meu Ca pe vremuri

Hai neatza. Ma duc la tzara..ne-auzim dupa 5. Atunci am ultima masina sa ma intorc inapoi.

 

Bravo, nevasta. Saptamana asta poate bag eu un best, cine stie?! :))

 

Hawk, ce faci frate, nu-mi vina sa cred ca postezi la ora asta Nici de revelion n-ai facut-o Sper sa-l vad si pe SilenCe facand asta, asa-i baieti?

 

 

Am terminat de corectat rapoartele, de data asta nu cred ca mai sunt greseli. Am gasit la prietenul asta al meu niste vin rosu, sange de taur, si mi-am pus si eu un sfert de pahar, ca n-am pus gura pe asa ceva de foarte mult timp.

 

Cine mai e on? va invit pe skype

 

Daca-ti spun c-am mers cu Soimu' Negru dupa wanted, ma crezi?! :)) Daca-ti spun c-am mers cu el in Barracks, ma crezi?! :)) Eu-s sigur ca i-a spart cineva contul. =))

 

Am vazut ca m-ai sunat pe Skype, da' eram deja la somn.

 

 

'neata, fetele! Afara-i urat, ploua si e rece. A trecut primavara, gata. Bag cafele si ies la aer putin. Cred ca ne vedem la sedinta, poate putin si pana atunci.

Link to comment
Share on other sites

Los Santos Police Department - Lieutenant Akki


Wishes You A


Colorful Spring


With full of


Joy


Link to comment
Share on other sites

 

Unde-i primavara aia?! Arata-mi-o mie mie, ca eu n-o vad. Mai aveti de facut "urari" din astea?!

 

 

Bravo, nevasta. Saptamana asta poate bag eu un best, cine stie?! :))

 

 

Daca-ti spun c-am mers cu Soimu' Negru dupa wanted, ma crezi?! :)) Daca-ti spun c-am mers cu el in Barracks, ma crezi?! :)) Eu-s sigur ca i-a spart cineva contul. =))

 

Am vazut ca m-ai sunat pe Skype, da' eram deja la somn.

 

 

'neata, fetele! Afara-i urat, ploua si e rece. A trecut primavara, gata. Bag cafele si ies la aer putin. Cred ca ne vedem la sedinta, poate putin si pana atunci.

Te-am sunat si pe tine, am stat cu Missy pana la 5 :))

 

Auzi, ma. Cine-i soimul negru, ca nu m-am prins?

 

Buna dimineata, baieti. M-am trezit si eu, fortat, trebuie sa fac ceva sa ma inviorez... sunt moale din toate pozitiile si d-abea stau pe scaun + ca prietenul asta al m-a incuiat in casa si n-am cu ce sa ies =))

 

Nu uitati de sedinta de la 14:00 si de antrenamentul de la 15:00.

Link to comment
Share on other sites

Te-am sunat si pe tine, am stat cu Missy pana la 5 :))

 

Auzi, ma. Cine-i soimul negru, ca nu m-am prins?

 

Buna dimineata, baieti. M-am trezit si eu, fortat, trebuie sa fac ceva sa ma inviorez... sunt moale din toate pozitiile si d-abea stau pe scaun + ca prietenul asta al m-a incuiat in casa si n-am cu ce sa ies =))

 

Nu uitati de sedinta de la 14:00 si de antrenamentul de la 15:00.

Inseamna ca esti moale si acolo? :)) Neatza era cand m-am trezit eu, acum e dupa amiaza =)) Salut.

Link to comment
Share on other sites

Te-am sunat si pe tine, am stat cu Missy pana la 5 :))

 

Auzi, ma. Cine-i soimul negru, ca nu m-am prins?

 

Buna dimineata, baieti. M-am trezit si eu, fortat, trebuie sa fac ceva sa ma inviorez... sunt moale din toate pozitiile si d-abea stau pe scaun + ca prietenul asta al m-a incuiat in casa si n-am cu ce sa ies =))

 

Nu uitati de sedinta de la 14:00 si de antrenamentul de la 15:00.

 

 

CUm cine, eu is =)) stau si eu odata pana mai tarziua si deja incepeti barfa :)) ?

Ne vedem la sedinta si antrenament, ceaules.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.