Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ar fi cazu sa incetati cu atatea urari si cu atatea porcarii de Paste ...

 

 

 

Ma taci ma, zici ca esti ala din semnatura lu` metaphour.

 

Link to comment
Share on other sites

Mah, , spune-mi drept... Te-ai lovit in creieras?! :)) Fugi bah la somn si lasa prostiile...

 

enie pufoasa, ai venit sa pasti la noi?! :))

 

'neata, luminatilor. Nu inteleg de ce-s treaz la ora asta, dar nici de ce nu pot adormi la loc. Ma voi chinui, in continuare, poate reusesc...

Drept iti spun, nu m-am lovit, sunt complet bine, doar ca mi-e ciuda ca nu e niciun magazin deschis sa cumpar si eu un pui sa fac o amarata de ciorba ca nu vreau sa mananc salam, pateu, iaurt, branza topita, cascaval, oua si paine astazi :|

 

Neata, baaaa, m-am trezit, ba, ce frumos am visat, mai vreau odata :X

 

Hai ca ne auzim in game, imediat vin :X

Link to comment
Share on other sites

Hristos a Inviat ! Sarbatori fericite NG ce faceti, eu am fost am luat lumina aseara, am petrecut putin si o sa intru in joc in aproximativ 10 minute din cate vad ma asteapta 150 stelute in joc. Sper sa la gasesc si eu bafta la cautat va :* !

 

, Sarbatori fericite te mai asteptam pe aici !

 

,, @Haronn, @Winnetou, @CBN Royal, , , ,,,,,,@BS H3at0nnn,,,,,,,,, multumim pentru urari, de asemenea si voua !

Edited by S4F Peiu
Link to comment
Share on other sites

Eu impreuna cu Vietnamese Boys RPG 1 va uram un calduros Paste Fericit !

 

Clanul neoficial Safe 4 Family [s4F] impreuna cu gangul Green Street Bloods (RPG1) va ureaza un Sarbatori fericite.Hristos a Inviat!

 

Metaphour impreuna cu LVPD RPG 1 va ureaza un paste fericit tuturor

Si eu va urez paste fericit alaturi de cei dragi, sarbatori fericite. [ Si tuturor celor care nu le-am dat quote ].

 

Cum spunea si erow, cei care-mi fac post sunt ceva de genu dupa. https://i.chzbgr.com/maxW500/5658925568/hA9C99F06/

Edited by Rough17
Link to comment
Share on other sites

#Ultimul meu post aici

 

Am petrecut cea mai frumoasa perioada din toata "cariera" mea pe RPG aici in NG. A fost frumos , dar tot ce e frumos se sfarseste repede .

Sa aveti grija sa nu faceti aceleasi greseli pe care le-am facut eu

 

#Erow - Bossu suprem din NG (ce poti zice , de treaba da te arde ca dracu cand faci prostii :))) )

#Silence - laggaru ng-ului (cica are PC nou ..dar tot are lag :)) )

#[GF]Dado - treci la jail , nu voi uita duminica aia niciodata sa stii :))

#zEk0. - vezi ce face chiuveta ,mai ne auzim ca tu esti deala nab si plangi dupa mn :)))

#Peiu - Boss de boss , bajetzel , tine-o tot asa

#Black - Nigga , Se stie ca e boss

#Cyo - nabutzu (Pr3da a lu' nea sifon :))) )

#Jmby - ucigasu' de dragoni ,

#Clark - Mircea Radu cu caravana lui

# Honey - mic si nabutz , tine-o tot asa

#Semk - tine-o tot asa :

#Voldemort - cocosatu' :)

#Rough - (Rough treci al jail) :) tine-o tot asa , boss

#fuzy , tu esti obosit , :) mai dormi noaptea nu fa atata / wank

#JiJital - afk-istu' din NG

 

 

 

Va urez tuturor multa bafta si mult succes in tot ce v-ati propus sa faceti ! PAste Fericit!

Va pupa [sQ]Pr3dator. (20.04.2014)

Edited by SQ Pr3dator
Link to comment
Share on other sites

, multumim la fel !

 

, bafta mai departe, la inceput te-ai luat de mine ca folosesc aceasi culoare la font ca tine :)), dar pe parcurs am vazut ca esti un baiat de treaba si imi place ca spui lucrurile pe fata. Ai grija de tine si te asteptam inapoi :* !

Link to comment
Share on other sites

#Ultimul meu post aici

 

Am petrecut cea mai frumoasa perioada din toata "cariera" mea pe RPG aici in NG. A fost frumos , dar tot ce e frumos se sfarseste repede .

Sa aveti grija sa nu faceti aceleasi greseli pe care le-am facut eu

 

#Erow - Bossu suprem din NG (ce poti zice , de treaba da te arde ca dracu cand faci prostii :))) )

#Silence - laggaru ng-ului (cica are PC nou ..dar tot are lag :)) )

#[GF]Dado - treci la jail , nu voi uita duminica aia niciodata sa stii :))

#zEk0. - vezi ce face chiuveta ,mai ne auzim ca tu esti deala nab si plangi dupa mn :)))

#Peiu - Boss de boss , bajetzel , tine-o tot asa

#Black - Nigga , Se stie ca e boss

#Cyo - nabutzu (Pr3da a lu' nea sifon :))) )

#Jmby - ucigasu' de dragoni ,

#Clark - Mircea Radu cu caravana lui

# Honey - mic si nabutz , tine-o tot asa

#Semk - tine-o tot asa :

#Voldemort - cocosatu' :)

#Rough - (Rough treci al jail) :) tine-o tot asa , boss

#fuzy , tu esti obosit , :) mai dormi noaptea nu fa atata / wank

#JiJital - afk-istu' din NG

 

 

 

Va urez tuturor multa bafta si mult succes in tot ce v-ati propus sa faceti ! PAste Fericit!

Va pupa [sQ]Pr3dator. (20.04.2014)

 

The street is cold dog! ne mai vedem

 

Baftalos Nigga, ai grija de nevasta ta ca Erow ii marlan!

 

 

 

 

In alta ordine de idei, gg Kaddy ptr rank.

Link to comment
Share on other sites

Eu am iesit noapte buna.

 

Bafta pr3dator, eu te ajut oricand o sa ai nevoie ma cauti, eu iubeste la tine, chiuveta a mea ramane, varata griji...

 

GG kaddy pentru rank, ne auzim o seara faina!

Link to comment
Share on other sites

In sfarsittttttttttt, era sa adorm pe laptop...o sa visez numai (*) (*) (*) !!!

Mii de multumiri Hunterului !!!

knzk0sX.png

 

Felicitari Kaddy pentru rank meriti !!

Noapte buna soldati !!

Edited by S4F Peiu
Link to comment
Share on other sites

Mersi mult voldemort, iti raman dator. Vad eu maine ce fac, in rest, ne vedem maine, salut ! Somn usorr tuturor si Hristos a inviat!

Link to comment
Share on other sites

Adevarat a inviat!!

Rough stai linistit ca nu m-ai incurcat, daca nu ma culcam cred ca alergam inf degeaba. Acum bulangiule tre sa te vanez sa iti dau banii inapoi ca dadusi tu /q repede. De parca mi-ar fi greu sa ajut un coldeg....

Oricum NB tuturor ne vedem maine

Edited by CF Voldemort
Link to comment
Share on other sites

#Ultimul meu post aici

 

 

#Cyo - nabutzu (Pr3da a lu' nea sifon :))) )

 

 

 

 

 

Va urez tuturor multa bafta si mult succes in tot ce v-ati propus sa faceti ! PAste Fericit!

Va pupa [sQ]Pr3dator. (20.04.2014)

Ba, de ce sunt eu ala nab? Nu stii ce sa spui despre mine si ma faci nab? Urat din partea ta... editeaza acolo pana nu fac urat. Despre demiterea ta... nu pot spune prea multe, ori n-ai mai vrut sa stai in factiune, ori nu ti-ai dat seama ca ai 2/3 FW-uri, ma rog, nu conteaza, pentru mine, personal, esti ceva aparte din doua motive:

 

1. Prima data ai fost demis din NG pentru inactivitate si mi-a placut c-ai revenit si te-ai "zbatut" si ai ajuns la rank 3, cu putin noroc ajungeai si la 4, dar nu-i tarziu :))

2. Esti printre putini cu care am vorbit si-am glumit ca prietenii, sau ca amicii, adica pot spune c-ai fost unul din fratii mei, adica, fratii mei sunt mai greu de gasit, mai greu de parasit si mult mai greu de uitat.

 

Nah, cam atat... daca vrei sa mai vorbim, postezi aici la discutii, iti dau eu voie, PM-uri, skype, messenger, sunt destule surse. Respect pentru tine si pup :*

 

Ceilalti colegi, aplauze pentru o fosta "glorie", va rog :)

Link to comment
Share on other sites

Ba, de ce sunt eu ala nab? Nu stii ce sa spui despre mine si ma faci nab? Urat din partea ta... editeaza acolo pana nu fac urat. Despre demiterea ta... nu pot spune prea multe, ori n-ai mai vrut sa stai in factiune, ori nu ti-ai dat seama ca ai 2/3 FW-uri, ma rog, nu conteaza, pentru mine, personal, esti ceva aparte din doua motive:

 

1. Prima data ai fost demis din NG pentru inactivitate si mi-a placut c-ai revenit si te-ai "zbatut" si ai ajuns la rank 3, cu putin noroc ajungeai si la 4, dar nu-i tarziu :))

2. Esti printre putini cu care am vorbit si-am glumit ca prietenii, sau ca amicii, adica pot spune c-ai fost unul din fratii mei, adica, fratii mei sunt mai greu de gasit, mai greu de parasit si mult mai greu de uitat.

 

Nah, cam atat... daca vrei sa mai vorbim, postezi aici la discutii, iti dau eu voie, PM-uri, skype, messenger, sunt destule surse. Respect pentru tine si pup :*

 

Ceilalti colegi, aplauze pentru o fosta "glorie", va rog :)

Tu mereu faci posturi la ore dastea, mai incearca sa si dormi noaptea, crede-ma ca este sanatos :)).

Asa am facut si eu in clasa a 11a si a 12a, noaptea bagabonteam si ziua dormeam, dar cu timpul m-am mai potolit. :))

 

Rough incearca sa o iei de la capat cu harta care ti-am dat-o ultima oara si o sa vezi ca reusesti.

 

Noapte buna !!

Link to comment
Share on other sites

Tu mereu faci posturi la ore dastea, mai incearca sa si dormi noaptea, crede-ma ca este sanatos :)).

Asa am facut si eu in clasa a 11a si a 12a, noaptea bagabonteam si ziua dormeam, dar cu timpul m-am mai potolit. :))

 

Rough incearca sa o iei de la capat cu harta care ti-am dat-o ultima oara si o sa vezi ca reusesti.

 

Noapte buna !!

Da, sunt constient de asta, stiu ca-i sanatos, as vrea sa dorm, dar nu pot + ca inca ma mai bucur de vacanta si poate merita sa mai stau cateodata pe la ore d-astea :)) O sa vina si vremea mea, n-o sa fii singurul care se potoleste, iti promit, nu-l las pe fratele Peiu la greu :))

 

Last edit: Uitati ce fenomen s-a napustit asupra apelor din orasele Los Santos, Las Venturas si San Fierro: http://imgur.com/a/x1UnB#0

 

Gata, eu ma duc la nani, va pup dulce, salutare :)

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.