Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

, imi place de tine... Da' incep sa-mi schimb parerea. Nu ma intreba de ce, c-ar trebui sa-ti dai seama singur. Revizuieste-ti comportamentul si mai stam de vorba.

Link to comment
Share on other sites

, l-ai uitat pe Casillas, Bale si bineinteles, ai uitat de fapt toata echipa :)):*

 

@K A D D Y, Stiu video :)), e crima =)) !

 

Ma duc pe afara ca m-a chemat un prieten la o bere promit ca numai vin dimineata :)) revin in o ora doua sper sa mai gasesc pe cineva, sau daca nu macar pe cineva fara drept ca sa imi omor timpul :)) !

Link to comment
Share on other sites

@, le scot fotbalul din cap nemtii, in retur..acum le da o speranta...apoi BUM le-o spulbera. :))

 

dupa payday ies, sunt rupt d eoboseala, ne vedem maine.

Sunt de aceasi parere ca tine, in masna retur isi vor lua cel putin doua goluri, actuala campioana a Europei nu-si permite sa lase situatia asa, se vor mobiliza si se bucura la final, cu toate ca imi place de Real Madrid.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Sunt de aceasi parere ca tine, in masna retur isi vor lua cel putin doua goluri, actuala campioana a Europei nu-si permite sa lase situatia asa, se vor mobiliza si se bucura la final, cu toate ca imi place de Real Madrid.

 

Chiar nu imi place cum gandesti :)), eu zic ca o sa isi permita sa lase situatia exact asa :)), ce nu ai inteles ca anul asta Real Madrid trebuie sa cucereasca La Decima :)) ?

 

Back de afara acum intru in game sa vad ce este nou, oricum nu stau prea mult pentru ca sunt cam obosit !

Link to comment
Share on other sites

 

Chiar nu imi place cum gandesti :)), eu zic ca o sa isi permita sa lase situatia exact asa :)), ce nu ai inteles ca anul asta Real Madrid trebuie sa cucereasca La Decima :)) ?

 

Back de afara acum intru in game sa vad ce este nou, oricum nu stau prea mult pentru ca sunt cam obosit !

Trebuie, ma, dar ei cand joaca in deplasare se izoleaza in careul lor si joaca doar pe contra-atac, Bayern e mai desteapta ca Borusia si stiu sa speculeze mai bine situatia asta, sper sa ma insel. Asculta si tu:

Link to comment
Share on other sites

, O sa vezi ca ne calificam cu mici emotii dar ne calificam in finala 100%. Daca zici tu ca o sa aibe probleme in Germania inseamna ca nu o sa aiba, ca asa ai zis si de Viitorul - Steaua si cum ai plecat tu de acasa s-a facut 3-0 :))=)) !

 

Crima melodia :X, nu o stiam !

Link to comment
Share on other sites

, O sa vezi ca ne calificam cu mici emotii dar ne calificam in finala 100%. Daca zici tu ca o sa aibe probleme in Germania inseamna ca nu o sa aiba, ca asa ai zis si de Viitorul - Steaua si cum ai plecat tu de acasa s-a facut 3-0 :))=)) !

 

Crima melodia :X, nu o stiam !

Ba, bravo, frate. Ne plictiseam aiurea in joc in loc sa facem posturi aici :)) Intentionat zic faze d-astea, ca de obicei cand sunt sigur pe ceva, e invers, ma rog, cam aiurea, dar asa e.

 

Eu nu stiu ce sa mai ascult, acum, in joc, pe taraf sunt manele naspa... zi-mi si tu o melodie aici :|

Link to comment
Share on other sites

, ce sa mai zic ca te-ai bagat sa dormi :)), ma bag sa dorm si eu acum... ne auzim maine bafta la scoala, poate iti gasesti caietul de romana =))) !

 

Eu sunt cu astea mai comerciale :)) uite ascult-o pe asta :

 

 

Noapte Buna !!

Link to comment
Share on other sites

Neatza ce faceti ? M-am trezit si eu acu o ora, am putina treaba de facut prin casa, pana atunci mai las asta pe /sleep.

 

Afara ploua cu galeata.. imi este mila de tine , cred ca ai o placere imensa sa mergi la scoala pe vremea asta :)) !

Link to comment
Share on other sites

, l-ai uitat pe Casillas, Bale si bineinteles, ai uitat de fapt toata echipa :)):*

 

 

 

Ba, de aia nu imi place Real, daca nu ar fi aia 4, nu as avea nimic cu Real, restu sunt jucatori de mare clasa...ca si aia, dar ma deranjeaza gesturile lor "sportive" si simplu fapt ca nu stiu a pierde...

 

 

@, ok, nu te intreb. Dar chiar nu stiu... :-??

Link to comment
Share on other sites

 

@, ok, nu te intreb. Dar chiar nu stiu... :-??

 

 

Prea urat vorbesti de Real, Clark. :|

 

 

@ iti dau 68, Dipper - codat = S@L

 

Eu doar cu 69 discut, atat.

 

 

'neata, fetele! Am umblat aiurea pana acuma, e bestial afara. Si-as mai fi umblat, da' ma rupea foamea si m-am saturat de fast food-uri. :)) Ne "auzim" mai tarziu in joc.

Link to comment
Share on other sites

, ce sa mai zic ca te-ai bagat sa dormi :)), ma bag sa dorm si eu acum... ne auzim maine bafta la scoala, poate iti gasesti caietul de romana =))) !

 

Eu sunt cu astea mai comerciale :)) uite ascult-o pe asta :

 

 

 

Noapte Buna !!

Am revenit de la scoala, am dormit pana la 15:00, baaa, am pierdut primele trei ore si am luat doua absente, la a doua ora am inteles ca n-a venit profesoara :)) Nu mi-am gasit caietul :|:))

 

Stiu melodia, am gasit-o pe canalul celor de la "TheSoundYouNeed" de pe youtube in urma cu o luna sau mai mult.

 

Ba, de aia nu imi place Real, daca nu ar fi aia 4, nu as avea nimic cu Real, restu sunt jucatori de mare clasa...ca si aia, dar ma deranjeaza gesturile lor "sportive" si simplu fapt ca nu stiu a pierde...

 

 

@, ok, nu te intreb. Dar chiar nu stiu... :-

 

 

Iti spun eu, te-ai luat de Real Madrid si i-ai bagat cutitul in rana, dar nu-i problema, eu te rog sa-l mai sucesti putin... pentru ca REAL MADRID NU SE VA CALIFICA =))

 

 

 

 

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

, esti degeaba. Nu pot sa-ti spun aici cum esti, dar ti-o dau in voce.

 

Eu acum' am observat ca Generalu' Civil, cunoscut sub numele de @Ervin27, si-a schimbat statusul pe forum. :O Partea nasoala e ca, din cauza melodiei din clip, nu pot vedea filmuletul. :| Si-s sigur ca i-a "alintat" putin pe noii colegi. :))

Edited by pH Yenoh
Link to comment
Share on other sites

@, lol, nu am vorbit urat de Real..zic doar parerea mea..de nu ar fi aia 4, ar fi mult mai ok...

 

@, aia zic si eu...bayern nu e echipa care se incurca la 1-0 :)) Guardiola nu e antrenorul care sa cedeze asa. Are cel mai bun palmares ca antrenor. (cupe castigate/timp la echipa ) ex. Bracelona, titlu, cupa spaniei, champions league, deja e la bayern, a luat campionatul cu 7 etape inainte :)) si mai e si champions league..

Link to comment
Share on other sites

Neatza ce faceti ? M-am trezit si eu acu o ora, am putina treaba de facut prin casa, pana atunci mai las asta pe /sleep.

 

Afara ploua cu galeata.. imi este mila de tine , cred ca ai o placere imensa sa mergi la scoala pe vremea asta :)) !

Nee, am avut noroc, m-am intalnit cu un coleg si am mers cu masina, deci fara ploaie pentru mine! :)) La intoarcere, spre norocul meu, n-a plouat. Chiar acum am ajuns acasa. Ia spune-mi, tu n-ai fost la scoala ca a plouat a? Sincer sa fiu, mai bine nu mergeam azi, am luat 3 la franceza ;/...

Link to comment
Share on other sites

, taranul ala de Guardiola sau cum il cheama pe unde a fost a gasit echipa gata facuta...el nu face nimic nou doar continua munca la alti...nu are talent, nu are valoare nu are finete este un circar . PUNCT

 

, Eu inca sunt in vacanta :))

 

Mi-a sarit tot cheful de joc...prea mare lag pe server... pana si cand dau /wank se misca in reluare :|

 

Toate ca toate...dar wtf...ce este asa pustiu la topicul Raporteaza un membru, de pe data de 22 nu s-a mai postat nimic acolo =)))

Edited by S4F Peiu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.