Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Generale, cam generos decolteu' ai. :| Daca asa se prezinta taximetristii, sigur vom fi 33/33 prezenti. :P

 

sDzqt7c.png

Link to comment
Share on other sites

Salutare.

 

Acum am ajuns și eu acasă, mă duc să mănânc și ne auzim în joc.

@, Da' sunt foarte răi ăia din FBI, mai ales Damian ăla, mai avea puțin și ne bătea să plecăm de acolo. :))

@, Normal că-s elev silitor. :))

Edited by AIM pingMANN
Link to comment
Share on other sites

 

 

Dragi soldatei, cred ca propunerea asta o sa va starneasca interesul.

 

Ti-am dat plus... e buna ideea dar daca printr-o minune este acceptata, poate intrun an sau doi este si implementata :)) !

Link to comment
Share on other sites

pH Yenoh Ti-am dat +1, te sustin 100%. Sper sa se aplice asta odata..

 

Deci, sa inteleg ca pana la urma, duminica se anuleaza antrenamentul pentru war si sedinta se muta la 19 no?

Link to comment
Share on other sites

@@Ervin27, Tot aia :-J.

Mai am bani, deci nu iti face griji, ia asa, cate 1000$ pe zi.. :)) ii fac din 2 payday-uri :))

 

Mna, hai ca ma las afk, am niste taraba

Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti. Ce mai faceti? Eu azi mi-am reformatat PC si akm am probleme cu conectarea la rds deoarece imi trebuie un driver pt net sau cv de genu. Daca stiti despre ce e vorba lasati un reply aici cu un site de unde pot downloada driverul ala. Ms mult. Ne vedem maine in game sper azi nu am putut intra.

PS: Scriu de pe telefon.

Link to comment
Share on other sites

@, ai niste "taraba" ? =))))

 

am facut 2 interventii, ce faceti?

 

• Nickname-ul tau:[TL].SkY.
• Nickname-ul celui reclamat:TheBlackHawk97
• Descrierea situatiei:Ma duceam pe turfs,si nici macar nu am tras un glont si ma trezesc cu wanted cica"war".
• Martori:Dumnezo
• Dovezi (Screnshot):http://imgur.com/dWoUnEx

daca ai fost pe turf, primesti wanted, nu trebuie sa tragi vreun glont ca sa primesti wanted....

 

Edited by South Clark
Link to comment
Share on other sites

Salutari ce mai faceti? Plictiseala mare, mai stau putin si ma pun in pat.

O sa mai merg pana la jail, dar e liniste si acolo..

Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata, soldatei. Ajutati-ma si pe mine cu ceva, ca voi mai intrati dimineata; pe la ora 10:00 deschide cineva celulele sau aveti cu cine sa le deschideti? Lasati un reply.

 

Eu am plecat spre scoala, ne auzim pe seara, pe la 19:00, daca fac toate orele si cred c-o sa le fac :| Va salut :)

Link to comment
Share on other sites

Hai că plec şi eu la liceu, ne auzim pe la 20-20:30, baftă la arestări !

@,vrei să deschizi celulele mâine dimineaţă la 10 ? Că n-am înţeles :)).

Link to comment
Share on other sites

Nu, @K A D D Y. Vrea sa stie daca la ora 10 se deschid celulele. Daca sunt membri NG online asa dimineata, pentru a deschide celulele. Got it?! :)

 

'neata, fetele. Acuma m-am asezat si eu pe scaun. Voi ce faceti?! :-

Link to comment
Share on other sites

@, neata fetele, eu vin la ora asta de la liceu si tu spui neata? Da cum se poate ...

 

Ce faceti?

Ziua asta a fost destul de buna, ma schimb si mananc si eu ceva si ne auzim in game !

Link to comment
Share on other sites

Salutari ce faceti? Acum am ajuns si eu acasa, am dat teza la mate, colegu de banca a luat 2 pentru copiat :)) noroc ca nu sa uitat si la mine in fisa profu X_X Am luat un 4 la romana, ee da, hai ca intru in game.

Link to comment
Share on other sites

Pentru cei care merg la war si dau wanted:

Reguli vizavi de war.

- Daca mafiotii sunt intr-o masina pe turf dar nu sunt pe H nu vor primi wanted.

Asta, si daca nu sunt pe turful pe care se tine war-ul, sunt singurele situatii in care nu primesc, mafiotii nu trebuie sa se dueleze ca sa primeasca wanted, s-a scos demult.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.