Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutari ce faceti? Acum am ajuns si eu acasa.. intru imediat in game.

 

Am luat un 6 la bio si un 7 la fizica, a vrut sa imi dea si un 2 la bio :))

Link to comment
Share on other sites

Salutari ce faceti? Acum am ajuns si eu acasa.. intru imediat in game.

 

Am luat un 6 la bio si un 7 la fizica, a vrut sa imi dea si un 2 la bio :))

Urmeaza sa iau si eu un 3 la mate si un 4 la M5 =))

Link to comment
Share on other sites

Ce fac fetele ?

 

Eu am avut azi festivitatea de absolvire la facultate ( nu stiu cum vine asta pentru ca mai am o sesiune de dat, dar in fine ), inca nu imi vine sa cred cat de repede au mai trecut inca 4 ani...Bucurati-va de generala/liceu cat mai aveti timp ca dupa o sa regretati anii astia :) !

 

U51n1Ch.jpg

Link to comment
Share on other sites

@, Felicitari.

Eu abia acum termin clasa a 9-a am luat un 7 la fizica mi-am scos media :)) mai am un 3.. vineri iar dau test X_X dar ma pregatesc.. poze pe telefon eh.. :))

Ne auzim in game.

Link to comment
Share on other sites

 

PS. Aveam chef sa citesc 2 pagini azi.

 

Sunt pe val, Generale... Sunt pe val. S-ar putea sa mai urmeze cel putin o reclamatie. Impart wanted ca painea la saraci, sa mor de nu. :)) Da' numa' din alea grave dau, sa stiu ca stau baietii la racoare. :))

Link to comment
Share on other sites

Ervin27 Daca erai si tu in game sa vezi ce nebunie a fost azi pe /d.... phai.. Erow, schimba-ti numele dp forum in " Generalu' aka Ervin27 " Ti-am da toti cate un +1 la orice post faci :))

 

pH Yenoh Ai atat de multe posturi in cat ai inceput sa le sortezi a? La jail, la wanted, la kills :))

 

AIM pingMANN // KaZzy13x Windows movie maker, Sony Vegas Pro 69, de astea ma folosesc. Nu numai movie maker..

 

pH zEk0 Seara buna si tie, ne auzim, salut!

 

S4F Peiu Daca voi avea vreodata un caine/pisica, te voi contacta cu siguranta! Edited by Rough17
Link to comment
Share on other sites

, vorba multa-i saracia omului. Ai pus filmarea cu discutiile de pe /d?!

Link to comment
Share on other sites

@S4F Peiu, Felicitari. Eu abia acum termin clasa a 9-a am luat un 7 la fizica mi-am scos media mai am un 3.. vineri iar dau test dar ma pregatesc.. poze pe telefon eh..

Multumesc :) ! Bucura-te de liceu cel mai bine acolo m-am simtit :D ! Corigente, absente, niciodata nota 10 la purtare :)) si client fidel in consiilile profesorale... doamne ce mi-a mai placut :)) !

 

PS. Aveam chef sa citesc 2 pagini azi.

 

Avem un nou motto la reclamatii ! Eu cu Soim daca avem post bagam faza : ''Eu nu sunt Honey sa scriu doua pagini de detalii '' iar Honey daca are post : "Ma numesc Yenoh si vor urma doua pagini de detalii."

 

Daca voi avea vreodata un caine/pisica, te voi contacta cu siguranta!

Fac la Facultatea de Medicina Veterinara, dar fac alta ramura : Controlul si Expertiza Produselor Alimentare (CEPA) nu are treaba cu medicina veterinara :D !

 

, Dupa ce te-ai plictisit sa ma tii in spawn te-ai gandit sa te bagi la somn...lasa ca ma razbun eu maine :D !!

 

In cazul asta ma pun si eu sa dorm am avut o zi lunga ! Noapte buna pwp !

Edited by S4F Peiu
Link to comment
Share on other sites

at night its not that activity in game and i got bored so i decide to start post here after over a year this will be my 2nd post even all in Ro i don't care its my Right to spam some , so Hey all

Link to comment
Share on other sites

Waw, @NG ThundeR, ar' U lost?! U post here?! :)) First time when we'll meet I'll kill U, just for fun. After that U wont be bored anymore, U'll see. :* In the night, in the middle of the week, U don't have action. That's why I chose to watch movies instead of playing. :)

 

, apreciez intentia ta, dar... Tu poti citi ce scrie pe chat?! Cu ce Dumnezeu ai convertit filmul ala, ca-i praf... Rezolutia e de 360p si atat, iar chat-ul e extrem de pixelat. :(

 

'neata la toate fetele. :* Din pacate, o singura reclamatie aseara. :( Foarte curios. Mai ales ca m-asteptam la un taximetrist nervos sa-mi faca reclamatie, sau cel putin asa parea. Saracu', a vrut sa-si ajute un coleg, in fata jail-ului, si i-a dat kill, dupa care a ajuns la runner. :)) 6k in jail nu strica nimanui. :))

Link to comment
Share on other sites

, macar 480... Asa s-ar putea sa ai probleme in cazul unor reclamatii. Daca nu se intelege ce-i pe chat, cand vei iesi pe teren, e cam dificil de judecat si mi-e sa nu ti-o faci cu mana ta. :(

 

In al doilea clip nici nu-mi pot da seama cu cin' te duelezi. :(

Link to comment
Share on other sites

 

La multi ani, finule, sa nu uiti faci cinste colegilor tai.

 

Salutare, eu am plecat spre scoala, mi s-a schimbat profesorul de matematica pana la sfarsitul anului scolar, sper sa fie ceva mai bun, poate ma atrage si pe mine matematica... macar cinci saptamani :)) Ne auzim pe seara :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.