Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

 

Eu ies Ng...ne mai auzim dimineata

 

Ce minte nabu acu 2 minute dadea killuri prin joc :)))) !!!!

 

Bai ma bag la somn, ca doar ce pusca mea maine am restanta de dat si eu stau pe SAMP :))), hai nb v-am pupat ! Si asa de incheiere :

 

ogeDrUo.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

@, Ee...macar mint frumos :))) daca tot l-am vazut cu wanted si mi se parea simplu unde era sa-l omor, m-am dus :D

 

Neata NG, ce faceti? Tocmai ce m-am trezit si eu, ne auzim imediat in game :*

 

@, Mult succes nab :)

Link to comment
Share on other sites

Hai noroc, fetelor! :*Am scapat de teste, sunt liber ca pasarea cerului. 8 saptamani de concediu. :X

 

Stie ce zice. Eu-s sefu' Hunter-elor. Dar, Generalu' e sefu' meu, plus c-a dat cu mine de pamant cand ne-am duelat... Deci... tot eu raman sef la Huntere. :))

Link to comment
Share on other sites

• Nick: Voldemort

• Rank: 3 (First Lieutenant)

• Data antrenamentul pentru care vrei sa te invoiesti : 04.07.2014

• Motivul: Sunt la lemne si nu stiu daca ajung.

• Alte precizari: Pot sa stau si duminica cu /crack.

 

Fii serios, VoldeMORTACIUNE. Eu tin antrenamentul, deci n-ai voie sa lipsesti. Duminica iti va fi mult mai rau daca nu esti maine prezent. Crede-ma. ;)

Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, credema ca maine am de incarcat 2 tiruri de lemne si CULMEA le incarc tocmai la valcea deci nu prea cred ca ajung repede acasa.... si apoi bag invoiri la toate antrenamentele sustinute de tine daca e pe asa :))

Edited by S4F Voldemort
Link to comment
Share on other sites

, nu cred ca-i cea mai buna solutie. Plus ca nu-ti va accepta Generalu' toate invoirile. :P

Link to comment
Share on other sites

Salut, băieţi şi ! :)))))

 

Zilele astea (azi (vineri) şi mâine (sâmbătă)) nu lucrez şi ne vedem mai mult prin joc.

 

Noapte bună!

 

Aa.. era să uit. Fiţi mai activ zilele astea. Am ceva bani în biz' şi nu am ce face cu ei.

Poate mi se să arunc cu bani în @Ervin27 şi prindeţi şi voi ceva.

Link to comment
Share on other sites

Salut, băieţi şi ! :)))))

 

Zilele astea (azi (vineri) şi mâine (sâmbătă)) nu lucrez şi ne vedem mai mult prin joc.

 

Noapte bună!

 

Aa.. era să uit. Fiţi mai activ zilele astea. Am ceva bani în biz' şi nu am ce face cu ei.

Poate mi se să arunc cu bani în @Ervin27 şi prindeţi şi voi ceva.

Iti dau eu o idee

Fa niste eventuri in cadrul factiunii :) Sau mai simpli, damii mie :)))

Link to comment
Share on other sites

Salut, băieţi şi ! :)))))

 

Zilele astea (azi (vineri) şi mâine (sâmbătă)) nu lucrez şi ne vedem mai mult prin joc.

 

Noapte bună!

 

Aa.. era să uit. Fiţi mai activ zilele astea. Am ceva bani în biz' şi nu am ce face cu ei.

Poate mi se să arunc cu bani în @Ervin27 şi prindeţi şi voi ceva.

Nu suntem interesati de banii tai. Chiar daca ai asa multi noi nu vrem sa prindem nimic, in schimb ne-ar place sa vedem cum le dai "foc" in fata noastra. Baga-ti jumatate din bani in contul primariei, ce zici? Daca faci asta ai tot respectul factiunii :)

 

Am revenit de-afara. Din pacat ploaia ce l-a prins pe Arturo astazi a ajuns si la mine :| Ceea ce este foarte rau... La mare nu trebuie sa ploua, sper sa nu dureze :))

Link to comment
Share on other sites

Neata soldatei, ne vedem in game putin mai tarziu, sper ca azi sa ajung la antrenament, am uitat si cum se zboara :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.