Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@E c h o, ) sodomizare ,hahahaha

 

@, Atunci ma culc eu ma )) ca m-am jucat lol, m-am uitat la TV si atunci mi-a venit timpul nabuleeeeee

 

 

@, Ba nab ) , chestie e ca da e enervant cateodata deoarece nu prea pot sa fac nimic de unul singur dar de multe ori castig deoarece ma straduiesc sa joc eu bine si sa car toata echipa....in fine

 

Ma duc pana la magazin , ne auzim oricum in game :3

 

 

@, Poi da ) , ce are? :>

 

 

@, O avea dar macar vara asta sa stau mai mult ca apoi iar vine liceul ala ) , spor si tie la munca !

 

 

@@K A D D Y, )) esti tu un nab, uite na, ca fac asa

Spammer, uite cate reply ai lasat numa pe pagina asta -.- meriti sodomizat.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu mai joc LoL pentru ca am stricat 3 mouse-uri si ma enervez geaba din cauza la niste ratati de polonezi , romani. In general romanii la lol cu care pic eu sunt niste ratati toti , am ajuns bronze 5 cu 0 puncte ~ X( din cauza la toti trollerii si afk. In calificari in alea 10 meciuri am avut in 4-5 meciuri cate 1-2 afk deci ... bronze 5. Dar pentru ca m-am enervat in cateva ore am ajuns bronze 4 si m-am lasat, nu mai suport toti ratatii cu care pic in echipa. Totusi pacat de cont , lvl 30 , 3 pagini de rune , am si campioni destui cu care sa joci.

Edited by yXk
Link to comment
Share on other sites

@@yXk, eu mă joc la caterincă :)). Am scoruri bune dar pierd aproape mereu din cauza ăstora :)). Spre exemplu ieri, am intrat în meci, şi dupa 5 minute unu a ieşit, peste alte 5 minute unu s-a pus afk şi am jucat in 3, am rezistat ceva dar pân la urmă am fost infrânt :)).

Link to comment
Share on other sites

M-am nascut intr-un salcam pe un cuib de cioara si d`al dracu` ce eram scoteam ciocu afara =))))

 

=)))), caterinca rau.


Ies p`afara vorbim mai pe seara. #SEFDEPAGINAMANCATI`ASGURATA

Edited by LeR69
Link to comment
Share on other sites

@, as iesi si eu dar a inceput o ploaie torentiala si raiez in casa X( imi vine sa ma apuc sa rod peretii :))

Apuca-te linistit :))

post-43073-0-18593700-1406654495_thumb.jpg

Edited by VAG
Link to comment
Share on other sites

 

CYbiv63.jpg

jHu8n0S.png

Sa mai veniti 2 mii cu trenu la bucuresti, sa mai scape lumea de voi, ca biletele pentru intoarcerea acasa raman la noi.

 

WI79jw8.jpg

 

 

Nu mai pot =))))))))))) +1 bă +1.

Nebun eşti mă, îţi mai iei naibii şi vreun warn pe forum :))

 

@, Melodia aia mi-a provocat cancer :| dacă o mai aud odată pe undeva jur că sparg instrumentu care redă acea "melodie" oribilă.

Edited by E c h o
Link to comment
Share on other sites

 

CYbiv63.jpg

jHu8n0S.png

Sa mai veniti 2 mii cu trenu la bucuresti, sa mai scape lumea de voi, ca biletele pentru intoarcerea acasa raman la noi.

 

WI79jw8.jpg

 

Ba ai luat FW dar l-ai luat cu capul sus, respect !

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.