Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, şi nici nu o să pierdem bă !

Cred că nici toate rapoartele de când s-a înfiinţat NG nu sunt egale cu ale tale :)).

Link to comment
Share on other sites

Neata NG , azi am fost si eu liderul national guard ceva timp <):) Eu am fost Erow si am facut ce am vrut de unul singur =))

i4ik1y.jpg

Edited by yXk
Link to comment
Share on other sites

Salut baieti ! De azi sunt noul vostru coleg ! :D Sper sa ne intelegem de minune

 

Toti spera, putini reusesc. Bun venit in "club". Sa te tii de treaba e cheia succesului. Doar asa ne vom intelege.

 

'neata, fetele! :*

Link to comment
Share on other sites

@@XiseR, Welcome...nu te lua dupa Honey pentru că doar vorba e de el, adică pare el răutăcios la început, dar de fapt e mielușel nu ai treabă cu el =)) !!!

 

Și uite ce m-ai rugat

 

  • Alt skin pentru rank 1,2,3 -> Click
  • Skin rank 4,5,6 Click

Ști cum arată nu e nevoie de poză :P

 

 

Link to comment
Share on other sites

nu te lua dupa Honey pentru că doar vorba e de el, adică pare el răutăcios la început, dar de fapt e mielușel nu ai treabă cu el =)) !!!

 

Asa-mi faci, Peiule?! :( Inima ma doare, nu alta. =(( Zi ce vrei de mine, da' nu mielusel. Sunt berbec cu acte, ce dreq?! =))

Link to comment
Share on other sites

@@XiseR, Welcome...nu te lua dupa Honey pentru că doar vorba e de el, adică pare el răutăcios la început, dar de fapt e mielușel nu ai treabă cu el =)) !!!

 

Și uite ce m-ai rugat

 

 

  • Alt skin pentru rank 1,2,3 -> Click
  • Skin rank 4,5,6 Click

Ști cum arată nu e nevoie de poză :P

 

Mersi !

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Partyyyy, super-update.

Abia aştept să văd ce curte avem.

 

NG POWER cei mai tari!!!

 

Waaaaaaaa...

 

Cel mai naşpa pentru restu cu bani mulţi:

  • Jucătorii care au o sumă totală de bani pe cont care depăşeşte 10,000,000$ sau bunuri (maşini, casă, biz) în valoare totală de peste 5,000,000$ nu vor mai primi dobândă.
Link to comment
Share on other sites

Clar ba, ne muta detinutii la noi in curte, e si un bug in care acestia pot scapa din curte, il postez imediat la bug reports.

E nashpa rau update asta trebuie sa dai 50.000 de enter si exit ca sa poti iesii din area51, detinutii pot evada de acolo.

 

Edited by VeveX ZEW
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.