Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut baieti. Vreau sa va aduc la cunostinta urmatorul link. Am decis sa organizez o olimpiada intre departamente, ce incepe chiar maine. As fi recunoscator daca ati veni si voi. Multumesc.

Hi guys! I want you to take a look here. I have decided to organize the departments olympics, which will start tomorrow. I would be grateful if you come. Thank you.

Link to comment
Share on other sites

@Damian07, deocamdata nu te judec. Sincer, nu-mi aduc aminte daca si de cate ori m-ai ajutat pe mine la pauze, dar maine imi voi face putin timp sa ma uit prin rapoarte. Nu numai ale mele. Sper sa ma insel cu ce-mi trece acum prin cap, motivul neplacerilor tale.

 

Oricum, bafta pe viitor!

Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, tu chiar ai o problema daca te apuci sa te uiti prin rapoarte ca sa vezi daca te-a ajutat. Si, cum ma rog iti dai seama? ca ai poza doar cand dai open si cand dai close...nu apar membrii...

 

Am o problema cu cei care stau in NG aiurea, fara sa faca nimic, iar daca le spui ca ai nevoie de ajutor, pentru pauze, runneri sau orice altceva, fug. Mai nou isi dau si demisia. Deci lasa "anturaju'" aiurea, ca n-are rost. Sa te iei de viata mea in momentul in care ma vei vedea ca nu-mi pasa de aceasta factiune.

 

Damian era rank 3, avea puncte la raport din punish. Cat de complicat e sa-ti dai seama daca era unul dintre membri ce ajutau la deschideri?!

Link to comment
Share on other sites

 

Sa te iei de viata mea in momentul in care ma vei vedea ca nu-mi pasa de aceasta factiune.

 

Damian era rank 3, avea puncte la raport din punish. Cat de complicat e sa-ti dai seama daca era unul dintre membri ce ajutau la deschideri?!

 

Tu trebuie sa faci diferenta intre viata reala si un amarat de joc. :| Spui ca iti pasa de factiunea asta...e un joc, te joci pentru distractie. Cand o sa iesi din NG ce o sa faci? Nu o sa dormi noaptea ca o sa te gandesti la NG? ( Ca si cand te desparti de o fata in RL, de care chiar iti pasa. ) Spui ca iti pasa de parinti, de nevasta, de iubita, de prieteni, de nepoti..dar nu de un amarat de joc...gandeste-te si tu putin, nu vreau sa ne certam sau ceva...dar nu e ok ca pui suflet in jocul asta.

 

Ok, iti dai seama cat a ajutat, dar cu ce te ajuta? La ce iti va folosi cand vei vedea ca a ajutat sau nu a ajutat? Nu mai e in factiune deja, a dovedit tot cu demisia aia...nu inteleg cu ce vrei sa te mai convingi.

Ai spus " nu numai ale mele". In raportele tale nu poti sa vezi cand a dat el sau cand nu a dat punish... In rapoartele lui daca vrei, si sa te uiti dupa ora...te chinui degeaba.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.