Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Felicitari baietii mei pentru locul 1. Sper ca va placut cum v-am coordonat pentru scrut timp, daca nu asta e :))

Multumesc: Vevex, Adolfe, Ben, Xin, DGS, si mai era 1 care nu mi-l amintesc acum :)))) Ati facut o treaba minunata. Mersi ca ati ascultat si sa vazut zic eu.

 

Va pupa maxim :* O seara faina am iesit.

Edited by maxim16
Link to comment
Share on other sites

Neatza acum 40 de minute cam așa am venit și eu din oraș...se lasă cu furtună în București fulgeră în draci...

 

Mă pun pe corectat rapoartele și mă bag la somn :)) !

Si eu am ajuns acu' acasa. Si in Brasov e furtuna periculoasa rau de tot,

Spor la corectat rapoartele, noapte buna. :*

Link to comment
Share on other sites

@, Nu am mai rezistat...era prea dimineață, am adormit și cu noroc m-am trezit pe la 11 și m-am apucat de ele !

 

Data viitoare le corectez mai din timp deci scuzați întârzierea rank 1. Sper că nu am fost înjurat prea rău :)) !

Link to comment
Share on other sites

'neata, fetelor! :* Felicitari celor ce-au luat Rank UP azi! Bravo, tineti-o tot asa. Rupeti wanted list-ul. :))

 

Am terminat log-ul. Pacat de micile neplaceri din timpul antrenamentului. Atat vi se cere, o ora in care sa fiti linistiti. NG-ul e o armata, iar in armata disciplina e cuvantul cheie. Credeti ca degeaba se intreaba altii de ce NG-ul e asa de bun, de ce e cea mai frumoasa factiune de pe server?!

 

Fug in lume... Diseara vreau sa deschid la 22. Mai ales cu raportul obligatoriu si cu noii recruti sper sa fim destui. :)

Link to comment
Share on other sites

Salutare, dragi soldati! Incepand de astazi voi fi noul vostru coleg. Sper sa ne intelegem de minune si s ne facem treaba cat mai bine!

 

Ps: Ce parere aveti de avatarul asta ZTWsFbH.pngdaca s-ar potrivi pentru NG.

Link to comment
Share on other sites

Forţele aeriene lovesc din nou !

Aşa se face treaba!

Toţi vă întrebaţi: "la ce ajută paraşutările alea de la antrenamente?" Ei na, uite la asta, dar îţi tre' şi puţină imaginaţie. :))

 

GG, sile!

 

Link to comment
Share on other sites

@, Uită-te atent la video Jepy ăla s-a dat jos din mașină când a luat foc...și la 00:06 îmi ia 40 la sută din hp într-o secundă..cam ciudat :D !

Pai da, cred ca se numeste deagle ala care se aude in video si ala cu care vad ca iti scade atat hp.

Edit: BlackHawk chiar credea ca daca da dupa o luna remove la videoclip eu il am deja sters din calculator. Videoclipul cu Black facand ture nu trebuie niciodata sters din calculator, e ceva unic. Acum ii dau upload :)

Edited by VeveX ZEW
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.