Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Asa face si Erow daca pierdem maine waru cu ls , sf, lv pd =)) =)) =))

erow intruchipat =))

asa injura si erow ca asta :)) cum ba hawk ba sa mori ba, si baga 2 pumni in tastatura ,, cum ba sile sa mori ba da-o naibi de treaba, mai baga cativa pumni dupa :))

Edited by yXk
Link to comment
Share on other sites

@@S4F KaZzy13x, imgur e un site bun, upload rapid la 5-10 poze, dar nu e site pe care să-ţi postezi raportul.

Îţi recomand să foloseşti google-ul pentru poze.

 

Te loghezi cu contul tău google, accesezi numele tău din colţul din dreapta de sus atunci când eşti pe google.ro, iar apoi apeşi pe Fotografii, le "tragi" din folder acolo, redenumeşti şi distribui către toată lumea.

 

 

Neaţa, NG!

Merg la barbeque, mă bucur maxim că şedinţa e seara.

 

O zi frumoasă! :*

Link to comment
Share on other sites

Fain imgur asta imi dubleaza poza! Foarte fain!!!!!!!!!!!!!

 

 

mi s-a intamplat si mie saptamana trecuta si imgur au recunoscut ca e problema lor, nu a noastra: http://i.imgur.com/9qmIS7j.png

Voi macar va mai verificati raportu' dupa ce uploadati pozele :-W , il uploadati si-l postati, atat ?

Link to comment
Share on other sites

Ce aiurea... s-au găsit ăstia de la net să lucreze duminica, am avut netu down până acum, iar mi-am luat FW pentru absenţă, e doar al 4-lea..

Link to comment
Share on other sites

Gata mă, am încercat să mai bag două moduri în samp și a bubuit...Cel mai idiot joc, mă chinui de ieri să îl fac așa cum vreau și nu pot...Cred ca îl șterg de tot până la urmă.

Link to comment
Share on other sites

Puteam să dau şi wank în spatele lor că tot nu mă vedeau =))regret că n-am făcut asta.

https://www.youtube.com/watch?v=Kj3RM7bhch0&feature=youtu.be

 

 

EDIT: Acum îmi dau seama că nu degeaba mă cheamă SilenCe!

 

 

=)))))) ce lejer stateau aia :))

 

 

Salut baieti... ce mai faceti ? Asteptati waru de la 20:00 ? :>

 

Daca nu castigam :42: erow isi sparge tastatura ... ca ala la Fifa :))

 

Edited by XiseR
Link to comment
Share on other sites

Ce war 4 fun...Data viitoare când se organizează un war d'ăsta, să alegi alt titlu Erow, că imediat ce începe war-ul, încep şi suferinţele :)).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.