Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

Alooooo alooo care agenţi ????

 

Baaaa,are dreptate Paiu,ce agenti visezi? :-t

Deci acum prospaturile sunt pe mana mea >:)Si Shudu si Foxxy,da` nu conteaza asta :))

@, ba noob,m-ai pus ca m-am invoit,dar am fost prezent,uitasi? :(

Link to comment
Share on other sites

Neata soldatilor, nu cum zice Haze:agenti :))

Bafta celor care vor da testul si sa speram ca pentru unii dintre ei v-a fi cu noroc a 2-a oara.

 

edit : S@F DE Pajina.

Edited by South Smara ZEW
Link to comment
Share on other sites

@, Welcome e bine că ai intrat cu f0rms ca să pot în continuare abuza de tine pe contul mare muahhahaha >:) >:) >:)

@@GF Sedativ, Neaţa şi ţie de pe ce planetă ai aterizat ? "Agentule '' huaaa fugi FBI ! Sau să-l citez pe Honey fugi FIB !!

Edited by Peiu S4F
Link to comment
Share on other sites

:) > :) > :)

@@GF Sedativ, Neaţa şi ţie de pe ce planetă ai aterizat ? "Agentule '' huaaa fugi FBI ! Sau să-l citez pe Honey fugi FIB !!

 

Sunt SOLDAT! Ce i-am scris lui Haze era la figurat. :)) Mă bag la somn, mâine mă duc la muncă.. :)) Sper să fac mâine raportul, să nu mai stau iar duminică să mă chinui... Noapte bună, soldați! <3

Edited by GF Sedativ
Link to comment
Share on other sites

@, Uite morcovel, te ajut eu. Meriti macar atat.

 

Mda asta nu are cont, sau nush ce dracu.. Nici pe mine nu ma lasa sa ii dau mention

 

 

 

Edited by ZoLiii
Link to comment
Share on other sites

sa_mp_055.png Good luck all, greselile gramaticale sunt intentionate sa inteleaga si rey.

 

 

Felicitari pentru ce ai scris acolo. Ti se umple paharu cand interactionezi cu indivizi d-astia... Ti-am dat si + la post. ^:)^^'> ^:)^^'> ^:)^^'>

 

Ma astept la vreun FW sau warn pe forum dupa quote-le asta, dar asta e... "Roumania is full of frustration" (da, chiar si in postul asta)

Edited by AraGAZ FCP
Link to comment
Share on other sites

sa_mp_055.png Good luck all, greselile gramaticale sunt intentionate sa inteleaga si rey.

 

Niste vorbe aiurite in joc nu te propulseaza in multimea inteleptilor. Daca vorbele devenau realitate, va intelegeam, dar asa, mi se pare lipsit de creier ceea ce faceti. La fel ca tine, au fost zeci care au facut la fel. Cu el nu s-a intamplat nimic, in schimb, atacatorii s-au stins unul cate unul.

 

Urat mod sa pleci asa de pe server, urat mod sa sa pleci asa din NG, si e si mai urat modul prin care ai ales sa tratezi situatia. Nu lasati impresii bune in urma.

 

90% din cei care se "lasa", la un moment dat, revin pe server. Si cand revin, se asteapta sa fie tratati cat mai placut datorita vechimii, dar au parte de contrariul situatiei.

 

Multa bafta in cele ce urmeaza sa faci, multa sanatate si sper sa fii mai fericit acum :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.