Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@Maya Jeleu, ce-ti mai place sa strangulezi cameleoni, anaconde si alte reptile, reBELO .

 

Voi mai puteti cu caldura asta? Eu ma descurc destul de bine, e mediul meu preferat, sunt multumit ca ies afara ca Tarzan =)) si nu ca iarna trecuta cu tot sifonierul.

Ma gandesc sa-mi deschid o crescatorie de camile si sa vand lapte de camila, foarte benefic organismului si foarte sanatos.

Se baga careva in afacere? Ma ocup si cu inchirierea lor, 10 $ plimbarea cu camila pe ora.

Link to comment
Share on other sites

Suntem in cautarea unei persoane disponibile sa modereze topicul "National Guard - Failed Robbery" pentru astfel de failuri: 1

 

Cerinte:

  • Sa poata sustine financiar activitatea celor mai buni faileri
  • Minim rank 4

​Beneficii:

  • O functie in cadrul factiunii.
  • Libertate in organizarea concursului (stabilirea regulilor, stabilirea sumei de castig, stabilirea numarului de castigatori etc.) intr-o maniera decenta.
  • Alte beneficii

Precizari:

  • Cei doritori isi pot manifesta interesul printr-un PM catre mine sau yenoH
  • Astept sa veniti "fara numar"
Link to comment
Share on other sites

Eu va las, mi-a facut placere sa fac parte din armata si totodata din aceasta echipa extraordinara...sper sa auzim de bine si bafta in continuare! #Spam #Spam #Spam (asa ca de plecare)

Edited by Johnny
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.