Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Va salut de la ora de religie =))). Tocmai dau test, ati mai pomenit asa ceva? Istoricul de pe telefon e plin cu Biblia =)))

Azi e vineri si maine weekend yeey. Bafta la raport :*

Link to comment
Share on other sites

@@Peiu S4F, Ti-a luat-o Insane inainte ma :))

 

 

Nick: InSaNe[s4F] / Peiu[s4F] / BlackHawk[s4F] / [LF]PurpleKush / [LF].Andra. (pe ea o bate data de maine, saraca)

Rank: 5, 5, 5, 5, 4.

Data antrenamentului pentru care vrei să te învoiești: 10.04.2016

Motivul: Suntem plecati de acasa, mergem sa bem o palinca. :D

Alte precizări: Invoire preventiva! :*

 

 

 

 

Nick: Peiu/Blackhawk

Rank: 5/5

Data antrenamentului pentru care vrei să te învoiești: 10.04.2016

Motivul: Sunt plecat/La fel și el

Alte precizări: Pup :* !

 

 

 

Chiorales :)) Faina melodia

Link to comment
Share on other sites

@, Legat de ce ai scris in demisia ta despre mine.

 

1. Nu m-am bagat eu in echipa de antrenori, am fost propus de catre erow si cand m-a intrebat, am acceptat.

 

2. Ai spus unele lucruri rautacioase la adresa mea, datorita faptului ca m-ai rugat 2 lucruri de cand sunt in NG si nu te-am ajutat, presupun eu....

 

3. Stiu sa fac diferenta dintre viata reala si samp, ba chiar in ultimile 3 saptamani abea am timp de raport.... NUMAI AM CHEF de jocul asta si nici de calculator.

 

4. Legat de partea cu regulile, singura dorinta era sa ajut membrii noi, sa nu greseasca, pe scurt le voiam binele sa nu ia ei FW, mai ales cei de rank 1, pentru ca sa stai la jail o luna datorita unui FW e chiar plictisitor.

 

5. La rank 4 am devenit mai "serios" doar la antrenamente unde unii fac DM aiurea si vb aiurea si cateodata chiar vreau sa termin mai repede, pentru a fi liberi si eu si voi.

 

Sincer ma bucur ca ai ti-ai spus parerea sincera, dar eu in postul asta ti-am aratat ce crezi gresit despre mine.

Link to comment
Share on other sites

@, Nu port dusmanie mai ales de la un joc, dar nu-mi plac asemenea persoane care se dau superioare fata de ceilalti. Voiam ca toti membrii sa se simta bine, este un joc si cu totii ar trebuii sa ne distram si sa ne simtim bine. Acum daca am ajuns la rank 4-5 nu ar trebuii sa ne dam superiori mai mult de cat trebuie, adica sa le dam ture celor de rank inferior pentru niste greseli minore sau ca au facut in limita bunului simt caterinca, cum am mai spus, toti trebuie sa ne simtim bine, deoarece este un joc. Stiu ca o data ti-am cerut ajutorul sa intru in AIM, dar nici atunci nu te-am batut la cap, ti-am zis doar ca sa pui membrii sa voteze mai repede ca nu mai aveam rabdare. Incearca sa fii altfel, chiar daca ai rank 4, dar gandeste-te ca nu de mult ai avut si tu rank 1-2.

 

Mai mult m-a deprimat faptul ca Jilkas cand facea work la materials de pe alt cont si voiam sa merg dupa el se ruga de mine sa-l las si ca un bun coleg ce sunt l-am lasat in pace sa faca ce vrea. Acum cand a terminat a uitat tot cu ce l-am ajutat. Nu trebuie sa-ti aduc aminte, dar la antrenamentul de sap. trecuta cand am fost si eu ca tot omul pana la baie, Jilkas mi-a sarit in cap.

Edited by Michael S4F
Link to comment
Share on other sites

@, Pai vezi ca ai inteles gresit......... turele de la antrenament sunt ceva normal :-??

 

Dar turele pe care le dadeam in restul timpului erau la caterinca, eram cu ei pe skype :), inafara de antrenament nu am pus pe cineva sa faca ture, si la antrenament doar odata pe luna i-am pus la parasutari. Eu vreau sa lamuresc treaba.

 

Nu ma dadeam superior, cand fac pe " al draq" deobicei o faceam cu cei de pe TS pentru ca glumesc cu ei :)).

 

 

Si partea cu intrebari / nelamuriri repet.... pt binele lor, si eu am fost incepator, ba chiar am luat odata rank DOWN de la 4 la 3 pt greseli tampite, nu vreau sa vad pe altii ca o sa ajunga cum am fost eu.

 

La partea cu jilkas nu ma bag, nu stiu ce ati facut voi....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.