Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@kaydeN,Păi 1 best la jail, 1 best la rank 2+. Am făcut 371 şi nu primesc best? Am mai multe puncte decât el.. lol. Aşa a fost mereu, cel care avea cele mai multe puncte, primea best.

 

@@HaoS I S4F I, 1-1.. fix înainte de pauză dă Giroud gol din penalty. Surpriză la Rostov - Bayern.

 
Garret. - Raport complet Nr. 4 - 214 puncte **Best** Felicitari!
"Urmatorul tau raport va avea numarul 6"
maxtreme2008 - Raport cu Nr. 12 complet - 371 puncte 

Cele mai multe puncte pe săptămâna 7-13.

Edited by South Max
Link to comment
Share on other sites

@@kaydeN, Besturile se impart in 2 categorii : rank 1 si rank 2-6 . Rank 1 primeste un best, iar rank 2-6 primeste si el un best + ca trebuie sa te uiti ce rank-uri erau acestia in saptamana respectiva , daca au luat sau nu rank-up . Deoarece unii pot sa faca raport de rank 1 , sa ia rank 2 ,si pana apare raportul pe site, sa le treci best-ul de la rank 2-6 lor . Daca vrei mai multe explicatii , intreaba si/sau citeste pm-ul acela cu rapoarte .

Link to comment
Share on other sites

@@kaydeN exista un best pentru rank 1 si un best petru r2-r6(cel care avea cele mai mult puncte). Trecel pe maxtreme cu best. Te rog sa te uiti si la r-upurile oferite in acea saptamana ca sa te asiguri.

@@South Max nu te mai panica asa, era de ajuns sa ii spui odata si atat.

Link to comment
Share on other sites

@@kaydeN, cand vad ca tu ai scris ceva. mai intai ma uit la avata 10-15 minute, apoi citesc ce ai scris.... nush daca si restu fac la fel, dar eu ma uit intai la minunata culoare a pantalonilor :3 =))

 

Eu nu contest

Link to comment
Share on other sites

 

 

@@HaoS I S4F I, 1-1.. fix înainte de pauză dă Giroud gol din penalty. Surpriză la Rostov - Bayern.

 

Surpriză ? Dacă ai fi analizat, ai fi văzut că Neuer nu era titular astăzi, în plus Bayern era calificată indiferent de rezultat ;)

 

La fel și la Arsenal, amândouă la egal, calificate. Era logic că va fi X.

 

 

 

În fotbal nu există favorite. Nu trebuie să te iei după cote (alea mici mai ales, că alea sunt înșelătoare).

Link to comment
Share on other sites

Am uitat sa imi iau ramas bun de la voi. Dar niciodata nu e prea tarziu, mult succes tuturor, multumesc mult Conner, zNoss si SkyDon pentru intelegere, ajutor si multe altele, au fost momente frumoasa cu sau fara voi. M-am simtit bine`s :)) dar acum, nu mai am de ce juca. A iesit Daniel chiar nu mai am ce face..am inceput sa fim mai inactivi amandoi, cum am facut 76 ore luna asta nu stiu..am tot facut rapoartele la inceputul saptamanii sau la sfarsit de saptamana, la inceput am fost mai activa si am stat ca eram PD, jail, fail rob, chestile astea nu le-am facut niciodata si a fost ceva nou si foarte tare pentru mine, in rest, am inceput sa fiu tot pe /sleep si nu are rost sa continui tot asa, am avut de toate, nu mi-a lipsit nimic, lasam si pe altii sa faca cate ceva bun pe aici si sa aibe si ei o amprenta pe acest server, acel cineva poate fi oricare din voi. Sa nu va para rau de ce nu puteati face..., ci de ce puteati face si nu ati facut. Cu asta am terminat, probabil ca cariera mea aici a luat sfarsit, probabil ca o sa mai intram amandoi doar asa sa vede ce mai este. In rest eu cel putin ca si el, nu mai am plan sa realizez ceva anume pe aici, daca intru, arunc un ochi, stau cat stau si ies. Exceptie daca are sNrobert nevoie de ajutor, dupa care gata. Cu unii pastrez legatura pe net sau la telefon, cu voi probabil ca o sa mai vorbesc cand o sa intru. Asta daca nu e lumea cu nasul pe sus ca vai doamne ce sunt eu si ce esti tu, dar sa nu uitam ca unii au uitat de unde au plecat sau cu cine au crescut. Functia e functie si atat, toata lumea are interes. Cand am terminat cu scoala am mentionat ca ma apuc pentru william ca stiam ca o sa revina, nu m-am asteptat sa primeasca si admin, cand a revenit a fost un simplu jucator rank 2 sau 3 la mine in Avispa, daca nu ma insel, a refuzat rank 6 :)) nu imi amintesc exact. Asta a fost asa sa intelegeti ca nu sunt genul de pers pe interes, asa cum se zicea pe server. Am ajutat pe cine am putut si cand am putut. Sunt mai multe chestii, dar aici ma opresc, succes RPG 1. Aveti grija de voi si ascultati de K3nt cat il mai aveti. Ramas bun!

 

Succes nabo.. regret ca n am apucat sa te fac de fw...

Link to comment
Share on other sites

Ai avut dreptate, a ieşit X. X/X ..

 

Surprize la City, Bayern, Bekistas.

 

App la Besiktas, un prieten voia sa puna pe bilet 1&GG, dar i-am modificat eu 1X&GG, pt siguranță, și l-a prins :)) bulan :))

 

@@HaoS I S4F I, Mama lor de favorite ) M-a scos marti seara un meci, imi trebuia 1+ in a doua repriza la Porto si s-a dus tot biletu

 

:)) Mai e un val azi :)) mi-am făcut și eu o rablă de bilet ieri, pentru meciuri de azi :

 

 

 

rSkOI0A.jpg

 

 

 

Fac pariu că pierd 3-4 din el :)):)) :)) favoritele $#%#$ mele

Link to comment
Share on other sites

@@ConnerRM S4F, Cred ca am pierdut mai multi $ decat am bagat.. Dar numai asa smr, 1-2 meciuri m-a scot mereu .. N am mai luat ceva la pariuri de ceva vreme, doar sanse =))

@@HaoS I S4F I, Ba nebune, i am facut lu unchi miu un bilet cu meciuri d-alea din ligile inferioare de prin cehia,turcia etc si avea castig de 68 de mil cu 5 lei, ghici ce.. ii iesiera toate meciurile mai statea intr-un meci, in minutu 85 era 2-0 pentru echipa pe care pariasem si in min 90 2-2, am injurat 5 ore, ne-am multumit cu 200 lei de la sansa :))

Link to comment
Share on other sites

@, Nu cred ba , daca ai stii de cand caut filmarea aia OMG OMG OMG. Mi-ai infrumusetat seara <3

Invata ba sa dai mention de naiba

 

@@Hawk ToV, Ai ruginit ba , de acum trebuie sa-i faci avant ca sa o ridici ce naiba..

 

 

NO REPORT PLS

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.