Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Shanker La platina inca se joaca campioni de 450? Stiu ca sunt op, dar annie/ryze/garen/amumu si altii sunt prea infecti, am jucat garen destul si puteam sa fac mereu bronze - gold dar acum m-am saturat de el..

Ce conteaza cat costa? Conteaza si echipa adversa si a ta, daca apuci kayle ar fi bine sa ai twitch,vayne,lucian main si meciu e 60% luat

Link to comment
Share on other sites

Ce conteaza cat costa? Conteaza si echipa adversa si a ta, daca apuci kayle ar fi bine sa ai twitch,vayne,lucian main si meciu e 60% luat

Fix pe silverul asta putrezit te ai gasit sa l intrebi =)) habar nu are lol nici nu poate sa intre plat =))))))

Link to comment
Share on other sites

Rough, corect ca nu am cum sa intru platina scuze :'( Ce ma bag eu, am fost 2 sezoane gold si n-am mai jucat sa urc ca deja sunt prea multi care mananca meciul si joc doar pentru skin.. Dar ce sa faci, bine ca esti mare jucator ce sa zic. Dar daca nu ai inteles ce am vrut sa spun.. campionii care sunt accesibili la lvl mic.. adica de 450 sunt cei mai op, adica sa invete tot prostul sa joace cu ei dar la un moment dat, in platina ca zici tu apar altii care nu-ti mai joaca annie si ryze.. Si kayle ce face? apasa R pe cel care da damage sau pe adc ca sa-i dea protect si da auto attack cu e-ul.. Si pana la urma nu mai conteaza campionii cand ai membrii non-retardati.. Si cum ai zis-o "habar nu are lol si nici nu poate sa intre platina".. ca daca stii lol inseamna ca intri platina? Si un bronzalau stie lol dar nu gandeste ce face in meci.. si de aia nu urca

Link to comment
Share on other sites

Rough, corect ca nu am cum sa intru platina scuze :'( Ce ma bag eu, am fost 2 sezoane gold si n-am mai jucat sa urc ca deja sunt prea multi care mananca meciul si joc doar pentru skin.. Dar ce sa faci, bine ca esti mare jucator ce sa zic. Dar daca nu ai inteles ce am vrut sa spun.. campionii care sunt accesibili la lvl mic.. adica de 450 sunt cei mai op, adica sa invete tot prostul sa joace cu ei dar la un moment dat, in platina ca zici tu apar altii care nu-ti mai joaca annie si ryze.. Si kayle ce face? apasa R pe cel care da damage sau pe adc ca sa-i dea protect si da auto attack cu e-ul.. Si pana la urma nu mai conteaza campionii cand ai membrii non-retardati.. Si cum ai zis-o "habar nu are lol si nici nu poate sa intre platina".. ca daca stii lol inseamna ca intri platina? Si un bronzalau stie lol dar nu gandeste ce face in meci.. si de aia nu urca

Eu vorbeam cu shanker cand facusem referire ca e silver.. daca si tu te ai simtit e prob ta.. vad ca te ai simtit tare ofensat bro.. si da, daca joci lol de mult si n ai intrat in platina esti prost pana in maduva oaselor. Sunt 2 tipuri de playeri care joaca, 4fun si ranked, oricum lolul e un joc de rahat in care nu merita sa tj pierzi timpul, crede ma pe cuvant si data viitoare cand mai vrei sa fii sasuke la discutii incearca sa ai o exprimare mai non violenta ca pana la urma n am zis nimic de tine sau de ma ta

Edited by Rough
Link to comment
Share on other sites

Funn, dar n-am zis ceva de rau sau altceva :)) Si eu joc de distractie Rough, de aia joc sa fac skin-ul ala moca.. si sa joc cu prietenii o normala ceva, si atunci cand ai spus "fix pe silverul asta te-ai apucat sa-l intrebi" luase-i paragraful lui, adica intrebarea imi era adresata mie.. In fine :))

Link to comment
Share on other sites

Meseriașii... :)) Dragon Head xEpical & Mountain Master Maxtr3me2008.

 

sa_mp_802.png

 

Ce vremuri frumoase :X:X:X

 

Ba vaco, meri la RDT si posteaza d`astea

 

Alo alo, lasa fata-n pace.

@@Ervin27,Bă vaco, xEpicăl se află în NG, postez aici, huuuuuu!

 

Yo nu neg

 

nu stiu de niciun xapacalda in NG

 

acSDNHI.jpg

Nici eu, poate și-a schimbat numele.

:-W

Link to comment
Share on other sites

RO



19.02.2017(DUMINICA) ora 16:00 TESTE GRADE NATIONAL GUARD in Training Room.



Cititi cu atentie topicul "Antrenament" prima pagina.



!! ATENTIE !!: La inceput, o sa va pun o intrebare de gen "In ce consta probele tale?". Trebuie sa-mi dai un raspuns cu tot ce tine de probele voastre pentru respectivul grad.



--Cine nu stie in ce consta proba lui, picat.


-- Cine este AFK(ESC) pe parcursul probelor, picat.


--- Cine vorbeste aiurea pe orice chat (/r , /say, /b si asa mai departe), picat


--- Cine incearca sa deranjeze probele, primeste Faction Warn.




ENG




12.02.2017 (Sunday) time 16:00 Grade tests NATIONAL GUARD in Training Room.



!!Atention!! At the beginning i will say "What is your sample ?" You need tell me what is the all samples for up your grade.



-- Who does not know what is the your, failed


-- AFK (ESC) - failed


-- Speak on /r , /say, /b etc, failed


-- Disturbance sample - Faction Warn


Link to comment
Share on other sites

 

Nick: Waxios[ToV]

Rank: Colonel

Data sancționării: 17.02.2017

Membrul sancționat: Peiu[s4F]

Sancțiunea primită: FW

Motivul: Neascultare rank superior

Dovezi: PM

Alte precizări: SAH MAT ATEILOR!

 

5 ture de HQ si te iert că mi-ai scris numele acolo, promit :>

 

 

Edited by Peiu S4F
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.