Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

1 lună LSPD, 4 luni NG, 2 ani și 8 luni LSPD, actual vreo 3-4 luni, faceți un calcul. Puneți 1 antrenament / săptămână. O spun în calitate de player vechi al departamentelor, ANTRENAMENTELE = TIMP IROSIT! Cei care intră în NG, dau un test de ARME pe care NU toată LUMEA îl TRECE! Uitați-vă la raportul facțiunilor și veți vedea că mai pică și membrii la proba 2. Pe lângă asta, gangurile (din care am făcut parte o bucată mare de timp), au scos antrenamentele obișnuite și se bazează doar pe WARURI. Odată ce ai 5 zile de waruri, mai nou, 7, ți se apleacă de ele. Dar, în cazul departamentor, treaba stă în felul următor.

 

Rank 2+ (NG) - Wanted + No drept (de câte experiență ai nevoie să tragi cu un amărât de deagle și un m4)? :|

Rank 1+ (FBI) / (Rank 2+ LSPD / SFPD / LVPD), același caz.

 

Pentru a trage cu arma, nu ai nevoie doar de antrenament, să nu mai spun că unii trag ca naibi și la ele, ce să mai zicem de dueluri cu persoanele fără drept de predare sau cele care atacă polițiștii.

 

Pe lângă faptul că toate exercițiile sunt EPUIZATE, nu le mai văd rostul.

 

 

E ca și cum i-ai pune lu` unu` să mănânce doar pizza și shaorma, I SE APLEACĂ ȘI GRASULUI! Antrenamentele mai nou sunt o OBLIGAȚIE! Trebuie să ne distrăm, că nu ne întreabă ăștia în real dacă știm să tragem cu deagle și m4 pe samp, sau să mă parașustez pe o clădire după un robber.

Gata ba naruto, s au vorbit astea, get over it.

Link to comment
Share on other sites

Ba Itachi spune i lui Naruto sa nu se mai panicheze

Bai sasuke, nu mai da tag la toti.

 

Revenind, ma uit cu stupoare si vad ca se aduca voturile pentru ora 15.

 

No-liferii astia. Pacat ca nu se pot vedea cine ce a votat. Pnm, traim si vedem.

Link to comment
Share on other sites

Daca tu iesi in fiecare zi, sa fii sanatos.

 

Nu ies în fiecare zi. Muncesc 2 zile și după, 2 zile-s liber. Normal că îmi trăiesc zilele libere, mă distrez, beau bere, club, gagici alea alea. Duminica, e week-end. Știi ce nașpa e să muncești 2/4 week-end-uri pe lună ? Când toată lumea e liberă, și tu stai într-o coteneață pentru niște căcați de bani ?

 

De aceea ziceam. Înțeleg, n-o să fie scos antrenamentul, dar nu votați fraților ora 8. E mai bine în intervalul 12-15. Adică, te trezești, mănânci, poți sta o oră pe samp și după să pleci în oraș la băute etc etc etc. Dar nu gândiți logic. În fine.

 

Oricât te-ar deranja limbajul lui "colorat", Haos are dreptate.

 

 

Ie rapan nu jandarm we si da, he's god damn right.. insa dupa el n ar mai trebui sa avem antrenament pt ca in nicio ora nu e bine la el :)))

 

Normal că am dreptate.

 

 

Am o vârstă. Jocul ăsta e egal cu 0 pentru mine. V-am zis, mă tin pe loc prietenii care-i am, cu care vorbesc.. că în rest, mă lăsam de mult (iar). Doar am stat 1 an jumate retras, până s-a întâmplat faza cu contul spart a lui vărmiu. Altfel nu intram pe samp în octombrie după atâta timp. Am intrat ca să strâng dovezile necesare ca să-i recuperez contul. Și uite așa am aplicat NG și de asta mai stau legat de acest joc.

 

 

În fine.. Voi știți. Tre` să mă gândesc oricum la o soluție dacă mutați antrenamentul la 8. Dacă se mută la 8, o să pot intra la antrenament doar la 1/4, deci ar însemna să iau 1 FW pe lună pt absență. Văd eu ce ecuație găsesc. Dacă nu, demisie și aia e.

 

Sănătate.

Link to comment
Share on other sites

Degeaba continuam cu subiectul asta ca nu ajungem nicaieri,cel mai bine ar fi sa hotarasca conducerea factiunii cum considera ca e cel mai bine.Oricum ar fi pus,tot se gaseste ca cineva sa comenteze si sa nu-i convina,nu ii putem multumi pe toti.Daca stam sa ne gandim,oricum am lua-o,tot nu e bine..parerile sunt impartite,si mna,si antrenamentul asta are si partile lui bune si rele.

Eu tot raman la ideea ca se cere prea multa seriozitate intr-un JOC,unii se joaca pentru prieteni si distractie/sa se relaxeze,nu sa-si faca o "cariera"in joc,ca pana la urma te stergi cu ea la c*r.

Sper sa se incheie subiectul asta si sa fiti majoritatea multumiti,degeaba va stresati pentru samp. :))

Sa mai schimbam atmosfera pe aici

Edited by Simii S4F
Link to comment
Share on other sites

 

Eu tot raman la ideea ca se cere prea multa seriozitate intr-un JOC,unii se joaca pentru prieteni si distractie/sa se relaxeze

 

Exact. Toate căcaturile astea ca să stea server-ul ocupat 800/1000 mereu. 900+ seara după 8. Asta doar din ce am observat eu.

Link to comment
Share on other sites

Degeaba continuam cu subiectul asta ca nu ajungem nicaieri,cel mai bine ar fi sa hotarasca conducerea factiunii cum considera ca e cel mai bine.Oricum ar fi pus,tot se gaseste ca cineva sa comenteze si sa nu-i convina,nu ii putem multumi pe toti.Daca stam sa ne gandim,oricum am lua-o,tot nu e bine..parerile sunt impartite,si mna,si antrenamentul asta are si partile lui bune si rele.

Eu tot raman la ideea ca se cere prea multa seriozitate intr-un JOC,unii se joaca pentru prieteni si distractie/sa se relaxeze,nu sa-si faca o "cariera"in joc,ca pana la urma te stergi cu ea la c*r.

Sper sa se incheie subiectul asta si sa fiti majoritatea multumiti,degeaba va stresati pentru samp. :))

Sa mai schimbam atmosfera pe aici

 

 

54534444.jpg

Link to comment
Share on other sites

Asa se face o revenire de senzatie =))))

Cu arbitruu de acasa. Cei care au de gand sa zica ca a fost penalty sa-si dea 2 palme si apoi inca 2

 

https://gfycat.com/KindlyAggressiveEyra

Link to comment
Share on other sites

@@South Max,Doar eu ce mai greseam ca faceam evidenta la war,aveam logul plin de amenzi si FW-uri :)

 

3 kile de semnătură prostească ai. Nu-ți place să fii perfecționist și ordonat ? Pune naibii spoilere. E doar un sfat. Poate îți va prinde bine pe viitor :)

 

__________

 

 

Hai bună seara all.

 

Abia am venit de la muncă. Am închis mai târziu și am rămas la o bere.

 

V-am pwpat. Ne auzim diseară. Mai am o zi de muncă și după 2 zile liber. O să-mi bag mai mult ca sigur inactivitate 1-2 săptămâni să-mi rezolv treburile pe acasă....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.