Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare, baieti, n-am mai postat de mult pe aici, ce faceti?

 

Nici eu. Am fost prin oraș, am avut întâlnire cu o tipă (pe combinație în curând) :> după m-a prins ploaia. Am rămas captiv în baruri. Am băut vreo 4 beri :)) acu acasă.

 

N-am chef de samp :D

 

Vă pwp :*

Link to comment
Share on other sites

Antrenament la 20... e super naspa, in loc sa stau afara la ora aia eu intru la antrenament.. :))

Da, si eu la 3 in loc sa stau sa invat / sa merg la fotbal / sa fac un gratar, intru la antrenament.

Tu duminica seara iesi iar lunea ai scoal / munca. Da bravo ma :))

Link to comment
Share on other sites

Duminica, ora 20:00 , v-am pregatit un antrenament de tip "Aerian". Sunteti asteptati in numar cat mai mare.

 

----Cine nu poate sa ajunga, sa faca o invoire in topicul de "Invoiri antrenamente"

---- Detalii despre antrenament si teste grade, aveti aici : https://forum.b-zone.ro/topic/324504-national-guard-antrenament-training/page-4

 

Va spun de acum ca va voi sanctiona fara discutii, fara sa mai iert. M-am saturat ca la fiecare antrenament sa vad unul care se trezeste sa traga aiurea si sa vorbeasca total aiurea pe /r sau /say.

 

Va voi sanctiona conform regulamentului. Daca nu puteti sta o ora linistiti, nu mai veniti si gata. Faceti o invoire si gata. O seara placuta.

 

Link to comment
Share on other sites

Antrenament la 20... e super naspa, in loc sa stau afara la ora aia eu intru la antrenament.. :))

 

Nu mai intra. Tu măcar ești liber duminică.. eu nu.

 

Da, si eu la 3 in loc sa stau sa invat / sa merg la fotbal / sa fac un gratar, intru la antrenament.

Tu duminica seara iesi iar lunea ai scoal / munca. Da bravo ma :))

 

Frate, eu muncesc 2/4 week-end-uri pe lună (adică sâmbătă + duminică).. îți dai seama cât de mult înseamnă pt mine 1 week-end liber pe lună ? Prefer antrenament seara de la 20:00 în timpul săptămânii, indiferent că e luni miercuri sau vineri sau orice altă zi din săptămână.

 

Anyway...

 

Nb all. Nu am chef de samp. Fac raportul mâine și cel mai probabil fac inactivitate.

Și-așa mă gândesc să mă las săptămâna viitoare. Prea fullean sunt cu toate.

Link to comment
Share on other sites

Da, si eu la 3 in loc sa stau sa invat / sa merg la fotbal / sa fac un gratar, intru la antrenament.

Tu duminica seara iesi iar lunea ai scoal / munca. Da bravo ma :))

Pai da asa la 3 stai 1 ora s-a facut 4 si ai timp toata dupa-amiaza spre seara sa faci ce vrei tu, oi avea eu scoala dar daca vremea e frumoasa afara stau pana ma plictisesc :))

 

Da, ai dreptate Haos.. dar la cum trece timpul imediat nu o sa mai am nici eu timp :))

Edited by iPa1n
Link to comment
Share on other sites

Hi all !

Vad ca Bonzy e pus pe fapte mari, si cica vrea sa mareasca prezenta la antrenament :)). @, my dear, nu cred ca o sa ai nici aia 15 care veneau inainte daca tu tot ameninti in stanga si in dreapta ca sanctionezi tot si esti mare dur, ce vrei sa arati prin asta? Nu ma cert cu tine, iti pun doar o intrebare care mi se pare normala? Daca vroiam sa fac armata, incheiam un contract cu Armata Romana si plecam in Irak. Sa fim seriosi, eu zic in loc sa dati vina pe noi ca nu venim, mai bine incepeti sa cautati noi metode de a ne face sa venim la antrenament. Si cu asta am spus tot !

 

Pace & Love

Edited by Postasul
Link to comment
Share on other sites

Bă m-a prins o ploaie acum 2 zile, zici că nu mai plouase de 100 de ani... @Haos

 

M-a turnat și pe mine.

 

Am fost și azi pe ploaie în oraș :)) asta e. Mor în casă ...

 

@max :)) am fost la o cafea cu gagica, m-am combinat :> culmea, e parioare :)) zi tu maxtreme, femeia ideală =)) să joace cot la cot cu tine la pariuri =)) mai lipsesc păcanele hahahahahhahahahahahahahha

 

Edited by HaoS I S4F I
Link to comment
Share on other sites

@@HaoS I S4F I, Tot asa pufosenie, tu faci tot profitu la arena caffe :)) Priveste partea buna tu o sa bagi casa la pariuri si ea o sa te puna pe tine drept "amanet" =))

Link to comment
Share on other sites

@@HaoS I S4F I, Tot asa pufosenie, tu faci tot profitu la arena caffe :)) Priveste partea buna tu o sa bagi casa la pariuri si ea o sa te puna pe tine drept "amanet" =))

 

 

Vezi să nu te amaneteze... :))))))

 

Bă, mai tare era dacă juca și Pes / Fifa. :>

 

 

=)) hahahahah

 

nu prea știe multe cu pariurile, dar le cam pierde la un meci :))

 

qjGUiLz.png

 

Dar uite ce X a turnat :)) joacă cu 2peu :))

 

Vrea să învețe mai multe, să joace la bombe :))

 

1BD8ZRC.jpg

 

hahhahaha

Link to comment
Share on other sites

Aoleu... :)) Păi când te duci la muncă, vine să îți tină de urât, sau îți dă de muncă... :))

hahahaha :)):))

 

e nasolime direct :))

 

da mai stii ? cum o fi norocu, sa o trosneasca o data de 1 miliard cu 2 lei ?" =))) wtf =)) vai mama =))

Link to comment
Share on other sites

@@HaoS I S4F I, Iar faza amuzantă ar fi să câștige în urma ponturilor tale... :))

 

Îmi bag direct un deget în penis de oftică :)) hahahahah :))

 

 

În fine.

 

Am terminat raportul în seara asta, mă doare la bască :))

 

 

Ne auzim luni seară.

 

Vă pwp. 2 zile nu dau pe aici, sunt la muncă :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.