Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nu m-am luat niciodată de tine că scrii ca ultimul analfabet de pe comunitate, NU ți-am reproșat că ești un lider prost, că ți-ai bătut joc de acel departament, care a fost super bine structurat cu mine și Guess la conducere. MILOGULE, TREZEȘTE-TE LA REALITATE!

 

Giggs, pe lângă că ești un agramat și un căcat cu două fețe, mai dai și PM-uri, mă? Ești Re-y reîncarnat, milogule!

Edited by South Max
Link to comment
Share on other sites

Nu m-am luat niciodată de tine că scrii ca ultimul analfabet de pe comunitate, NU ți-am reproșat că ești un lider prost, că ți-ai bătut joc de acel departament, care a fost super bine structurat cu mine și Guess la conducere. MILOGULE, TREZEȘTE-TE LA REALITATE!

 

Giggs, pe lângă că ești un agramat și un căcat cu două fețe, mai dai și PM-uri, mă? Ești Re-y reîncarnat, milogule!

Cred ca ai gresit topicul, sectiunea de discutii LSPD e putin mai sus..

(Ai uitat de faptul ca pune muzica proasta la radio)

Link to comment
Share on other sites

Stai calm că știu unde am postat.

 

Dacă îi ziceam ălea la discuții LSPD, îl vedeam apoi că plânge la Kelton că nu fac parte din acel departament și să îmi acorde un WARN (eu care am făcut ceva pentru acel departament, spre deosebire de el, care știe doar să pupe adminii în cur, să dea sublidere aiurea și să se dea rotund).

Link to comment
Share on other sites

@@Hawk ToV, Imi place de voi ba ca sunt saptamani in care pur si simpla va doare-n **** de timpul in care sunt facute invoirile si in alte saptamani va treziti sa fiti stricti. Nu imi de un FW ca doar nu e primul si cine ma cunoaste stie asta dar macar fiti dracu cinstiti si faceti acelasi lucru mereu, nu o data asa si altadata invers ca va faceti dracu de bacanie. Salut.

Link to comment
Share on other sites

@@Hawk ToV, Imi place de voi ba ca sunt saptamani in care pur si simpla va doare-n **** de timpul in care sunt facute invoirile si in alte saptamani va treziti sa fiti stricti. Nu imi de un FW ca doar nu e primul si cine ma cunoaste stie asta dar macar fiti dracu cinstiti si faceti acelasi lucru mereu, nu o data asa si altadata invers ca va faceti dracu de bacanie. Salut.

 

Nu iti e de un FW da' faci urat, nu e vina mea ca nu ti-ai facut invoire la timp, multi isi fac asa-zisele "invoiri preventive" nu cred ca tie iti este greu. Invata sa-ti asumi propriile greseli si nu arunca cu acuzatii in stanga si in dreapta cand esti sanctionat. Tu ai mai fost aici, ar trebuii sa stii asta mai bine decat multi care-s in prezent in factiune.

Link to comment
Share on other sites

@@Hawk ToV, Nu ba, nu mor pentru un FW, dar membrii noi, membrii de rank 1 si 2 care au patit si probabil vor mai pati chestia asta, ei ce zic? Ce impersie le lasati cand o data sanctionati chestia asta cu invoire intarziata si alteori inchideti ochii? Vi se pare normal?

Link to comment
Share on other sites

@@GF Maxim16, Te asigur ca eu nu voi inchide ochii. Daca voi fii nevoit sa sanctionez, sanctionez. Regulamentul este pentru toti, sa fie clar. Nu va convine ? Nu este problema mea. Asa cum ceilalti vor fii sanctionati, vei fii si tu.

Link to comment
Share on other sites

@@GF Maxim16, Nu stiu de unde ai scos treaba asta cum ca inchidem ochii uneori la invoiri si alteori nu, eu mereu am accept/respins invoirile conform regulamentului, daca altii au raspuns in locu' meu si ei au facut exceptii este strict treaba lor, nu a mea. Se presupune ca stiti regulamentu', deci stiti ca duminica la 20:00 avem antrenament si topicu' cu invoiri este deschis cu un nr. de zile dinainte de antrenament tocmai pentru ca voi sa aveti timp sa va depuneti invoirile.

Edited by Hawk ToV
Link to comment
Share on other sites

@@Hawk ToV, Au fost, stai calm, si nu neaparat cu ora postarii invoirii. Gradele alea le pune fiecare dupa cum il bate capu` si degeaba. Si amenintati cu FW tot aiurea sunt puse. RECUNOSC, gradele alea sunt o tampenie imensa din punctul meu de vedere. Habar n-am cine le-a inventat dar probabil nu a avut ce face in acea zi.

Si tocmai de asta zic, daca vreti sa pareti "duri" fiti pana la capat, nu dupa cum va treziti dimineata.

 

Hai sa punem punct la asta.

Edited by GF Maxim16
Link to comment
Share on other sites

Hai salut!

 

Imi aduc aminte pe vremea cand aveam si eu niste rank-uri mari si se vota liderul in factiunea respectiva. Apareau multe conflicte intre membri pe tema asta, din pacate B-Zone continua sa tampeasca sau varianta a doua este ca odata cu ocuparea unei functii oamenii isi schimba atitudinea. Ce este drept ca odata cu o functie vine si responsabilitatea si responsabilitatea in cele din urma duce la orgoliu ceea ce e cam nasol. In fine, @@Hawk ToV, stii prea bine ca sau acceptat si invoiri pe tema "a vorbit cu mine" (nu o lua personal, am dat doar un exemplu) si pana si eu am facut asta cand am avut nevoie, nu ma ascund cu nimic. Dar gandestete ca nu multi cunosc politatica din factiunea asta (eu personal am fost de 4 ori in NG) de la #german pana la bozo si am vazut destule. In fine, adevarul este la mijloc acum na, nu poti sa omori omul ca nu a facut o invoire la timp ca doar nu e jocul asta pe primul loc in viata nimanui (dar se pare ca pentru unii este). Chiar incepe sa imi para rau ca am raspuns afirmativ la "contractul" ala cu b-zone si aproape ca mi-am "vandut" timpul personal, pentru ca sincer si mie imi place factiunea asta dar daca vrei sa imi pui "jugul de gat" si sa fac ce vrea care dintre voi nu va asteptati sa va raspund "Yes, sire."

 

Eu zic sa va uitati de unde ati plecat si sa va ganditi cum va simteati cand aia mari va dedeau cu jet. Bye si numai bine va doresc !

 

R3m3mb3r suntem aici sa ne distram nu sa ne aratam "muschii" cu care batem in tastatura cand ne supara cineva ;)

 

<<Pussy>>

Edited by Postasul
Link to comment
Share on other sites

Hai salut!

 

Imi aduc aminte pe vremea cand aveam si eu niste rank-uri mari si se vota liderul in factiunea respectiva. Apareau multe conflicte intre membri pe tema asta, din pacate B-Zone continua sa tampeasca sau varianta a doua este ca odata cu ocuparea unei functii oamenii isi schimba atitudinea. Ce este drept ca odata cu o functie vine si responsabilitatea si responsabilitatea in cele din urma duce la orgoliu ceea ce e cam nasol. In fine, @@Hawk ToV, stii prea bine ca sau acceptat si invoiri pe tema "a vorbit cu mine" (nu o lua personal, am dat doar un exemplu) si pana si eu am facut asta cand am avut nevoie, nu ma ascund cu nimic. Dar gandestete ca nu multi cunosc politatica din factiunea asta (eu personal am fost de 4 ori in NG) de la #german pana la bozo si am vazut destule. In fine, adevarul este la mijloc acum na, nu poti sa omori omul ca nu a facut o invoire la timp ca doar nu e jocul asta pe primul loc in viata nimanui (dar se pare ca pentru unii este). Chiar incepe sa imi para rau ca am raspuns afirmativ la "contractul" ala cu b-zone si aproape ca mi-am "vandut" timpul personal, pentru ca sincer si mie imi place factiunea asta dar daca vrei sa imi pui "jugul de gat" si sa fac ce vrea care dintre voi nu va asteptati sa va raspuns "Yes, sire."

 

Eu zic sa va uitati de unde ati plecat si sa va ganditi cum va simteati cand aia mari va dedeau cu jet. Bye si numai bine va doresc !

Sunt de acord cu tine intr-o oarecare masura..

Link to comment
Share on other sites

@, Bafta nob. Imi pare rau de tine.

 

@@Postasul, Good one. Cum am spus si mai sus, nu am nimic cu nimeni daca respecta regulamentul, dar daca vrem sa fim "duri", sa fim cu toti in aceasi masura, nu cu unu mai mult ca are pile si cu altu mai putin ca vezi tu e rank 1 sau 2 sa zicem. Ori actionam dupa regulament la toata lumea ori ne lasam dracu de facut chestia asta. (si aici ma refer la samp)

Link to comment
Share on other sites

@@xEpical VODA, Pwp, cand ai nevoie de poze cu gagici, dai PM :*

@@Postasul, Toti isi schimba atitudinea dupa ce primesc o functie, parca nu stiai :))) Macar tu cand ai luat admin ai ramas acelasi om :)

Da, asa e in general.. insa nu chiar toata lumea.. il stiu pe hawk de mult si e la fel de covrigar de cand lumea si pamantul..

 

Legat de tine, tu te superi daca cineva iti zice ca esti prost, esti mai rau decat pizdele din avatarele tale.. ce sa mai zic cand ai vazut ca nu ai luat nici lider si nici sublider...bafta mai departe..functiile sunt temporare dar tovarasiile raman btw..

Bafta

Link to comment
Share on other sites

Va salut baieti, ne auzim pe whap/game, ii pup pe prietenasii care chiar au fost prieteni, mai ales cei de rank 1-2-3, nabi sunt unii, dar prieteni cu valoare, se stiu ei ;)

 

 

 

Bafta Noob-ul suprem si ai grija de corpul tau ^:)^^'>

Edited by OG VaNs
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.