Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

On 5/9/2017 at 0:16 AM, Ervin27 said:

@@South Max, Dara mafiot pe cand iti caram mafia :)) Nationalgardist 4 evah
http://imgur.com/a/VorEB

 

Wow.. nu mă aşteptam să ai poze de pe vremea aia... mi le-am salvat şi eu acum în PC. Îmi pare rău că am pierdut toate pozele din 2011-2015.... inclusiv ălea ca lider, mda. :)) Îmi aduc aminte când intrai la waruri. B-) Drag0s, RzR.Marius, Tule, Crytek, Letzgo, ValentinoRossi, 69 Denis, Erow, sRn. :-? Cam ăştia aţi fost de pe RPG 1, bine, nu mi-am chemat toţi prietenii, dar mă bucur că aţi venit din propria iniţiativă. :))

 

Pozele sunt după ce pierdusem Liderul... **** Hellboy, fratele lu` Bestial, fost admin 5. Ce îl violăm p-ăsta şi pe frate-su la waruri, mai ştii? :))

 

 

Edited by South Max
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, SilenCe said:

si la voi ninge pe forum ba in luna may xDDDDDDDD

La mine mai si ploua din cand in cand.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, GF Maxim16 said:

@xEpical VODA Iisuse cata semnatura ai... Mai foloseste si tu spoilere, te rog :))

Ba, mie nu prea imi place noua versiune dar poate o sa ma obisnuiesc cu ea, ce sa zic.

S-a buguit din cauza la forumul asta nou :|

Link to comment
Share on other sites

Ba frt da` a scazut drastic activitatea pe server, vreau sa fac si eu un raport ceva da` is 500 playeri max

Oricum cand o sa ies si eu de aici dreq se mai apuca sa faca 30 de ore si apoi 20 de ore lunar, probabil si asta e una dintre cauze :))

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, South Stevensen said:

eti, iau c

Noroc Steven nu primesti nimic ai procedat corect! Hai noroc NG ne revedem in cateva zile pe /r va pup. :*

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, ZoLiii said:

Ervin, e timpu sa te retragi batrane, te chinui degeaba

*post sa-mi vad semnatura*

igen igen, curand, e ciudat sa apar cu nume alb

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, South Stevensen said:

@PurpleKush LFamily Asa stiam si eu ba, dar vad ca nu mai raspunde la post si mi-e ca iau fw pe porcaria aia =]]

Nu-ti iei nici un fw acum mai bine de 1 an am avut si eu un post exact la fel... 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, South Stevensen said:

Doar AV am luat ba Nostradamus :))

Ti-am zis ca nu e de fw? Oricum daca nu il omorai tu pe ala o facea altu la cati erati acolo :))))

Link to comment
Share on other sites

Hai salut !

Bai ce ziceti de faza asta? 

 

Edited by Postasul
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.