Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, South Max said:

Uuuh, intri şi tu în rândul oamenilor... :))

Prea mult am stat fara fw, vine si randul meu.

Link to comment
Share on other sites

 

Welcome celor noi! :D 

Spor la raport,grija mare sa nu faceti greseli si sa aveti mereu dovezi la orice,nu se stie niciodata cand apare un post-hunter. 

 

Link to comment
Share on other sites

On 4/30/2017 at 9:31 AM, Postasul said:

@@aRsenie,@@South Edward NissaN, lucrati la Hollywood ? Really? Eu am 3 poze si 5 filmari de cand sunt in NG :)) si alea le-am facut din greseala. Ideea e ca mie nu prea imi pasa daca iau fw sau nu, so....

 

P.s Sa ma chemati si pe mine la film cand va deschideti cinematograf cu seria de filme ,,O zi in National Guard, o viata de caine''. (e pus in ghilimele ca sa nu va "aprindeti".)

 

Hai fuguta si faceti un rezumat in care sa povestiti ce a vrut sa spuna autorul(adica eu).

 

 

 

 

16 hours ago, Postasul said:

Prea mult am stat fara fw, vine si randul meu.

 

Parcă zicei că tu nu filmezi decât din greșeală, dar văd că postul ăsta la care ai luat fw, nu e singurul în care ai ceva filmat sau poze făcute :).

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Peiu S4F said:

 

 

 

Parcă zicei că tu nu filmezi decât din greșeală, dar văd că postul ăsta la care ai luat fw, nu e singurul în care ai ceva filmat sau poze făcute :).

De filmat, filmez pe la nunti, botezuri, cumetrii, etc. Am vrut sa va aduc un zambet de fericire pe mutrisoarele alea incruntate de aia am vrut sa iau fw. My followers.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Postasul said:

De filmat, filmez pe la nunti, botezuri, cumetrii, etc. Am vrut sa va aduc un zambet de fericire pe mutrisoarele alea incruntate de aia am vrut sa iau fw. My followers.

 

Nu prea înțeleg ironia cu mutrișoare încruntate :).

Doar ți-am atras atenția la o chestie la care te contrazici.

Înțeleg că ai vrut FW intenționat, daia te-ai și aparăt în reclamație.

 

 

 

 

Dacă înțelegi ce vreau să zic ;)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Peiu S4F said:

 

Nu prea înțeleg ironia cu mutrișoare încruntate :).

Doar ți-am atras atenția la o chestie la care te contrazici.

Înțeleg că ai vrut FW intenționat, daia te-ai și aparăt în reclamație.

 

 

 

 

Dacă înțelegi ce vreau să zic ;)

 

L-ai facut ma.

Link to comment
Share on other sites

Salut.Vreau sa va anunt ca ati fost un colectiv foarte bun,un colectiv cu o organizare foarte extraoridinara.Vreau sa va anunt ca o sa imi bag demisia din pacate deoarece o sa fiu promovat maine la functia de lider.Va doresc mult succes in continuare dragi mei colegi.Bonzy esti un lider fenomenal,mai ajutat foarte mult si iti multumesc pentru tot.Deocamdata am 18 voturi maine,o sa imi bag demisia.Va iubesc pe toti.%RemeberStefane_Jr%.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stefane ToV said:

Va multumesc tuturor pentru sustinere.

 

Felicitari, daca ai nevoie de ajutor, ma anunti. Dai sms pe joc sau PM pe forum. 

Am fost si eu lider LV Taxi 5 luni :))

Link to comment
Share on other sites

Asta-i cea mai mare prostie :))

Iti pierzi 30 de secunde din viata pentru niste prosti? 

Sper sa se modifice regula asta ca e penibila, pe langa asta. ala din reclamatie nici macar nu era plecat de la PC ca sa zica ca a uitat sa se puna afk, in concluzie e de cacat.

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Ervin27 said:

Asta-i cea mai mare prostie :))

Iti pierzi 30 de secunde din viata pentru niste prosti? 

Sper sa se modifice regula asta ca e penibila, pe langa asta. ala din reclamatie nici macar nu era plecat de la PC ca sa zica ca a uitat sa se puna afk, in concluzie e de cacat.

 

Asa se intampla cand regulile sunt create de oameni care nu au treaba "viata", sa ii zic asa, de pe server si nu stiu ce se intampla. 

In fine... .

 

Apropo, speri degeaba :))

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Ervin27 said:

https://www.rpg.b-zone.ro/factions/report/34263

Bai, amu tre sa stai 30 de secunde daca nu raspunde unu?

Am luat FW pentru acelasi rahat, bine ca eu l-am dus pe o cladire si i-am dat kill. Dar 90% din FW a fost pentru ca nu am asteptat 30 de secunde pentru ca ala statea pe loc si imi zicea "HO BA". Rules B-Zone.. 

Steve nu mai cere plusuri ba, asta inseamna milogeala :)) Crezi ca daca iti dau eu plus la postare tine cont cineva de asta? Daca tu ai 15 ani si crezi ca plusurile sunt faptul care ii convinge pe admini sa ia decizia, ce sa zic, esti bun.

Edited by Postasul
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.