Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

 

Dacă liderul vine din afara familiei este posibil să se dea wipe.

 

 

 

Pentru că la el urmează sesiunea și e ocupat cu examenele.

 

 

Băieți, mi-a făcut mare placere să lucrez alături de voi, chiar dacă în unele momente m-am mai enervat câte puțin, ați fost un colectiv foarte frumos și îmi pare rău că nu am ajuns să vă cunosc pe fiecare în parte. În ceea ce privește organizarea, cred că o mare vină a avut-o conducere. Spunea cineva că s-a pus foarte mult accent pe war-uri și că s-au omis anumite greșeli, așa este pentru că după sistemul de turfs, acesta era singurul mod prin care ne puteam ,, afirma ". Îmi pare rău că nu am avut o creștere specatuloasă, așa cum se așteptau unii, dar credeți-ne că a fost foarte greu având în vedere că toți am plecat de la 0. Vreau să mulțumesc pe această cale tuturor celor care și-a dat intereseul față de familie și au ajutat la susținerea ei, chiar și în acest timp relativ scurt.

Mult succes pe viitor și sper să ne auzim cu bine !

 

Consigliere sKillz

 

Eu nu inteleg ceva,dar o sa ramana pentru mine.Multumim la fel skizzo si Diesel,o sa ramaneti in istorie undeva,pe undeva. :)

[mr]pharell felicitari pentru lider !

Link to comment
Share on other sites

Dragi colegi,

 

Probabil urmatorul lider va fi din afara factiunii Verdant, asa ca probabil va fi nesimtit si va da wipe, deoarece DieseL nu avea timp pentru mafie, sper sa fie un lider cu capul pe umeri si destept in tot ceea ce face, eu pentru ca sunt adus de [mR].PhaReLL, eu voi ramane aici pana cand el va iesi, adica mai precis pana la rank 7, pwp.

Cu stima,

Soldato kerS (1 luna si 8 zile alaturi de voi)

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata colegi , daca se va da wipe va fi un ultim salut de dimineata .

2 blonde au plecat acum spre Galaţi.

Adica :) ? Ce blonde? Ca eu sunt din Galati :)

Link to comment
Share on other sites

Dragi colegi, am ajuns sa va impartasesc anumite lucruri de la scoala. Avand in vedere ca Spawn a uitat sa se trezeasca sa dea berea pe care a promis-o, din plictiseala, m-am dus la scoala.

Sper ca urmatorul lider ales sa fie cel pe care eu il doresc si sa incepem sa ridicam mafia asta din toate punctele de vedere.

Raman aici orice ar fi si daca va fi nevoie voi face anumite lucruri benefice mafiei chiar si fara ajutorul unora dintre voi.

 

Va pupa tata, MyAir. :*

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata colegi , daca se va da wipe va fi un ultim salut de dimineata .

 

Adica :) ? Ce blonde? Ca eu sunt din Galati :)

 

Din ce cartier esti?

 

Buna dimineata cocosei !

Link to comment
Share on other sites

Urez mult succes noului lider.

Va multumesc pentru prezenta in Verdant F. tuturor membrilor.

Skillz/Diesel de nota 10 nu va voi uita niciodata.

Succes.

Sgarrista/ak Consigler di Verdant F. [mR].PhaReLL

Edited by Bogdan phR
Link to comment
Share on other sites

Salut bajetii ! Tocmai ce am venit si eu, am dat un Rob Passed, acum plec afara. Revin pe la WARS daca dam!

@ Mult succes noului lider care va veni !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.