Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Priviti dovada adminului, daca refuzam test,dadeam /q din prima cand mi-a dat slap si mesaj ca urmeaza test TW si nu stateam 5 min sa downloadez supremo,inca l-am intrebat cum sa-l instalez ca nu stiam,si cand am intrat in joc sa-i dau ID si pass,pc-ul mi-a iesit din joc,mi se pare incorect ca el s-a repezit la ban,exact aceiasi problema am avut-o si cu sicario si teylo,dar ei au asteptat,nu s-au repezit la ban aici Dovada https://www.youtube.com/watch?v=n8fFNKBr0uc

Edited by BallsZEW
Link to comment
Share on other sites

@@BeyondOwn, Pai eram ba fra3r3, nu ca dadeam eu malefic ca joc si eu curat nu ca altii dar ii strangeam acolo, ii mobilizam etc, asa-s impartiti toti prin toate mafiile si ei vor sa ne opreasca, asa nu merge, niciodata n-am fost uniti astia din AIM cel putin, asta-i tristul adevar...

Link to comment
Share on other sites

Baieti, ultimul post aici, ne auzim daca ma mai reapuc de jocu asta, aveti grija de corpurile voastre <3

edit, cica nu mai ies

Edited by sQuiZz ZEW
Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, eu sunt noul vostru coleg si haideti sa nu ii lasam pe astia din VDT sa ne bata

 

 

Pai te batem cu tot cu V2-u tau ploduleeeeeeeee. Ti-ai dat 2 luni de alocatie pe V2 no-lifer mic ce esti

 

 

Edited by RoberT ZEW
Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, eu sunt noul vostru coleg si haideti sa nu ii lasam pe astia din VDT sa ne bata

 

Usorr nebuno... Sa nu uitam cine te-a dat afara din GSB acum cateva luni (2 cred, sau ultima oara cand ai fost in acel gang).

Hai ca te astept sa ma arzi de la 70m cu M4 din picioare. te pup. #v2cheatengine #cheatstw #cheatsforsamp mai nou

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.